close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ مروری بر تمامی 3‏ دوره تحصیلی را دوره های آموزشی آموزش STEM آنلاین

البته یک راه برای فارغ التحصیلان دبیرستان است که عمیقا به مطالعه یک موضوع خاص بپردازند. دوره های آموزشی می تواند تا چند ماه یا چند سال به طول بیانجامد، بسته به جزئیات برنامه. یک دوره در آموزش STEM چیست؟ این یک برنامه درسی اس… اطلاعات بیشتر

البته یک راه برای فارغ التحصیلان دبیرستان است که عمیقا به مطالعه یک موضوع خاص بپردازند. دوره های آموزشی می تواند تا چند ماه یا چند سال به طول بیانجامد، بسته به جزئیات برنامه.

یک دوره در آموزش STEM چیست؟ این یک برنامه درسی است که دانش آموزان را برای ورود به حوزه های در حال رشد تدریس علم، فن آوری، مهندسی و ریاضیات به نسل بعدی آماده می کند. بازار کار امروز اغلب ارزش زیادی در مهارت های STEM دارد و دوره آموزش STEM می تواند دانش در رشته های STEM و همچنین مهارت های آموزشی لازم برای شکل دادن به مدرسان آینده فراهم کند. کلاس های ممکن شامل پایه های علوم زیستی و علوم فیزیکی، توسعه ی کودکان و نوجوانان و آموزش ریاضیات و تکنولوژی هستند.

پس از فارغ التحصیلی از دوره آموزش STEM، دانش آموزان اغلب با یک مجموعه مهارت قوی و متنوع ترک می کنند. مهارت های فنی و دانش تکنیک های تدریس می تواند به خوبی در کلاس درس و یا حرفه ای آینده شان خدمت کند، در حالی که سازگاری، صبر و کار گروهی اغلب در بسیاری از حوزه های زندگی کاربرد دارد.

هزینه دوره ای در آموزش STEM می تواند بسته به مدرسه ای که آن را ارائه می دهد، متفاوت باشد. ممکن است برای دانش آموزان آینده نویسی برای دانش آموزان با دانش آموزانی که علاقه مند هستند، هوشمند باشید و مطمئن شوید که هزینه های دوره با وضعیت فعلی و اهداف آینده مطابقت دارند.

دانش آموزانی که از یک دوره آموزشی STEM فارغ التحصیل می شوند می توانند به دنبال یک حرفه ای به عنوان معلم STEM در یکی از سطوح مختلف آموزش و پرورش، از جمله آموزش در اوایل دوران کودکی، مدرسه ابتدایی و دبیرستان. در خارج از کلاس، مشاغل مانند مدیر برنامه STEM، مشاور راهنما و معلم در یکی از رشته های STEM می تواند گزینه های خوبی باشد.

موسسات آموزشی با ارائه مؤلفه های یادگیری از راه دور به دانش آموزان مشغول و در حال حاضر کار می کنند. اطمینان حاصل کنید که برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
format_list_bulleted فیلترها
دسته بندی براساس:
  • پرطرفدار آخرین سمت
  • پرطرفدار
  • آخرین
  • سمت
FutureLearn

بیاموزید که از روشهای مبتنی بر شواهد برای ارزیابی تکوینی برای توسعه پاسخگویی و مهارتهای تدریس خود استفاده کنید. ... +

بیاموزید که از روشهای مبتنی بر شواهد برای ارزیابی تکوینی برای توسعه پاسخگویی و مهارتهای تدریس خود استفاده کنید. -
دوره های آموزشی
پاره وقت
11 هفته
انگلیسی
آنلاین
 
FutureLearn
یورک, بریتانیا

نحوه استفاده از دانش آموزان 14 تا 16 ساله در علوم را با استفاده از آزمایش های عملی در این CPT ExpertTrack سه قسمتی برای معلمان کشف کنید. ... +

نحوه استفاده از دانش آموزان 14 تا 16 ساله در علوم را با استفاده از آزمایش های عملی در این CPT ExpertTrack سه قسمتی برای معلمان کشف کنید. -
دوره های آموزشی
پاره وقت
9 هفته
انگلیسی
آنلاین
 
FutureLearn
یورک, بریتانیا

کارآیی خود را به عنوان یک داوطلب صنعت برای پیروی از موضوعات STEM و الهام بخشیدن به جوانان با مشاغل STEM توسعه دهید. ... +

کارآیی خود را به عنوان یک داوطلب صنعت برای پیروی از موضوعات STEM و الهام بخشیدن به جوانان با مشاغل STEM توسعه دهید. -
دوره های آموزشی
پاره وقت
8 هفته
انگلیسی
آنلاین