close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ ببینید ‏ دوره تحصیلی را دوره های تحصیلی مدیریت مدرسه آنلاین

دانش آموزانی که دوره را می گذرانند می توانند انتظار داشته باشند که مفاهیم مربوط به یک موضوع خاص را در حوزه مطالعات گسترده تر یاد بگیرند. بعضی از دوره ها قبل از اینکه بتوانند بکار بروند، نیازهای لازم را در زمینه موضوعی دار… اطلاعات بیشتر

دانش آموزانی که دوره را می گذرانند می توانند انتظار داشته باشند که مفاهیم مربوط به یک موضوع خاص را در حوزه مطالعات گسترده تر یاد بگیرند. بعضی از دوره ها قبل از اینکه بتوانند بکار بروند، نیازهای لازم را در زمینه موضوعی دارند.

یک دوره در مدرسه مدرسه چیست؟ این نوع البته مخصوصا برای دانش آموزانی است که خواهان نقش رهبری در آموزش هستند. بسیاری از دوره های ارائه شده نیاز به دوره های پیش نیاز دارند و اغلب به عنوان بخشی از مدرک کارشناسی یا مدرک کارشناسی ارشد و یا حرفه ای به دنبال گسترش حرفه ای خود را. موضوعاتی که معمولا در این دوره شامل می شوند عبارتند از: توسعه برنامه درسی، نظارت بر عملکرد دانش آموزان، سازماندهی حمايت اجتماعي، بودجه بندی، تامین بودجه و درک مسائل حقوقی مواجهه با مدارس ابتدایی و متوسطه.

این نوع البته معمولا به رهبری و صفات یک رهبر خوب متمرکز است. مهارت های مرتبط با این، که در هر خط کار مفید هستند، ممکن است شامل سازماندهی، ارتباطات و مدیریت زمان باشد.

دوره ای در مدرسه در مقایسه با سایر دوره ها مقایسهای است. این هزینه ها از مدرسه تا مدرسه متفاوت است.

اکثر دانشجویانی که این نوع از دوره ها را در نظر می گیرند، معمولا دارای تحصیلات خاصی هستند یا درحال حاضر در حال تحصیل هستند. معلمان که به دنبال حرکت به سوی اداره می شوند، برخی از رایج ترین افرادی هستند که این نوع درس را می گیرند. دانش آموزان می توانند انتظار داشته باشند قبل از ورود به حرفه ای در مدرسه مدرک تحصیلی کسب کنند. گزینه های شغلی در این زمینه ممکن است شامل مدرس، مدرس مدرسه یا مدرک پذیرش باشد. نقشها نیز در روزهای تعطیل و پیش دبستانی وجود دارد. این نوع البته می تواند به پشت صحنه هایی مانند طراح برنامه درسی یا توسعه دهنده آزمون استاندارد منجر شود. حرفه ای در خارج از مدرسه در این زمینه شامل لابی، محققان سیاسی و نویسنده کتاب درسی است.

دوره های مدرسه دولتی را می توان در مدارس محلی و جهانی در نظر گرفت. دوره های آنلاین نیز در دسترس هستند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
format_list_bulleted فیلترها
دسته بندی براساس:
  • پرطرفدار آخرین سمت
  • پرطرفدار
  • آخرین
  • سمت
UK Open College
UK آنلاین, بریتانیا

این کار پشتیبانی در مدارس سطح 2 دوره یک مدرک مبتنی بر دانش مناسب برای تمام نقش کارکنان پشتیبانی در مدارس، از جمله کارکنان سایت، مدیران و غیره و همچنین کسانی که به طور مستقیم ب ... +

این کار پشتیبانی در مدارس سطح 2 دوره یک مدرک مبتنی بر دانش مناسب برای تمام نقش کارکنان پشتیبانی در مدارس، از جمله کارکنان سایت، مدیران و غیره و همچنین کسانی که به طور مستقیم با کودکان و جوانان کار می کنند. -
دوره های آموزشی
پاره وقت
80 ساعت
انگلیسی
آنلاین