close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ ملاحظه کنید ‏ دوره آموزشی را تحصیلات دوره ای علوم جغرافیا آنلاین

دوره های آکادمیک می توانند اهداف مختلفی را ارائه دهند. برای مثال، ممکن است آنها مهارت های حرفه ای، دانش و یا اعتبار خود را به رزومه خود اضافه کنید. دوره ها همچنین می توانند شکاف دانش را بین برنامه های کامل دیپلم برطرف کنند.… اطلاعات بیشتر

دوره های آکادمیک می توانند اهداف مختلفی را ارائه دهند. برای مثال، ممکن است آنها مهارت های حرفه ای، دانش و یا اعتبار خود را به رزومه خود اضافه کنید. دوره ها همچنین می توانند شکاف دانش را بین برنامه های کامل دیپلم برطرف کنند.

دانشجویان علاقه مند به زمین و جغرافیا ممکن است تعجب کنند که دوره ای در علوم جغرافیایی است؟ علوم جغرافیایی مطالعات جغرافیایی و همچنین مجموعه ای از زمینه های مرتبط مانند زمین شناسی، فن آوری های زمین شناسی، علوم زمین و علوم زمین را پوشش می دهد. برنامه درسی چنین دوره هایی ممکن است شامل یادگیری نحوه استفاده از ابزار محاسباتی و سیستماتیک برای اندازه گیری، تجزیه و تحلیل روند و ارائه اطلاعات در مورد سطح زمین، ساختارهای فیزیکی آن و تعامل انسان با آن باشد. بعضی از دوره های علوم جغرافیایی به عنوان برنامه های آموزشی مدرسه ارائه می شود تا تجربه عملی در نقشه برداری و مهارت های دیگر را فراهم کند.

دانش آموزانی که دوره ای در علوم جغرافیایی را کامل می کنند، مهارت های مفیدی را به دست می آورند. این ممکن است شامل استدلال تحلیلی و فضایی بهبود یافته، نقشه برداری محاسباتی و آگاهی بیشتر در مورد تعاملات جغرافیایی و انسان باشد.

برخی از دوره های علمی جغرافیایی به ترتیب بر اساس ترم ارائه می شوند، در حالی که دیگران بر اساس تعداد ساعت مورد نیاز هستند. هزینه های این دوره ممکن است بین 300 تا 4000 دلار باشد، بسته به موسسه ای که در آن ارائه شده است و طول برنامه.

دوره های علوم جغرافیایی می توانند به افرادی که به دنبال چندین حرفه مختلف از کارتوگراف یا نقشه ساز کامپیوتر به مدیر منطقه ساحلی کمک می کنند کمک کنند. با توجه به دوره هایی که بیشتر به مطالعات محیطی مربوط می شوند، افراد ممکن است برای کارهای بیشتری مانند راننده پارک، تکنسین جنگلداری یا متخصص سیستم اطلاعات جغرافیایی مجهز باشند. تمرکز بر جغرافیای جغرافیایی ممکن است به عنوان یک محیط حفاظت کننده یا برنامه ریز محیط زیست منجر شود. حتی گزینه هایی در جغرافیای اقتصادی به عنوان یک پژوهشگر بازار یا مدیر ترافیک یا آموزش جغرافیایی به عنوان یک معلم وجود دارد.

تکنولوژی امروز این امکان را برای دوره های آموزشی در علوم جغرافیایی در سراسر جهان فراهم می کند و گزینه های دوره آنلاین باعث می شود ثبت نام آسان باشد. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات محدود
رشته‌های تحصیلی مرتبط
arrow_drop_up arrow_drop_down
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
format_list_bulleted فیلترها
دسته بندی براساس:
  • پرطرفدار آخرین سمت
  • پرطرفدار
  • آخرین
  • سمت
UK Open College
UK آنلاین, بریتانیا

البته کمبریج IGCSE جغرافیا، همراه با جالب و ارزشمند را در خود بودن، طراحی شده است به شما اجازه می دهد به منظور توسعه مهارت و دانش است که انتقال فراتر از محدوده این دوره خواهد ... +

البته کمبریج IGCSE جغرافیا، همراه با جالب و ارزشمند را در خود بودن، طراحی شده است به شما اجازه می دهد به منظور توسعه مهارت و دانش است که انتقال فراتر از محدوده این دوره خواهد بود. جغرافیا موضوع مهمی به مطالعه آن را به عنوان دانش خود را از جهان گسترده تر افزایش است. -
دوره های آموزشی
پاره وقت
300 ساعت
انگلیسی
آنلاین