close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ مروری بر تمامی ‏ دوره را دوره های تحصیلی فیزیک کاربردی آنلاین

البته ممکن است کمک به دانش آموزان برای به دست آوردن یک مهارت و یا ضروری دانش برای حرفه خود. دوره های آموزشی ممکن است یک دوره بسیار کوتاه گذشته، مانند یک روز، و یا فشرده، ماه ماندگار تر است. دوره آنلاین در فیزیک کاربردی چیس… اطلاعات بیشتر

البته ممکن است کمک به دانش آموزان برای به دست آوردن یک مهارت و یا ضروری دانش برای حرفه خود. دوره های آموزشی ممکن است یک دوره بسیار کوتاه گذشته، مانند یک روز، و یا فشرده، ماه ماندگار تر است.

دوره آنلاین در فیزیک کاربردی چیست؟ در یک دوره، دانش آموزان قوانین طبیعت مطالعه و چگونه آنها را در راه های عملی اعمال می شود. فیزیک کاربردی است که معمولا به مهندسی گره خورده است، به طوری که درسها ممکن است به مباحث مهندسی پوشش، TOO. زمینه های مشترک تمرکز ممکن است شامل ترمودینامیک، فسیلی مصرف سوخت، تولید انرژی هسته ای، لیتوگرافی نوری و مدولاسیون الکترو نوری. دوره های آموزشی ممکن است شامل دست در کار با ترانزیستور، سیستم های خلاء و الکترونیک به دانشجویان اجازه می دهد برای قرار دادن دانش خود را از نظریه ها و عقاید به کار است. برخی کار آزمایشگاه ممکن است در یک برنامه گنجانده شده است.

داشتن درک درستی از فیزیک کاربردی می تواند به مهندسان فعلی که می خواهند به قلم مو رنگ کردن مهارت های خود را سودمند است. همچنین می تواند یک معرفی بزرگ به میدان برای دانش آموزان که به فکر یک مهندس باشد.

هزینه های دوره در فیزیک کاربردی از مدرسه به مدرسه متفاوت است. دانش آموزان باید با مدرسه خود را از انتخاب برای بهترین برآورد هزینه تیک بزنید.

پس از اتمام یک دوره در فیزیک کاربردی، دانش آموزان ممکن است آماده ورود به مقطع کارشناسی ناپیوسته برای به دست آوردن آموزشهای لازم به عنوان مهندس کار می کنند. برخی از دانش آموزان ممکن است در حال حاضر در زمینه کار و استفاده از یک دوره به عنوان یک راه برای به دست آوردن مهارت های جدید یا به نیازهای آموزش های حرفه ای. دانش علوم کاربردی است برای کاری که در قانون ثبت اختراع، نوشتن فنی، فیزیک، علوم نانو و یا هر زمینه که در آن دانش علمی و فنی مفید است مفید است.

گزینه های دوره آنلاین هستند یک راه حل عالی برای افراد پر مشغله است که می توانید زمان را ندارد به شرکت در کلاس در فرد است. آنها می توانند خوب برای توسعه حرفه ای و یا غنی سازی شخصی. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
format_list_bulleted فیلترها
دسته بندی براساس:
  • پرطرفدار آخرین سمت
  • پرطرفدار
  • آخرین
  • سمت
The International Institute Of Plant Engineering And Design
هلند آنلاین, هلند

این یک دوره ویژه برای دانش آموزانی است که در همان زمان کار و تحصیل می کنند. این دوره ای است که در مورد سیستم استاتیک است. این دوره مناسب برای فارغ التحصیلان مهندسی و علوم است ... +

این یک دوره ویژه برای دانش آموزانی است که در همان زمان کار و تحصیل می کنند. این دوره ای است که در مورد سیستم استاتیک است. این دوره مناسب برای فارغ التحصیلان مهندسی و علوم است که مایل به آشنایی با اصول مهندسی در طراحی تجهیزات ایستا هستند. -
دوره های آموزشی
پاره وقت
6 ماهها
انگلیسی
سپتامبر 2021
آنلاین