close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ جستجو کنید ‏ دوره آموزشی را تحصیلات دوره ای علوم زمین آنلاین

دانشجویان و متخصصان می توانید دوره های آنلاین به منظور افزایش آموزش و پرورش و مهارت خود استفاده کنید. این کلاس ها را می توان در طیف گسترده ای از افراد پیدا شده و محل از طریق اینترنت به مدت چند ماه تا چند سال. دوره آنلاین در… اطلاعات بیشتر

دانشجویان و متخصصان می توانید دوره های آنلاین به منظور افزایش آموزش و پرورش و مهارت خود استفاده کنید. این کلاس ها را می توان در طیف گسترده ای از افراد پیدا شده و محل از طریق اینترنت به مدت چند ماه تا چند سال.

دوره آنلاین در علوم زمین چیست؟ این یک دوره است که به بررسی قانون اساسی فیزیکی زمین، جو آن، فرایندهای طبیعی، و سیارات نزدیک و سیستم است. این نظم و انضباط شامل تعدادی از علوم مختلف، اما چهار حوزه اصلی هستند زمین شناسی، نجوم، اقیانوس شناسی و هواشناسی. موضوع ممکن است شامل هیدرولوژی، یا آب چگونه تعامل با سایر مواد سیاره ای؛ علوم جوی است که به مطالعه هوا و جو. تغییر آب و هوا اثرات آلودگی؛ و رد پای به جا مانده از جمعیت های انسانی و سازه ساخته شده است.

دانش آموزانی که تکمیل یک دوره آنلاین در علوم زمین اغلب تفکر انتقادی، شیوه تحقیق، جمع آوری داده ها و تجزیه و تحلیل مهارت های است که توسط بسیاری از کارفرمایان آرزو به دست آورید.کسانی که با آموزش عالی به طور معمول مذاکره دستمزد بالاتر از کسانی که نمی.

علوم زمین یک موضوع مشترک در میان دانش آموزان در سراسر جهان است، اما نه همه برنامه های یکسان هستند. مواد، محل، کشور و هر بورسیه در دسترس را تحت تاثیر قرار هزینه، بنابراین دانش آموزان باید به دفتر پذیرش از مدارس مورد نظر رسیدن برای اطلاعات بیشتر.

یک دوره آنلاین در علوم زمین می تواند دانش آموزان را در رشته های شرکت های مشاوره ای محیط زیست، شرکت های استخراج معدن، شرکت های نفتی، موسسات تحقیقاتی، دولتی، و موسسات آموزشی را آماده کند. دانش آموزان می توانند انتخاب کنید به عنوان زمین شناسان، زمین شناسان دریایی، زمین شناسان نفت یا ژئوشیمی کار. گزینه های دیگر شامل مشاور محیط زیست، دیرین شناس، دانشمند محیط زیست، مهندس دریایی و یا معدن، ژئوفیزیک، اقیانوس شناس، وکیل محیط زیست، استاد دانشگاه و محقق و معلم دبیرستان.

بسیاری از موسسات در سراسر جهان ارائه آنلاین دوره های آموزشی برای دانش آموزانی که تمام وقت کار است یا نه می توانید در غیر این صورت دسترسی به یک کلاس درس سنتی است. برای شروع به اهداف آموزشی خود، جستجوی برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

اطلاعات محدود
رشته‌های تحصیلی مرتبط
arrow_drop_up arrow_drop_down
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
format_list_bulleted فیلترها
دسته بندی براساس:
  • پرطرفدار آخرین سمت
  • پرطرفدار
  • آخرین
  • سمت
FutureLearn
ساوتهمپتون, بریتانیا

نیمی از سیاره ما را که توسط اعماق اقیانوس پوشانده شده کاوش کنید و دریابید که چگونه زندگی ما بر اعماق اقیانوس و زندگی دریایی تأثیر می گذارد. ... +

نیمی از سیاره ما را که توسط اعماق اقیانوس پوشانده شده کاوش کنید و دریابید که چگونه زندگی ما بر اعماق اقیانوس و زندگی دریایی تأثیر می گذارد. -
دوره های آموزشی
پاره وقت
4 هفته
انگلیسی
آنلاین