Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 2 آنلاین دوره ها  (دوره آموزشی) برنامه ها که در آموزگاری 2023

2 آنلاین دوره آموزشی برنامه ها که در آموزگاری 2023

بررسی اجمالی

دوره ها دانش و تجربه افراد را در یک موضوع یا مهارت خاص ارائه می دهند. آنها می توانند بعنوان بخشی از برنامه آموزشی یا تحصیل در یک علاقه خاص یا سرگرمی مورد استفاده قرار گیرند.
دوره ای در آموزش و پرورش چیست؟ مسیرهای مسیر متفاوت است بسته به نوع تحصیلات مورد نظر. دوره کار برای کار در مدارس مونتسوری شامل سه گروه سنی مختلف برای تمایز بین سبکهای مختلف یادگیری زبان آموزان است. برخی دوره ها راه را برای یادگیری و تدریس آموزش عالی در مدارس دولتی و خصوصی هموار می کنند. توسعه حرفه ای و آموزش دیجیتال نیز آموزش داده می شود تا آموزش های دولتی و شرکتی را تغییر دهد. دوره های دوره ای شامل شش ماه تا دو سال با امکان ثبت نام تمام وقت یا نیمه وقت است.
مهارت های ارتباطی موثر، مهارت های تحقیقاتی و مهارت تفکر انتقادی در این دوره ها، افراد را برای تطبیق آموزش های آموخته شده برای کمک به دانش آموزان و شرکت کنندگان خود به طور موثر آموزش می دهد. تدریس نیاز به مهارتهای فراوانی دارد و کسانی که در این دوره ها آموزش می بینند در سراسر رشته های مختلف و چشم اندازهای حرفه ای کمک می کنند.
مدت دوره ها متفاوت است، که می تواند هزینه کلی حضور را تحت تأثیر قرار دهد. دانشجویان آینده نگر باید از طریق وبسایت خود یا از طریق یک نماینده در موسسه برای کسب اطلاعات بیشتر، از این طریق مطالعه کنند.
یک دوره در آموزش و پرورش دانش آموزان را قادر می سازد تا مهارت های آموزشی خود را بهبود بخشد. مشاغل را می توان به عنوان معلم یا تدریس دستیار در مدارس مونتسوری، مدارس عمومی، مراکز روزانه و برنامه های پیش دبستانی یافت. افراد می توانند از اطلاعات یاد گرفته شده در این دوره برای استفاده از مربیان، مربیان شرکت کننده یا پرسنل توسعه حرفه ای استفاده کنند. مشاغل به عنوان کتابداران، تکنسین های کتابخانه، دستیارهای اداری، مشاوران، مدرسان مدرسه، مدیران امکانات نگهداری از کودکان و مدرسان دوره اغلب در دسترس هستند. گواهینامه ها یا مدارک دیگر ممکن است برای موقعیت های خاص مورد نیاز باشد.
انعطاف پذیری دوره های ارائه شده در محوطه دانشگاه و یا آنلاین را با توجه به برنامه های زندگی شغلی و برنامه های کاری خود انتخاب کنید. برای شروع، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • دوره آموزشی
  • آموزش
  • Instruction
  • آموزگاری
رشته های تحصیلی
  • آموزش (2)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه