close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ مقایسه کنید 2‏ دوره را دوره های تحصیلی مدیریت بازاریابی آنلاین

هنگامی که دانش آموزان در سطح کالج مایل به یادگیری بیشتر در مورد یک موضوع خاص، آنها ممکن است را انتخاب کنید تا یک دوره آنلاین. یک دوره است که توسط یک استاد، دانشجوی کارشناسی ارشد یا دستیار تدریس و ممکن است در طول دوره از چند… اطلاعات بیشتر

هنگامی که دانش آموزان در سطح کالج مایل به یادگیری بیشتر در مورد یک موضوع خاص، آنها ممکن است را انتخاب کنید تا یک دوره آنلاین. یک دوره است که توسط یک استاد، دانشجوی کارشناسی ارشد یا دستیار تدریس و ممکن است در طول دوره از چند هفته، ماه ها یا حتی سال ها طول بکشد.

دوره آنلاین در مدیریت بازاریابی چیست؟ این نوع خاص از دوره در تمام نظریه های اساسی و شیوه های ارتباط با بازاریابی موفق تمرکز می کند. دانش آموزان به سنگ تیز کردن استراتژی های بازاریابی، برنامه اجرای استراتژی طراحی و ارزیابی فرصت های بازار برای به حداکثر نتایج. آنها همچنین ممکن است این فرصت برای یادگیری برای برقراری ارتباط با دیگران و توصیه های خود را قبل از همسالان خود دفاع داده شود. تکالیف مورد نیاز ممکن است شامل بحث ها، سخنرانی ها، پروژه های گروه و کار فردی است.

هنگامی که دانش آموزان در یک دوره آنلاین در مدیریت بازاریابی ثبت نام، آنها مهارت های مهم، از جمله ارتباطات شفاهی و کتبی، که ممکن است اثرات گسترده در سراسر زندگی خود ساخت. این مهارت ها ممکن است کمک به دانش آموزان اثبات آنها ارزش فرصت های شغلی بیشتر و یا دستمزد بالاتر هستند.

یک دوره آنلاین در مدیریت بازاریابی در قیمت بسته به تعدادی از عوامل، از جمله محل دانشگاه ارائه دوره و الزامات خود دانشگاه متفاوت است. دانش آموزان باید همیشه از هزینه های دوره آگاه برای اطمینان از هیچ شگفتی مالی انجام می شود.

مهارت های به دست آمده در یک دوره مدیریت بازاریابی می تواند کمک به دانشجویان برای مشاغل پاداش و روشن در بسیاری از زمینه های مرتبط با بازاریابی مختلف آماده کنیم. برخی از زمینه های مشترک بسیاری از دانش آموزان را انتخاب نمایید عبارتند از مدیران بازاریابی، تحلیلگران تحقیقات بازار و مدیران فروش.با این حال، مهارت و تجربه به دست آمده از این و مشابه دوره می تواند به موفقیت های بزرگ در زمینه های دیگر در دنیای کسب و کار منجر شود.

بسیاری از دانش آموزان در سراسر جهان به دلیل بیم از مزایای انتخاب دوره های آنلاین. آنها اجازه می دهد دانش آموزان به کار در شرایط خود را و ممکن است اجازه می دهد بسیاری از دانش آموزان از آموزش عالی در زمانی که آنها در غیر این صورت آن را دارند. شروع به کار ساده است. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
format_list_bulleted فیلترها
FutureLearn
شارلوتزویل, آمریکا

اصول اولیه تجزیه و تحلیل بازاریابی را بیاموزید و نحوه استفاده از داده ها را اطمینان دهید تا بازاریابی موثر باشد. ... +

اصول اولیه تجزیه و تحلیل بازاریابی را بیاموزید و نحوه استفاده از داده ها را اطمینان دهید تا بازاریابی موثر باشد. -
دوره های آموزشی
پاره وقت
5 هفته
انگلیسی
آنلاین
 
EAN University
بوگوتا, کلمبیا

جهانی شدن و توسعه تکنولوژی از رقابت در بازار رقابت شدید تر و شدید ساخته شده است؛ بنابراین، شرکت ها، به منظور زنده ماندن و سود، نیاز بهترین ... +

جهانی شدن و توسعه تکنولوژی از رقابت در بازار رقابت شدید تر و شدید ساخته شده است؛ بنابراین، شرکت ها، به منظور زنده ماندن و سود، نیاز بهترین -
دوره های آموزشی
ژانویه 2022
آنلاین
 

نکته! اگر نماینده یک مدرسه هستید و می‌خواهید برنامه‌های خود را به لیست‌های ما اضافه کنید، در اینجا با ما تماس بگیرید