close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ مروری بر تمامی ‏ دوره آموزشی را تحصیلات دوره ای مطالعات فیلم آنلاین

دانشجویان علاقه مند به یک حوزه خاص از مطالعه می توانند مجموعه ای از دوره های موجود را پیدا کنند. یک دوره تمرکز بر یک موضوع خاص در مسیر مطالعه است و می تواند در طول تکمیل متفاوت باشد. یک دوره در مطالعات فیلم چیست؟ یک دانشجوی… اطلاعات بیشتر

دانشجویان علاقه مند به یک حوزه خاص از مطالعه می توانند مجموعه ای از دوره های موجود را پیدا کنند. یک دوره تمرکز بر یک موضوع خاص در مسیر مطالعه است و می تواند در طول تکمیل متفاوت باشد.

یک دوره در مطالعات فیلم چیست؟ یک دانشجوی دوره ای در این زمینه می تواند در مورد مجموعه ای از موضوعات مرتبط با صنعت فیلم یاد بگیرد. بسیاری از دوره ها بر تئوری و انتقاد از فیلم تمرکز می کنند، و همچنین تاریخ هنر هنر فیلم سازی. دوره های دقیق را می توان در ژانرها، تم ها، مدیران و انیمیشن ها یافت. همچنین دوره های متمرکز بین رشته ای وجود دارد که به تاثیرات فرهنگی و تاریخی فیلم های خارجی در صنعت، و همچنین ادبیات و هنر پرداخته است. دانش آموزان همچنین می توانند در مورد عناصر تولید فیلم مانند ویدئوگرافی، فیلمنامه و طراحی صدا بدست آورند.

مطالعات فیلم معمولا دانشجویان را در تفکر انتقادی غرق می کند. فردی که دوره ای در این زمینه می گذارد، توانایی های خود را برای تحلیل، ارتقاء بخشیدن به جزئیات و تعصبات را افزایش می دهد. این صفات در بسیاری از حرفه ها مفید هستند.

نرخ دوره می تواند از سال به سال تغییر کند و از مدرسه به مدرسه متفاوت باشد. طول دوره نیز هزینه آن را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

در حالی که برخی از دانشجویان دوره ای در مطالعات فیلم برای ورود به عرصه ساخت فیلم ها به عنوان مدیر، فیلمنامه نویس یا اپراتور دوربین، حرفه ای زیادی با موضوع خارج از تولید وجود دارد. رسانه ها یک بازار عظیم برای افرادی است که این خط از دوره ها را گرفته اند. فرصت های شغلی ممکن است شامل یک شرکت پخش، محقق برنامه، برنامه ریز رسانه یا روزنامه نگار سرگرمی باشد. جنبه های خلاقانه آموخته شده اغلب می تواند به نقش هایی مانند مدیر هنری تبلیغات، متخصص رسانه های چند رسانه ای یا مدیر رسانه های اجتماعی اعمال شود.

بسته به موضوع، دوره ای در مطالعات فیلم می تواند به صورت آنلاین در مدارس تعیین شده فیلم و یا دیگر موسسات یادگیری گرفته شود. دانشجویان همچنین می توانند گزینه های مختلفی را در پردیس های سراسر جهان پیدا کنند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات محدود
رشته‌های تحصیلی مرتبط
arrow_drop_up arrow_drop_down
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
format_list_bulleted فیلترها
Storyutbildningen
Fårösund, سوئد

دوره ی یک ساله، تمام وقت در رشته ی اسکریپت برای فیلم های تجاری و سریال درام.

دوره ی یک ساله، تمام وقت در رشته ی اسکریپت برای فیلم های تجاری و سریال درام. -
دوره های آموزشی
تمام وقت
انگلیسی
آنلاین

نکته! اگر نماینده یک مدرسه هستید و می‌خواهید برنامه‌های خود را به لیست‌های ما اضافه کنید، در اینجا با ما تماس بگیرید

رشته‌های تحصیلی مرتبط