ONLINESTUDIES

‏ ملاحظه کنید 3‏ دوره تحصیلی را دوره های آموزشی مطالعات انرژی آنلاین

دوره های آموزشی بسیاری از توابع مختلف است. آنها می توانند کمک به افراد دیدار مدارک حرفه ای. آنها حتی می توانند کمک کراوات دو حوزه مطالعه با هم. دوره های آموزشی در طول مدت متفاوت است اما معمولا یک ترم تحصیلی کامل.

دوره آنلاین در انرژی چیست؟ دوره های انرژی معمولا مطالعه تولید، ذخیره سازی، توزیع و استفاده از انرژی در سیستم های انرژی را پوشش میدهد. بسیاری از دوره های کوتاه مدت و دوره گواهینامه در این زمینه وجود دارد. دانش آموزان می توانند کلاس های مانند فن آوری های انرژی و انتقال، پایدار فن آوری های انرژی و منابع انرژی است. دانش آموزان ممکن است را انتخاب کنید که به تخصص در یک منطقه خاص مثل انرژی جایگزین و چندین دوره مربوط به آن موضوع است.

از طریق دوره های انرژی، دانش آموزان یاد بگیرند به تجزیه و تحلیل داده ها از منابع مختلف است. بسیاری از به دست آوردن دانش عمیق تری از منابع انرژی و تاثیر آنها بر محیط زیست است که انتخاب های مصرف انرژی شخصی را تحت تاثیر قرار.دانش آموزان نظرات را در مورد روش ها و استراتژی های در رابطه با بخش انرژی بین المللی تشکیل می دهد.

آیا یک دوره به عنوان یک گزینه مستقل و یا به عنوان بخشی از یک سری است که منجر به صدور گواهینامه ارائه شده هزینه پذیرش تاثیر می گذارد. سازمان ارائه دوره خود را از انتخاب برای کسب اطلاعات بیشتر در قیمت تماس بگیرید.

با این آموزش مناسب، دانش آموزان می توانند به دنبال یک شغل با ارزش در انرژی است. مصرف یک دوره در انرژی یک راه عالی برای تحرک بخشیدن به یک حرفه ای است. شغل انرژی می تواند شامل کار به عنوان محققان، مهندسان و توسعه دهندگان. افراد ممکن است خود کار به عنوان کارگردان تامین انرژی، سوخت مهندسان، زمین شناسان و یا تحلیلگران زیست محیطی را پیدا با یک اقتصاد سبز در حال رشد، مشاغل در انرژی های تجدید پذیر انتظار می رود که رشد می کنند. دانش آموزان در نظر گرفتن دوره در انرژی ممکن است در نظر دنبال حرفه ای در انرژی های تجدید پذیر و تمیز.

دوره های انرژی یک راه عالی برای برآوردن یک کنجکاوی و یا تعمیق آموزش و پرورش یکی است.دوره های آنلاین در حال تبدیل شدن بیشتر و بیشتر محبوب و ارائه برنامه درسی همان کسانی که ارائه شده در دانشگاه. تحقیقات دوره های انرژی در دسترس برای پیدا کردن آنچه برای شما مناسب است. سپس، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

3نتایج درمطالعات انرژی Filter

دوره طیف سنجی کاربردی برای انرژی های آینده و سیستم های زیست محیطی

Mälardalen University
دوره های آموزشی
<
پاره وقت
<
4 هفته
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

در این دوره ، شما خواهید آموخت که چگونه می توان از روشهای طیف سنجی برای تجزیه و تحلیل خصوصیات شیمیایی و ساختاری مواد مختلف توسط فعل و انفعالات با تابش الکترومغناطیسی استفاده ک ...

اطلاعات بیشتر

تخصص در انرژی تجدید پذیر

Renewables Academy AG (RENAC)
دوره های آموزشی
<
12 ماهها
اسپانیایی
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
پردیس دانشگاهی
آنلاین

این برنامه بین رشته ای دانش های مربوط به فن آوری های مختلف انرژی تجدید پذیر، توسعه و مدیریت پروژه، تامین مالی، مکانیسم های پشتیبانی و سودآوری را فراهم می کند. ...

اطلاعات بیشتر

تخصص در عملیات شرکت های انرژی تجدید پذیر

Escuela de Negocios Alto Nivel - Universidad Panamericana de Guatemala
دوره های آموزشی
<
پاره وقت
<
12 ماهها
اسپانیایی
آنلاین

این تخصصی که توسط Universidad Panamericana از طریق مدرسه عالی سطح کسب و کار ارائه شده است ، دانش خود را از همه جنبه های رقابت تجاری کسب و کار ارائه می دهد ، و دانشجویان را برا ...

اطلاعات بیشتر