$close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ مرور کنید ‏ دوره تحصیلی را دوره های آموزشی زبان روسی آنلاین

یک دوره آنلاین یک کلاس دانشگاهی که دانش آموزان در مورد یک موضوع خاص می آموزد. آنها را می توان به عنوان یک اعتبار مستقل یا به عنوان بخشی از یک برنامه درجه استفاده می شود، و دانش آموزان آزادی به ثبت نام در دوره های آموزشی که ه… اطلاعات بیشتر

یک دوره آنلاین یک کلاس دانشگاهی که دانش آموزان در مورد یک موضوع خاص می آموزد. آنها را می توان به عنوان یک اعتبار مستقل یا به عنوان بخشی از یک برنامه درجه استفاده می شود، و دانش آموزان آزادی به ثبت نام در دوره های آموزشی که هر دو راحت و جذاب هستند.
دوره آنلاین در روسیه چیست؟ البته روسیه دانش آموزان در مورد منشاء زبان و تکامل لهجه های مختلف آموزش می دهد. همچنین موضوعات مهم مانند ساختار جمله، املا و تلفظ را پوشش می دهد. در برخی موارد، از درسها ممکن است در واژگان پایه، مانند افراد و مکان ها تمرکز، در حالی که دیگران اطلاعات دقیق در مورد ارتباطات نوشته شده یا ترجمه بین المللی فراهم می کند.
دانش آموزانی که انتخاب می کنید به مطالعه روسی یادگیری به استفاده از زبان روان چه آنها که خواندن، نوشتن یا صحبت کردن با صدای بلند. در واقع، دانش آموزانی که با زبان های خارجی اکسل تمایل به نشان دادن یک سطح بالاتر از انگیزه در مناطق دیگر را نیز با استفاده از همان نوع از نظم و انضباط و ساختار.

دوره های آموزشی در روسیه آنلاین در دسترس هستند به طوری که دانش آموزان می توانند آنها را به راحتی از هر مکان دسترسی داشته باشید، اما هر موسسه مورد نیاز و هزینه های متفاوت است. اگر شما علاقه مند به ثبت نام برای یک دوره، شما می توانید از دانشگاه فردی تماس بگیرید برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد هزینه های ثبت نام، مدت زمان و پیش نیاز.
یک دوره آنلاین در روسیه دانشجویان فراهم می کند با یک فرصت به دنبال اشتغال در طیف گسترده ای از زمینه های حرفه ای. اگر شما می خواهم به کار با کودکان و بزرگسالان، شما می توانید مدرک آموزگاری دنبال یا باز کردن یک عمل پزشکی در خارج از کشور. دانش آموزانی که با مسائل سیاسی و اقتصاد مربوط، از سوی دیگر، می تواند کار به عنوان یک سفیر خارجی، رابط بین المللی و یا روزنامه نگار را پیدا برای کسانی که ترجیح می دهند یک حرفه ای در ساخت و ساز، خرید و فروش یا مهمان نوازی، شرکت های که فعالانه به دنبال کارکنان دو زبانه وجود دارد.
حالا که مدارس به استقبال این ایده از کلاس درس مجازی، دانش آموزان به منابع بیشتر برای کمک به آنها رسیدن به برتری آکادمیک. با ثبت نام آنلاین، آن را نیز آسان تر برای مقایسه موسسات جهت پیدا کردن بهترین برنامه و منابع. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
$format_list_bulleted فیلترها
دسته بندی براساس:
  • پرطرفدار آخرین سمت
  • پرطرفدار
  • آخرین
  • سمت
Novosibirsk State University
نووسیبیرسک, روسیه

ما 2 فرمت اصلی برای برنامه های ما داریم: برنامه سال تحصیلی، برنامه تابستان.

ما 2 فرمت اصلی برای برنامه های ما داریم: برنامه سال تحصیلی، برنامه تابستان. -
دوره های آموزشی
تمام وقت
2 - 12 ماهها
روسی
پردیس دانشگاهی