$close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ بیابید ‏ دوره را دوره های تحصیلی مهندسی ساخت و تولید آنلاین

دوره های مختلف در رشته های مختلف تحصیلی ارائه می شود. دانش آموزان به طور معمول دوره های آموزشی را به عنوان بخشی از مسیر آموزش مداوم ادامه می دهند، اما بسیاری از کلاس ها برای کسانی که می خواهند دانش را به یک حرفه جاری اضافه… اطلاعات بیشتر

دوره های مختلف در رشته های مختلف تحصیلی ارائه می شود. دانش آموزان به طور معمول دوره های آموزشی را به عنوان بخشی از مسیر آموزش مداوم ادامه می دهند، اما بسیاری از کلاس ها برای کسانی که می خواهند دانش را به یک حرفه جاری اضافه کنند یا دانش عمومی را در یک منطقه مورد علاقه به دست بیاورند، در دسترس است.

یک دوره در مهندسی تولید چیست؟ این حوزه مطالعه به طور معمول دانشجویان را ابزارهایی برای کار در تمام جنبه های فرایند تولید، از طراحی تا تحویل فراهم می کند. این نوع دوره ها می توانند بین رشته ای باشند، بنابراین دانش آموزان می توانند دروس مربوط به رشته تحصیلی مانند ریاضیات، مکانیک، مدیریت پروژه، هنرهای لیبرال و تکنولوژی کامپیوتر را در نظر بگیرند. دانش آموزان اغلب همچنین دانش کسب و کار گرا مانند حسابداری، تجزیه و تحلیل کسب و کار، بازاریابی و استراتژی یاد بگیرند. سایر موضوعات عبارتند از ایمنی، پایداری و سیستم تولید.

فرآیندهای پیچیده نیاز بیش از فقط مهارت های فنی دارند. دانش آموزان توانایی کار خود را به عنوان بخشی از تیم، توانایی ارتباط و استفاده از استراتژی های کارآیی را دارند. این صفات مهارت های دانش آموز را تکمیل می کند که می تواند در هنگام جستجوی کار مزایایی باشد.

از آنجایی که اکثر حرفه های مهندسی تولید نیاز به نوعی مدرک دارند، مدت زمان برنامه بر هزینه تاثیر می گذارد. هزینه های تحصیلی نیز می تواند به طور گسترده ای از مدرسه به مدرسه متفاوت باشد.

اکثر دانش آموزان در این زمینه از برنامه مطالعه برای تبدیل شدن به یک مهندس تولید، نقش است که می تواند در هر تاسیسات تولید، بدون در نظر گرفتن نوع محصولات تولید شده است. به همین ترتیب، کسانی که این دوره ها را می پذیرند نیز ممکن است تبدیل به یک مهندس صنعتی با تمرکز بر توسعه فرایندهای تولید شوند. دانش آموزانی که تمایل به کشف روش های جدید و کارآمد را دارند ممکن است به عنوان یک تحلیلگر تحقیق عملیاتی نقش داشته باشند. کسانی که علاقه مند به سمت کسب و کار هستند، حرفه ای را به عنوان یک مشاور کسب و کار پیدا کرده اند و تخصص خود را به چندین شرکت ارائه می دهند.

دانش آموزانی که به دنبال انعطاف پذیری هستند، گزینه ای برای کارهای آنلاین هستند. دوره های آموزشی نیز در دانشگاه های سراسر جهان در دسترس هستند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
$format_list_bulleted فیلترها
دسته بندی براساس:
توصیه‌شده آخرین سمت
EAN University
بوگوتا, کلمبیا

برنامه آموزشی دانشگاه مجازی مهندسی صنایع اولین برنامه آموزشی مجازی است که در کلمبیا ارائه شده است. هدف آن آموزش کارآفرینان حرفه ای با دانش در برنامه ریزی است ... +

برنامه آموزشی دانشگاه مجازی مهندسی صنایع اولین برنامه آموزشی مجازی است که در کلمبیا ارائه شده است. هدف آن آموزش کارآفرینان حرفه ای با دانش در برنامه ریزی است -
دوره های آموزشی
انگلیسی
ژانویه 2023
آنلاین