ONLINESTUDIES

‏ ببینید 2‏ دوره تحصیلی را دوره های آموزشی انرژی های تجدید پذیر آنلاین

دوره های آنلاین فرصت برای تکمیل دوره در سراسر وب را ارائه دهد. آنها در بسیاری از رشته ها و در سطوح مختلف از مطالعه ارائه شده است.

دوره آنلاین در انرژی های تجدید پذیر چیست؟ بسیاری از انواع مختلف از دوره در موضوع وجود دارد. یک نوع ممکن است شامل دوره های در نظر گرفته شده به گواهی برق و انواع دیگر از کارشناسان فنی در تعمیر و نگهداری و نصب و راه اندازی فن آوری های انرژی تجدید پذیر است. این اغلب بهترین شیوه ها در صنعت، مانند روش های پایه مناسب و یا پیکربندی باتری را پوشش میدهد. دوره های انرژی های تجدید پذیر نیز اغلب به عنوان یک عنصر یا انتخابی یا مورد نیاز از مطالعات انرژی درجه ارائه شده است. این دوره ها ممکن است راه منابع انرژی تجدید پذیر در حال تغییر توازن اقتصادی بررسی و یا رفتن به جزئیات در مهندسی سلول های فتوولتائیک، برای مثال. دوره های انرژی های تجدید پذیر ممکن است به عنوان یک برنامه گواهی ارائه می شود.این برنامه ها تمایل به ارائه مجموعه ای تجویز دوره که به بررسی منابع انرژی تجدید پذیر مانند باد یا قدرت آب است.

البته گواهی ممکن است اعتبار که بهبود شانس استخدام برای موقعیت های متخصص خاصی را ارائه. دوره های آموزشی که ارتباط برقرار استانداردهای حرفه ای و مشخصات تکنولوژی فعلی ممکن است نتایج تیم های فروش و یا تکنسین کمک بهبود سازگار با کدهای ساختمان باقی مانده است.

شهریه است که اغلب در تعداد ساعت در این دوره و سطح مواد است. این ها 'مهم برای تماس با این موسسه به طور مستقیم و پرس و جو در مورد هزینه ها.

فارغ التحصیل از یک برنامه مهندسی کامل بر اساس انرژی های تجدید پذیر می تواند انتظار برای دریافت یک شغل در بخش آب و برق به عنوان یک برق نیروگاه آبی، برای مثال. این نقش معمولا نیاز به درجه خاصی از فعالیت بدنی در تعمیر و نگهداری و تعمیر انواع مختلف تجهیزات الکتریکی مرتبط با عملیات نیروگاه.مهندسین با تجربه و یا فروش حرفه ای که یک برنامه گواهی نامه فارغ التحصیل کامل در انرژی های تجدید پذیر ممکن است اشتغال به عنوان منجر فروش برای یک شرکت برق آبی را پیدا این کار اغلب شامل ارائه محصولات انرژی را به مشتریان و مذاکره از مناقصه و قراردادها.

یکی از مهم ترین بخش های آموزش و پرورش است نظر گرفتن ابتکار عمل. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

2نتایج درانرژی های تجدید پذیر Filter

تخصص در انرژی تجدید پذیر

Renewables Academy AG (RENAC)
دوره های آموزشی
<
12 ماهها
اسپانیایی
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
پردیس دانشگاهی
آنلاین

این برنامه بین رشته ای دانش های مربوط به فن آوری های مختلف انرژی تجدید پذیر، توسعه و مدیریت پروژه، تامین مالی، مکانیسم های پشتیبانی و سودآوری را فراهم می کند. ...

اطلاعات بیشتر

تخصص در عملیات شرکت های انرژی تجدید پذیر

Escuela de Negocios Alto Nivel - Universidad Panamericana de Guatemala
دوره های آموزشی
<
پاره وقت
<
12 ماهها
اسپانیایی
آنلاین

این تخصصی که توسط Universidad Panamericana از طریق مدرسه عالی سطح کسب و کار ارائه شده است ، دانش خود را از همه جنبه های رقابت تجاری کسب و کار ارائه می دهد ، و دانشجویان را برا ...

اطلاعات بیشتر