close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ مقایسه کنید ‏ دوره را مطالعات دوره ای نجوم آنلاین

البته یک واحد آموزشی ارائه شده توسط دانشگاه ها و کالج که در مورد یک موضوع خاص تمرکز دارد. دانش آموزان یک دوره آنلاین برای دریافت یک مقدمه به آن موضوع و یا به کاوش عمیق تر به یک منطقه خاص از مواد مرتبط. دوره آنلاین در نجوم چی… اطلاعات بیشتر

البته یک واحد آموزشی ارائه شده توسط دانشگاه ها و کالج که در مورد یک موضوع خاص تمرکز دارد. دانش آموزان یک دوره آنلاین برای دریافت یک مقدمه به آن موضوع و یا به کاوش عمیق تر به یک منطقه خاص از مواد مرتبط.

دوره آنلاین در نجوم چیست؟ دانش آموزانی که در این دوره ثبت نام انجام این کار برای به دست آوردن دانش سطح مقدماتی که چگونه سیستم خورشیدی کار می کند. دانش آموزان ممکن است یاد بگیرند که چگونه فیزیک را تحت تاثیر قرار سیارات، اقمار، ستاره ها و دیگر اجرام آسمانی و نحوه استفاده از مدل های نجومی و مشاهدات را به حمایت از این ایده ها. آنها همچنین ممکن است در مورد سیارات فراخورشیدی، انرژی تاریک و سیاه چاله ها یاد بگیرند. ممکن است دانشجویان در دانش خود را از طریق استفاده از آزمون ها، پروژه ها و یا بحث و تبادل نظر آنلاین ارزیابی شده است.

مهارت هایی که دانشجویان در دوره های نجوم آنلاین به دست آورید قابل اجرا به بسیاری از مشاغل مختلف می باشد.علمی، تفکر انتقادی و توانایی به عنوان بخشی از یک تیم کار از مهارت های ارزشمند است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای پیشبرد در هر زمینه می باشد. مهارت های سازمان دانش توسعه نیز ممکن است نشان می دهد کمک آنها قادر به گرفتن مسئولیت بیشتری را، که اغلب به موقعیت پرداخت بهتر ترجمه می باشد.

هزینه یک دوره در نجوم تا حد زیادی وابسته به دانشگاه که البته ارائه می دهد است. عواملی مانند ثبت نام دانش آموزان، محل دانشگاه و شرایط اقتصادی همه به هر گونه هزینه کمک می کند.

دانش آموزانی که نجوم را مطالعه کرده اند و آموزش و پرورش خود را در نجوم ادامه و زمینه های مرتبط ممکن است قادر به دنبال برخی از مشاغل هیجان انگیز. برخی از دانش آموزان ممکن است استادان نجوم موفق در دانشگاه یا کالج. دیگران ممکن است شاد به عنوان اخترفیزیکدانان نظری یا مشاهده است. دولت و دانشگاه ها بزرگترین کارفرمایان از کارگران مربوط به ستاره شناس هستند.

جهان را آغاز کرده است برای دیدن فوق العاده ارزش است که دوره های آنلاین در حال حاضر به دانش آموزان در سراسر جهان ارائه دهد. این ابزار ساده می تواند کمک به دانش آموزان جان خود را از راحتی از خانه خود را تغییر دهید، و دسترسی به این برنامه ها است هرگز آسان تر. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
format_list_bulleted فیلترها
دسته بندی براساس:
  • پرطرفدار آخرین سمت
  • پرطرفدار
  • آخرین
  • سمت
Perimeter Institute
واترلو, کانادا

این ماژول یادگیری مقدمه ای برای کیهان شناسی مدرن و نحوه توضیح برخی از حقایق تجربی در مورد جهان ما را فراهم می کند. ما با بحث در مورد جهان همگن توصیف شده توسط زمان فضایی FRW ، ... +

این ماژول یادگیری مقدمه ای برای کیهان شناسی مدرن و نحوه توضیح برخی از حقایق تجربی در مورد جهان ما را فراهم می کند. ما با بحث در مورد جهان همگن توصیف شده توسط زمان فضایی FRW ، توضیح اجزای مختلف محتوای ماده ، لمس هسته انفجار بزرگ ، CMB ، ماده تاریک و انرژی تاریک را توضیح می دهیم. ما همچنین در مورد انگیزه های معرفی تورم و چگونگی پیش بینی نوع صحیح نوسانات منجر به شکل گیری ساختار در جهان ما بحث می کنیم. -
دوره های آموزشی
English (Canada)
سپتامبر 2021
آنلاین