$close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ مروری بر تمامی ‏ دوره را دوره ها زبان کره ای آنلاین

دوره های آنلاین دنیایی را به نوک انگشتان خود می رسانند. آنها فرصت های یادگیری را برای افرادی که ممکن است دور از کالج های سنتی زندگی کنند یا علاقه خود را به آموزش در سرعت خود دارند. دوره ها ممکن است به صورت جداگانه یا به عنوا… اطلاعات بیشتر

دوره های آنلاین دنیایی را به نوک انگشتان خود می رسانند. آنها فرصت های یادگیری را برای افرادی که ممکن است دور از کالج های سنتی زندگی کنند یا علاقه خود را به آموزش در سرعت خود دارند. دوره ها ممکن است به صورت جداگانه یا به عنوان بخشی از مدارک تحصیلی یا برنامه های صدور گواهینامه باشند.

دوره ی آنلاین در کره ای چیست؟ یک کلاس آنلاین در کره ای احتمالا گرامر، واژگان، خواندن و نوشتن را آموزش می دهد. پس از اتمام درس، وظایف ممکن است قبل از جلسه برنامه ریزی شده بعدی تکمیل شود. با توجه به سطح دوره و موسسه تسهیل آن، اطلاعات فرهنگی ممکن است به اشتراک گذاشته شود و مورد بحث قرار گیرد. بعضی از کلاس ها در گروه ها برگزار می شوند، درحالی که دیگران دستورالعمل یک به یک را دارند. با وجود فرمت آنلاین، در بیشتر موارد، دانش آموزان می توانند با مربی برای دریافت کمک اضافی ارتباط برقرار کنند.

افرادی از آمریکا، اروپا و اقیانوسیه که میخواهند به کره سفر کنند، میتوانند از مطالعه زبان کرهی پیش از زمان بهرهمند شوند. کودکان و نوه های متولد کره ای ممکن است در یک سرزمین دور از خانه اصلی خانواده خود بزرگ شده باشند و البته ممکن است به آنها کمک کند تا زمینه را بهتر درک کنند.

هزینه دوره کره ای متفاوت است. دانشجویان آینده نگر می توانند برنامه های درسی را با قیمت های کلاس مقایسه کنند تا ببینند کدام پیشنهاد بهترین ارزش برای آنها است.

کره جنوبی تعدادی از معلمان انگلیسی را استخدام می کند و در طی یک مصاحبه می تواند کمی از کره ای صحبت کند که می تواند مدیر استخدام را تحت تاثیر قرار دهد. صنایع خودرو و نیمه هادی چند کره ای دارد و فرصت هایی برای خارجی ها در مهندسی، مدیریت و منابع انسانی وجود دارد. در ایالات متحده، کانادا، استرالیا و فراتر از آن، افرادی که دارای دانش پیشرفته زبان هستند، می توانند به عنوان مترجم های زندگی عملا یا به صورت شخصی کار کنند.

رویاهای خود را یک دوز واقعیت بگذارید و سفر یادگیری خود را آغاز کنید. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
$format_list_bulleted فیلترها
دسته بندی براساس:
  • پرطرفدار آخرین سمت
  • پرطرفدار
  • آخرین
  • سمت
FutureLearn

با این دوره آنلاین کره ای از دانشگاه هانیانگ در سئول ، با زبان و فرهنگ کره آشنا شوید.

با این دوره آنلاین کره ای از دانشگاه هانیانگ در سئول ، با زبان و فرهنگ کره آشنا شوید. -
دوره های آموزشی
پاره وقت
6 هفته
انگلیسی
آنلاین