$close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ مرور کنید 2‏ دوره را مطالعات دوره ای بهداشت آنلاین

دوره های تحصیلات عالی راهی عالی برای درگیر شدن با یک موضوع هستند و در معرض دیدگاه ها و مهارت های جدید قرار می گیرند. بسیاری از موسسات آموزش عالی دوره های مختلفی را ارائه می دهند. پس چه دوره ای در سلامت است؟ این نوع کلاس می ت… اطلاعات بیشتر

دوره های تحصیلات عالی راهی عالی برای درگیر شدن با یک موضوع هستند و در معرض دیدگاه ها و مهارت های جدید قرار می گیرند. بسیاری از موسسات آموزش عالی دوره های مختلفی را ارائه می دهند.

پس چه دوره ای در سلامت است؟ این نوع کلاس می تواند دانشجویان را در زمینه های مختلفی از جمله پرستاری، فیزیوتراپی، مغز و اعصاب، غذا و تغذیه و پزشکی عمومی آموزش دهد. دانش آموزان ممکن است قادر به یادگیری در مورد ژنتیک، مشکلات در سیاست های بهداشتی، پیری، علوم رژیم، بهداشت عمومی یا درمان های مدرن بالینی باشند. بعضی از دوره ها مبتنی بر سخنرانی هستند، در حالی که دیگران ممکن است دانش آموزان را قادر به کار بر روی پروژه ها یا کسب تجربه در دنیای واقعی کنند. بسیاری از دوره ها دستورالعمل بسیار خاصی را ارائه می دهند، گرچه دیگران به طور کلی تر هستند.

بسیاری از مهارت ها را می توان از پیگیری دوره ای در سلامت بدست آورد. به عنوان مثال، دانش آموزان ممکن است قادر به تیز کردن مهارت های فنی مهم مانند مشاوره تغذیه و یا ارائه مراقبت دلسوز باشند؛ آنها همچنین ممکن است یاد بگیرند که چگونه تفکر انتقادی، ارتباطات و یا توانایی حل مسئله را تقویت کنند.

هزینه کل یک دوره در سلامت می تواند به هر چیزی از محل مدرسه به مواد مورد نیاز دوره بستگی داشته باشد. قبل از ثبت نام، دانش آموزان باید مطمئن شوند که هزینه های بالقوه را به منظور تعیین وضعیت مالی آنها بررسی خواهند کرد.

بهداشت و درمان یک رشته کار حرفه ای به سرعت در حال رشد است و بسیاری از گزینه های موجود برای کسانی که دوره های مربوط به مطالعه را کامل می کنند. دانش آموزان ممکن است قادر به اعمال آنچه که آنها در طول یک دوره در سلامت در بسیاری از حرفه ها، مانند سرپرست بیمارستان، تکنسین آزمایشگاه یا دستیار پرستاری، آموخت. برخی از دانش آموزان ممکن است دریابند که این نوع البته نقطه شروع برای مطالعات بیشتر است، و در نهایت اجازه می دهد آنها را به پزشکان، پرستاران و یا محققان پزشکی تبدیل کنند. چند حتی کسب و کار خود را شروع می کنند.

تعدادی از گزینه های محلی، بین المللی و آنلاین وجود دارد برای کسانی که مایل به مطالعه سلامت هستند وجود دارد. اگر علاقه مند هستید، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، مستقیما با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
$format_list_bulleted فیلترها
دسته بندی براساس:
توصیه‌شده آخرین سمت
FutureLearn
شفیلد, بریتانیا

روند پیری را دوباره اصلاح کنید و یاد بگیرید که چگونه رفتارهای روزمره ما ممکن است بر سلامت طولانی مدت اسکلتی عضلانی ما تأثیر بگذارد. ... +

روند پیری را دوباره اصلاح کنید و یاد بگیرید که چگونه رفتارهای روزمره ما ممکن است بر سلامت طولانی مدت اسکلتی عضلانی ما تأثیر بگذارد. -
دوره های آموزشی
پاره وقت
3 هفته
انگلیسی
آنلاین
 
FutureLearn

تأثیر همه گیر ویروس کرونا در سلامت و سلامت روان در سطح فردی ، گروهی و اجتماعی را کاوش کنید.

تأثیر همه گیر ویروس کرونا در سلامت و سلامت روان در سطح فردی ، گروهی و اجتماعی را کاوش کنید. -
دوره های آموزشی
پاره وقت
3 هفته
انگلیسی
آنلاین