close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ مرور کنید 2‏ دوره تحصیلی را تحصیلات دوره ای علوم اعصاب آنلاین

دوره های آنلاین اجازه می دهد محققان به دست آوردن دانش در رشته های مختلف. برخی از ارائه آموزش در روش بیشتر در حال حاضر در حالی که دیگران اجازه می دهد دانش آموزان به جمع آوری اعتبار برای یک برنامه درجه. دوره آنلاین در علوم اع… اطلاعات بیشتر

دوره های آنلاین اجازه می دهد محققان به دست آوردن دانش در رشته های مختلف. برخی از ارائه آموزش در روش بیشتر در حال حاضر در حالی که دیگران اجازه می دهد دانش آموزان به جمع آوری اعتبار برای یک برنامه درجه.

دوره آنلاین در علوم اعصاب چیست؟ اکثر دوره های در به دانش آموزان کار دانش از سیستم عصبی تمرکز و معمولا شامل موضوعاتی مانند میکروب شناسی، آناتومی و روانشناسی. محققان معمولا یاد بگیرند که چگونه علوم اعصاب می تواند استفاده شود و چگونه تمام قطعات از کار سیستم عصبی با هم. بعضی از درسها ممکن اجازه می دهد دانش آموزان به تمرکز در زمینه هایی مانند روانشناسی شناختی و یا بیماری های موثر بر سیستم عصبی است. دوره های آموزشی ممکن است شامل مغز چگونه تغییرات در طول زمان و در پاسخ به شکست شناخت، و همچنین چگونه اراده را می توان با روانشناسی است.

پس از اتمام یک دوره آنلاین در علوم اعصاب، دانش آموز معمولا می توانید نشانه هایی از کاهش شناخت را تشخیص دهد.آنها همچنین درک کنند که چگونه زمینه های مختلف با هم کار کنند به توسعه درک درستی از مغز انسان است. این دانش می تواند کمک به دانشمندان کسب مدرک در علوم.

دانشجویان معمولا می توانند دوره های آنلاین در یک یا دو ترم به پایان برساند. در حالی که مصرف کلاس های آنلاین است که معمولا ارزان تر از حضور در کلاس در پردیس دانشگاه، قیمت اغلب در میان موسسات متفاوت است. معمولا بهتر است که برای محققان برای تماس با برنامه انتخاب خود را برای اطلاعات دقیق در مورد کمک درسی.

یک دوره آنلاین در علوم اعصاب می تواند دانش آموزان را به سمت بسیاری از زمینه ها هیجان انگیز در علوم منجر شود. آنها ممکن است را انتخاب کنید به کار با افراد مسن، مطالعه مراحل مختلف کاهش شناخت و یافتن راه های جدید برای کمک به این بیماران است. همچنین محققان ممکن است در تجهیزات پزشکی مطالعه چگونه مغز را تحت تاثیر قرار رفتار انسان و یا انجام تحقیقات برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی سیستم عصبی کار می کند کار می کنند.برخی از دانش آموزان ممکن است با باستان شناسان کار برای درک اینکه چگونه مغز افراد و حیوانات توسعه در طول زمان.

دوره های آنلاین به دانش آموزان فرصت برای یادگیری از دانشگاه برجسته در سراسر جهان است. یکی از مزایای آموزش آنلاین است که آن را اغلب اجازه می دهد تا دانشمندان را به تناسب مطالعات خود را به برنامه های خود. برای شروع دوره های آنلاین خود، جستجوی برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
format_list_bulleted فیلترها
دسته بندی براساس:
  • پرطرفدار آخرین سمت
  • پرطرفدار
  • آخرین
  • سمت
FutureLearn
کیپ تاون, آفریقای جنوبی

برای درک ذهن خودمان با این دوره آنلاین رایگان ، مرتبط ترین مفاهیم علمی و فلسفی را کاوش کنید.

برای درک ذهن خودمان با این دوره آنلاین رایگان ، مرتبط ترین مفاهیم علمی و فلسفی را کاوش کنید. -
دوره های آموزشی
پاره وقت
6 هفته
انگلیسی
آنلاین
 
FutureLearn
Norman Gardens, استرالیا

رشته جدید علوم اعصاب آموزشی را کشف کنید. تحقیق مبتنی بر شواهد در مورد کاربرد علوم اعصاب در یادگیری را مطالعه کنید. ... +

رشته جدید علوم اعصاب آموزشی را کشف کنید. تحقیق مبتنی بر شواهد در مورد کاربرد علوم اعصاب در یادگیری را مطالعه کنید. -
دوره های آموزشی
پاره وقت
8 هفته
انگلیسی
آنلاین