Filter
دوره های آموزشی
سرعت: همه

‏ جستجو کنید ‏ دوره را تحصیلات دوره ای اقتصاد و بازرگانی آنلاین

با توجه دوره های آنلاین یک راه عالی برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد یک موضوع خاص و پیشبرد شغل دانشگاهی خود را است. البته اغلب به هر کسی که با یک مدرک دبیرستانی یا معادل آن باز است و گاهی اوقات می تواند اعتباری ارائه به سمت یک درجه بالاتر.

شما ممکن است تعجب، چه دوره های آنلاین در کسب و کار و اقتصاد است؟ در این مطالعه از یک موضوع خاص در کسب و کار و اقتصاد در طی یک دوره چند هفته تا چند ماه است. دوره احتمال موضوعات از جمله نظریه اقتصادی جهانی، تجزیه و تحلیل بازار، اقتصاد کلان، اقتصاد خرد، حسابداری، رشد اقتصادی پایدار، اخلاق کسب و کار، و بیشتر کشف خواهد شد. آنها می توانند در مفاهیم در مقیاس بزرگ و یا برنامه های کاربردی کسب و کار عملی تمرکز می کنند.

دانش آموزان از کسب و کار و اقتصاد می توانید مهارت های لازم موفقیت باز کردن و یا مدیریت یک کسب و کار و یا ارائه مشاوره های مالی است. دوره اغلب تفکر تحلیلی و مهارت های تفسیر داده ها اجرا در آموزه های خود را، آماده کردن دانش آموزان برای امیدوار مشاغل.

شهریه برای یک دوره در کسب و کار و اقتصاد را به طور قابل توجهی از برنامه به برنامه متفاوت است. وقتی که در مقایسه دوره ها، مطمئن شوید که شامل هزینه در تصمیم خود را. برای اطلاعات بیشتر در هزینه های یک دوره خاص، بهتر است برای تماس با نهاد طور مستقیم از طریق فرم بخوره.

بسیاری از کسب و کار دانشجویان و اقتصاد در رفتن به دنبال فرصتهای شغلی در امور مالی و تجزیه و تحلیل اقتصادی و تحلیلگران مالی، مدیران کسب و کار، مدیران امور مالی، و محققان اقتصادی است. آموزش و پرورش خود را آشنایی تخصص در بسیاری از مسائل مالی، از جمله ایجاد بودجه، کارایی کسب و کار، و بیشتر. مشاغل بالاترین پرداخت معمولا حداقل مدرک کارشناسی ارشد است. البته در کسب و کار و اقتصاد می تواند مسیر خود را به سمت MBA در کسب و کار شروع، باز کردن درب و تجربه ساختمان.

اگر شما تصمیم به دنبال یک چشم انداز شغلی بهتر، گام بعدی این است برای پیدا کردن کسب و کار آنلاین و البته اقتصادی برای شما.جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی:

1نتایج دراقتصاد و بازرگانی

Harvard Business School Online

جهان را از طریق لنز اقتصاد ببینید و دانش و مهارت های خود را برای ایجاد استراتژی کسب و کار موفق کسب کنید. ... [+]

جهان را از طریق لنز اقتصاد ببینید و دانش و مهارت های خود را برای ایجاد استراتژی کسب و کار موفق کسب کنید

درک مفاهیم اقتصاد - تمایل به پرداخت هر قیمت، هزینه های ثابت در مقابل متغیر، اقتصاد مقیاس - برای موفقیت تجاری حیاتی است. این دوره با مبانی عرضه و تقاضا آغاز می شود و از آنها می آید و چرا آنها در درک کسب و کار از اهمیت برخوردار هستند. شما یاد خواهید گرفت که چگونه کسب و کارها در مورد قیمت گذاری و تولید و ایده های قدرتمند مانند تکمیل و اثرات شبکه ای که شرکت ها برای ایجاد تقاضا به آن متکی هستند فکر می کنند. این دوره همچنین به عملکرد بازارها، نیروی رقابت و استراتژی های تمایز می پردازد.... [-]

آمریکا Cambridge
اکتبر 2019
انگلیسی
پاره وقت
8 هفته
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی