ONLINESTUDIES

‏ مرور کنید دوره های تحصیلی آنلاین را معماری فضاهای عمومی در بریتانیا 2020‏

دوره های آموزشی واحد های آموزشی مجزا هستند که می توان به طور جداگانه و یا به عنوان مجموعه ای از کلاس های متمرکز در یک حوزه تحصیلی خاص آنها را گذراند. این کلاس های مجزا به لحاظ طول، هزینه و و تعداد جلسات در هر هفته با یکدیگر متفاوت می باشند.

معماری منظر شامل کار با گیاهان، درختان، درختچه ها و گیاهان سبز دیگر به منظور تولید یک محیط آرام و منسجم است. معماران منظر مسئول طراحی پارک های عمومی و باغ ها، دانشگاه ها، و حتی آثار تاریخی و باغهای یادبود است.

انگلستان، انگلستان بیش از 300 سال است و شامل چهار کشور تشکیل دهنده: انگلستان، اسکاتلند، ولز و ایرلند شمالی. انگلستان تا به یک مرکز یادگیری برای 1000 سال گذشته بوده است و دارای بسیاری از دانشگاه های باستانی و برجسته. دانشجویان خارجی بخش قابل توجهی از بدن دانش آموز در دانشگاه های انگلستان را تشکیل می دهند.

‏ با دانشگاه ها تماس بگیرید ، برتر دوره های تحصیلی آنلاین را معماری فضاهای عمومی در بریتانیا 2020‏

2نتایج درمعماری فضاهای عمومی, بریتانیا Filter

البته در محوطه سازی

International Career Institute
دوره های آموزشی
<
تمام وقت
<
پاره وقت
انگلیسی
آنلاین

ICI به شما می دهد فرصت برای یادگیری از حرفه ای محوطه سازی موفق آن، بنابراین شما می توانید مهارت های شما نیاز به ساخت حرفه ای خود را در صنعت محوطه سازی به دست آوردن. البته ما م ...

اطلاعات بیشتر

البته طراحی باغ

Distance Learning Centre
دوره های آموزشی
<
پاره وقت
<
120 ساعت
انگلیسی
آنلاین

باغ طراحی - دوره سطح 3 می تواند کمک به دانش آموزان برای یادگیری اصول طراحی در باغبانی، و به دست آوردن دانش عالی و تجربه استفاده از گیاهان و ویژگی های باغ. این دوره مطالعه خانه ...

اطلاعات بیشتر