Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید چندگانه آنلاین دوره ها  (دوره آموزشی) برنامه ها که در زبان انگلیسی حقوقی 2024

1 آنلاین دوره آموزشی برنامه ها که در زبان انگلیسی حقوقی 2024

بررسی اجمالی

دوره ها دانش آموزان و متخصصان را فرصتی برای گسترش افق های خود و یادگیری در مورد یک موضوع اضافی. انتخاب های آنلاین این امکان را به شما می دهد که دانش جدیدی را در مورد هر جایی دریافت کنید، در حالی که فواید حاصل از داشتن یک استاد را فدا نکنید.

یک دوره آنلاین در زبان انگلیسی قانونی است؟ این نوع برنامه درسی شامل مطالعهی شرایط مشترک در قانون است. این ممکن است شامل اصطلاحات شناخته شده در قانون اساسی، اساسنامه، دادرسی و سایر اسناد قانونی نیز باشد. دوره ها اغلب دانش آموزان را به تاریخ برخی از واژگان مورد استفاده قرار می دهند و ممکن است برای کسانی که زبان مادری آنها از زبان انگلیسی متفاوت است مناسب باشد.

اگر چه بسیاری از افراد با کلمات و عبارات مورد استفاده در توافقنامه ها و سلب مسئولیت ها آشنا هستند، اکثر آنها نمی توانند بدون کمک چنین انتخابی مانند وکیل تفسیر کنند. سیاست های بیمه ای و برنامه های وام نیز برای کسانی که زمان اختصاصی برای تحصیل در زبان انگلیسی قانونی را اختصاص داده اند، آسان تر است.

هزینه ها به موسسه بستگی دارد. در بعضی موارد، دوره های آنلاین با برنامه های آموزشی جداگانه ای از بخش سنتی کالج می آیند. مدارس باید قبل از اینکه شما ثبت نام کنند باید هزینه کل را به شما توصیه کنند.

بعضی از دانش آموزانی که دوره های آنلاین را در زبان انگلیسی قانونی می گذرانند، در حال حاضر به عنوان وکیل یا دستیار در یک کشور کار می کنند که زبان انگلیسی به طور گسترده ای صحبت نمی شود. تکمیل موفقیت آمیز واجد شرایط در واژگان قانونی ممکن است فرصت های لازم برای کار در پرونده های بین المللی یا برای یک شرکت حقوقی که تجارت در خارج از کشور را انجام می دهد، فراهم کند. افرادی که کار اداری را در بخش های حقوقی شرکت می کنند، می توانند با افزایش دانش خود، فرصت های بیشتری برای ارتقاء موقعیت حرفه ای خود داشته باشند.

هنگامی که شما بر آن کنترل می کنید، زندگی شغلی شما می تواند یک سفر هیجان انگیز باشد. گزینه های خود را برای پیشرفت افزایش دهید تا خودتان را به یادگیرنده مادام العمر تبدیل کنید. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • دوره آموزشی
  • زبان های خارجی
  • زبان انگلیسی
  • زبان انگلیسی حقوقی
رشته های تحصیلی
  • زبان های خارجی (1)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

رشته های تحصیلی مرتبط