Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 3 آنلاین دوره ها  (دوره آموزشی) برنامه ها که در مدیریت املاک و مستغلات 2024

3 آنلاین دوره آموزشی برنامه ها که در مدیریت املاک و مستغلات 2024

بررسی اجمالی

دانشمندان که دارای شغل، خانواده و یا سایر تعهدات مالی ممکن است این ایده از ثبت نام در یک دوره آنلاین که در آن از راحتی از خانه خود را یاد بگیرند دوست. دوره های آنلاین اغلب ارزان تر از کلاس های سنتی چهره به چهره هستند، و آنها دوباره 'اغلب کوتاه تر برنامه های تحصیلی. چه 's با تر است مانند کلاس ها در هر دو مقطع کارشناسی و در مقطع فوق لیسانس ارائه شده است.

تنها چیزی که در یک دوره آنلاین در مدیریت املاک و مستغلات است. این نوع دوره ها طراحی شده است برای ارائه محققان با آموزش در مورد چگونگی اداره، مدیریت و فروش املاک املاک و مستغلات. دوره های آموزشی ممکن است در یک نوع خاص از اموال، مانند مسکونی و یا تجاری تمرکز می کنند. مدرسان دوره ممکن است درس در صنایع مربوط است که با املاک و مستغلات با هم همپوشانی دارند، مانند حسابداری، مدیریت بازرگانی، امور مالی و مدیریت استراتژیک ارائه می کنند.

یکی از بزرگترین مزایای تکمیل یک دوره مدیریت املاک و مستغلات است که به یادگیری آخرین شیوه های صنعت، توسعه، تکنیک و فن آوری. دانش آموزان در حال حاضر شاغل می تواند به دنبال راه هایی برای پیشبرد حرفه خود و واجد شرایط برای افزایش حقوق و دستمزد، و گذراندن یک دوره می تواند تنها چیزی که برای کمک به آنها رسیدن به اهداف خود.

هزینه یک دوره آنلاین در مدیریت املاک و مستغلات وابسته به نهاد ارائه دوره است، و همچنین اینکه آیا یا نه البته شرکت کنندگان نیاز به مواد، از جمله کتاب، برای تکمیل کلاس. افراد علاقه مند باید مطمئن شوید که برای تماس با مدارس با برنامه هایی که علاقه آنها در مورد هزینه به تدوین و فرموله بودجه مناسب پرس و جو شود.

جابز یکی می توانید پس از اتمام یک دوره آموزش مدیریت از راه دور املاک و مستغلات انتظار عبارتند از: مدیر دارایی، مدیر سایت، مدیر اجرایی شرکت مدیریت، مدیر منطقه ای و مدیر اموال.یک چیز را به یاد داشته باشید با مدیریت املاک و مستغلات است که آن را پوشش می دهد انواع صنایع، از قبیل بازاریابی، مالی و منابع انسانی. دانشجویان مدیریت املاک باید آگاه باشند که آنها ممکن است اخذ مجوز و یا صدور گواهینامه نیاز به واجد شرایط برای شغل خاص باشد.

آینده املاک و مستغلات شما می تواند یک درس باشد به دور است. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • دوره آموزشی
  • مطالعات کسب و کار
  • املاک و مستغلات
  • مدیریت املاک و مستغلات
رشته های تحصیلی
  • مطالعات کسب و کار (3)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه