close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ بیابید ‏ دوره آموزشی را دوره های آموزشی جغرافیا آنلاین

البته واحد آموزشی اساسی است که کالج ها و دانشگاه استفاده به آموزش دانش آموزان در مورد یک موضوع خاص است. دوره های آموزشی می تواند در طول روز تا چند هفته از تا چند ماه است، و آنها معمولا توسط استادان و یا سایر افراد واجد شرای… اطلاعات بیشتر

البته واحد آموزشی اساسی است که کالج ها و دانشگاه استفاده به آموزش دانش آموزان در مورد یک موضوع خاص است. دوره های آموزشی می تواند در طول روز تا چند هفته از تا چند ماه است، و آنها معمولا توسط استادان و یا سایر افراد واجد شرایط مانند آموزش دستیاران و یا دکترا تدریس می شود.

دوره آنلاین در جغرافیا چیست؟ در این نوع دوره، دانش آموزان ممکن است این فرصت را به در مورد جمعیت و محیط زیست طبیعی، از جمله تکتونیک صفحه ای، چگونه زمین تشکیل شده است، آب و هوا، و چگونه انسان به محیط پاسخ یاد داده می شود. دانش آموزان ممکن است دانش عمیق از توسعه اقتصادی و استفاده از منابع موجود به دست آورید. این می تواند شامل کشاورزی، صنعت، انرژی و منابع آب، و خطرات زیست محیطی و مزایای این سیستم ها باشد.

هنگامی که دانش آموزان در این نوع دوره ها موفق هستند، آنها ممکن است درک بیشتری برای و درک درستی از جهان خارج به دست آورید.این می تواند کمک آنها نقش خود را در جامعه خود را درک کنند، و همچنین ممکن است برخی از آنها را از ابزارهای آنها به منظور تعامل با همسالان از انواع زمینه نیاز دارند.

هزینه های مرتبط با دوره های آنلاین در جغرافیا در سراسر جهان متفاوت است و تا حد زیادی در کالج یا دانشگاه که کلاس فراهم می کند بستگی دارد. دانش آموزان ممکن است مسئول شهریه، هزینه های دانشگاه و هزینه های کتاب و یا مواد دیگر در ارتباط با کلاس.

انواع مختلفی از مشاغل که نیاز به یک درک خوب از جغرافیا است که می تواند از طریق دوره های آنلاین به دست آورد وجود دارد. بعد از آموزش های اضافی و یا تجربه، دانش آموزان ممکن است به موفقیت به عنوان نقشه نگاران، برنامه ریزان شهر، مشاوران زیست محیطی و یا جغرافیایی افسران سیستم اطلاعات پیدا کنید. دیگران ممکن است به عنوان مشاغل برنامه ریزی و توسعه نقشه برداران، معلمان جغرافیا، یا نقشه برداران تجاری و مسکونی را دنبال کنند.

با ظهور اینترنت، دسترسی به آموزش عالی از طریق برنامه های آنلاین شده است هرگز آسان برای رسیدن به. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
format_list_bulleted فیلترها
دسته بندی براساس:
  • پرطرفدار آخرین سمت
  • پرطرفدار
  • آخرین
  • سمت
UK Open College
UK آنلاین, بریتانیا

البته کمبریج IGCSE جغرافیا، همراه با جالب و ارزشمند را در خود بودن، طراحی شده است به شما اجازه می دهد به منظور توسعه مهارت و دانش است که انتقال فراتر از محدوده این دوره خواهد ... +

البته کمبریج IGCSE جغرافیا، همراه با جالب و ارزشمند را در خود بودن، طراحی شده است به شما اجازه می دهد به منظور توسعه مهارت و دانش است که انتقال فراتر از محدوده این دوره خواهد بود. جغرافیا موضوع مهمی به مطالعه آن را به عنوان دانش خود را از جهان گسترده تر افزایش است. -
دوره های آموزشی
پاره وقت
300 ساعت
انگلیسی
آنلاین