Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 115 آنلاین دوره ها  (دوره آموزشی) برنامه ها که در زبان های خارجی 2023/2024

115 آنلاین دوره آموزشی برنامه ها که در زبان های خارجی 2023/2024

بررسی اجمالی

دوره های آموزش عالی معمولا به یک موضوع خاص تمرکز می کنند. آنها اغلب یک دوره تحصیلی هستند و برای رسیدن به مدرک یا صدور گواهینامه اعمال می شوند. آنها همچنین می توانند به عنوان یک کلاس مستقل مورد استفاده قرار گیرند.

یک دوره در زبان ها چیست؟ این نوع البته به طور معمول به دانشجویان اشکال سخن گفته و نوشته شده یک زبان خارجی می آموزد. دانش آموزان غالبا در زبان غوطه ور هستند و تاریخ آن، فرهنگ افرادی که به آن صحبت می کنند و جنبه های اجتماعی مربوط به زبان یاد می گیرند. این دوره ها برای مبتدیان و دانشجویانی که مدرک تحصیلی دارند، در دسترس هستند. مجموعه ای از دوره های زبان در دسترس است، از جمله انگلیسی، چینی، کره ای، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، روسی، پرتغالی و ویتنامی. برخی از مدارس نیز زبان اشاره را ارائه می دهند.

دوره ای در یک زبان خارجی توانایی ارائه مزایای قابل اندازه گیری را دارد. این ممکن است دانش آموزان را قادر به نوشتن مهارت های خود را در زبان مادری خود، که در حرفه حرفه ای و حرفه ای سودمند است. دانش آموزان همچنین ممکن است استراتژی های گوش دادن و مهارت های غیر کلامی را بیاموزند.

هزینه های مربوط به این نوع البته بسته به مدرسه متفاوت است. اگر به عنوان بخشی از مدرک گرفته شده، هر مدرسه تعداد دوره های لازم برای تکمیل برنامه را داشته باشد. این هزینه کل آموزش و پرورش را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

درک و صحبت کردن با یک زبان خارجی می تواند تقریبا به هر حرفه ای برسد. دانش آموزانی که این دوره ها را می پذیرند تنها می توانند دانش خود را از جهان گسترش دهند، اما بسیاری از اینها به عنوان یک گام به کار جهانی مانند مدیر فروش بین المللی، مترجم یا مربی می رسند. حتی اگر شخصی سفر نکند، بسیاری از حرفه ها به پرسنل دو یا چند زبانی می پیوندند. این کارها ممکن است شامل روزنامه نگار، مسافرتی، کارمند اجتماعی، ناشر یا بانکدار باشد. علاوه بر این، این دوره ها خود را به نقش های سازمان های دولتی و غیر انتفاعی مانند دیپلمات یا مدیر ارتباطات می رساند.

انواع دوره های زبان را می توان در اینترنت و در مدارس سراسر جهان یافت. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • دوره آموزشی
  • زبان های خارجی
رشته های تحصیلی
  • زبان های خارجی (115)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه