close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ مقایسه کنید ‏ دوره را دوره ها علوم فضا آنلاین

یک دوره آنلاین به دانش آموزان فرصت برای به دست آوردن دانش عمیق از یک موضوع خاص بدون ارتکاب به یک برنامه درجه کامل. دانش آموزان می توانند دوره های آنلاین در آماده سازی برای آموزش و پرورش بیشتر و یا به منظور افزایش مدارک حرف… اطلاعات بیشتر

یک دوره آنلاین به دانش آموزان فرصت برای به دست آوردن دانش عمیق از یک موضوع خاص بدون ارتکاب به یک برنامه درجه کامل. دانش آموزان می توانند دوره های آنلاین در آماده سازی برای آموزش و پرورش بیشتر و یا به منظور افزایش مدارک حرفه ای.

دوره آنلاین در علوم فضا چیست؟ این نوع دوره ها بر جنبه های علمی صنعت هوافضا تمرکز دارد و کمک می کند تا دانش آموزان مهارت های لازم برای کشت این زمینه است. درسها ممکن است به موضوعات نظری مانند مکانیک مداری و مشاهدات علمی، و همچنین کاربردهای عملی مانند سنجش از راه دور، GPS، نقشه برداری، و ارتباطات ماهواره ای را پوشش میدهد. دانش آموزان ممکن است موضوعات کسب و کار مربوط به صنعت هوا و فضا، از جمله قوانین و مقررات دولتی، بودجه و قراردادهای نظامی مطالعه است.

یک دوره آنلاین در علوم فضا ارائه می دهد دانش آموزان مزایای بسیاری، مانند ریاضی افزایش و مهارت های تحلیلی است که می تواند در سراسر تحصیلی و شغلی گسترده استفاده می شود.دانش آموزان می توانند بیشتر در مورد اصول علمی اکتشافات فضایی و بسیاری از رشته ها و زمینه های شغلی موجود یاد بگیرند.

دوره های آنلاین ارائه آموزش های فشرده و معمولا بین یک ماه و یک سال طولانی است. هزینه بسته به طول مدت زمان و روش های آموزشی، به طوری که با مدرسه تماس مستقیم بهترین راه برای دریافت اطلاعات دقیق هزینه است.

صنعت فضای بسیار متنوع است، و بسیاری از مسیرهای شغلی مختلف در دسترس برای فارغ التحصیلان دوره آنلاین وجود دارد. برخی ممکن است انتخاب کنید به ادامه مسیر آموزشی خود را با یک کارشناسی، کارشناسی ارشد، و یا برنامه دکتری برای تبدیل شدن به فضانوردان، مهندسان، کارشناسان فن آوری، و یا دانشمندان فضایی. دانشجویان همچنین می توانند اشتغال در چندین سازمان دولتی، مانند ناسا، ISA، و CNES، و همچنین شرکت های بخش خصوصی به دنبال. دانشمندان فضایی می توانید در تحقیق و توسعه و یا در کاربردهای عملی مانند نقشه برداری، کنترل ماهواره ای، و تجزیه و تحلیل تصاویر کار می کنند.رشته نیز ممکن است دانش آموزان برای آموزش کلاس های توسعه حرفه ای آماده کند.

اگر شما علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد جنبه های علم صنعت هوافضا در آماده سازی برای مدرسه یا محل کار هستند، یک دوره آنلاین می تواند یک گزینه بزرگ است. شما می توانید از هر نقطه با یک برنامه است که متناسب با شیوه زندگی خود را مطالعه کنید. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

اطلاعات محدود
رشته‌های تحصیلی مرتبط
arrow_drop_up arrow_drop_down
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
format_list_bulleted فیلترها
دسته بندی براساس:
  • پرطرفدار آخرین سمت
  • پرطرفدار
  • آخرین
  • سمت
Perimeter Institute
واترلو, کانادا

این ماژول یادگیری مقدمه ای برای کیهان شناسی مدرن و نحوه توضیح برخی از حقایق تجربی در مورد جهان ما را فراهم می کند. ما با بحث در مورد جهان همگن توصیف شده توسط زمان فضایی FRW ، ... +

این ماژول یادگیری مقدمه ای برای کیهان شناسی مدرن و نحوه توضیح برخی از حقایق تجربی در مورد جهان ما را فراهم می کند. ما با بحث در مورد جهان همگن توصیف شده توسط زمان فضایی FRW ، توضیح اجزای مختلف محتوای ماده ، لمس هسته انفجار بزرگ ، CMB ، ماده تاریک و انرژی تاریک را توضیح می دهیم. ما همچنین در مورد انگیزه های معرفی تورم و چگونگی پیش بینی نوع صحیح نوسانات منجر به شکل گیری ساختار در جهان ما بحث می کنیم. -
دوره های آموزشی
English (Canada)
سپتامبر 2021
آنلاین