Filter
دوره های آموزشی
سرعت: همه

‏ بیابید 2‏ دوره آموزشی را تحصیلات دوره ای هنرهای زیبا آنلاین

دانش آموزانی که می خواهید برای شروع آموزش و پرورش در حالی که هزینه زمان ساخت حرفه خود تا حد زیادی بهره مندی از آموزش از راه دور. دوره های آنلاین آیا جایگزین های بزرگ که اجازه می دهد دانش آموزان به صرف زمان زیادی که ممکن است پیشرفت حرفه خود.

دوره آنلاین در هنرهای زیبا چیست؟ این کلاس هنر گسترده ای است که معمولا دارای بسیاری از رشته های مختلف است. اشکال هنر خاص است که مورد بررسی قرار گرفته بر بهره دانش آموز بستگی دارد. ممکن است که به مطالعه نقاشی، مجسمه سازی، موسیقی، فیلم، و دیگران است. این نیز بسیار معمول است برای یک برنامه هنرهای زیبا به تمرکز بر روی تاریخ هنر، با مطالعه بین تئوری هنر و عمل تقسیم می شود.

در طول مطالعه، دانش آموزان اغلب زمان بیشتری دارند زیرا آنها لازم نیست برای مسافرت به یک مکان فیزیکی. پس از اتمام، دانش آموزان ممکن است از مزایای مشابه به عنوان یک مدرک از طریق یک برنامه سنتی، از جمله توانایی برای ورود به پوزیشن های پیشرفته و کسب حقوق و دستمزد بالاتر لذت ببرید.

هزینه مصرف یک دوره در هنرهای زیبا توسط عوامل بسیاری تحت تاثیر قرار. این عوامل ممکن است این کشور و طول مطالعه، مدرسه خاص و برنامه را انتخاب کنید، و وضعیت دانش آموز خود را شامل حالی که تحصیل. قبل از ثبت نام، اطمینان حاصل شود که شما یک درک قوی از تمام این جنبه ها.

دو انتخاب حرفه اولیه برای دانش آموزان هنرهای زیبا وجود دارد. برای کسانی که بیشتر علاقه مند در عمل از یک هنر است، البته کمک می کند تا آنها را آماده برای تبدیل شدن به هنرمندان، یا با یک استودیو، شرکت، و یا به طور مستقل. اگر نظریه منافع هنر شما بیشتر، شما ممکن است علاقه مند به تبدیل شدن به یک معلم. حتی با درجه سطح پایین، ممکن است برای تدریس هنر مدرسه ابتدایی یا بالا. در نهایت، زمینه هنرهای زیبا دانشجویان را در رشته های چند رسانه ای به خصوص به خوبی آماده می شود.

یافتن برنامه ای است که نیازهای خودتان است. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی:

2نتایج درهنرهای زیبا

Think Tank Training Centre

برنامه Think Tank Online به منظور آموزش هنرمندان کاری برای صنعت CG در نقش های زیر طراحی شده است: - محیط برای بازی ها (محیط های زمان واقعی غوطه وری) - مدل سازی سطح سخت برا ... [+]

با توجه به موفقیت برنامه دانشگاه ما، برنامه ی آنلاین ما 4 عدد کامل (مجموع 16 ماه) با هر دوره 14 هفته طول می کشد. دوره 1 مبانی، هر کسی می تواند اعمال شود (اگر کاندید مورد نیاز سیستم، و غیره). پس از اتمام این مدت، پس از آن به یکی از رشته های زیر بروید تا تخصص حرفه ای خود را انتخاب کنید؛

محیط برای بازی مدلسازی سطح سخت برای فیلم مدل سازی شخصیتی برای بازی مدل سازی ارگانیک برای فیلم بافت و نگاه توسعه ... [-]
کانادا کانادا آنلاین
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
16 ماهها
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Rocket Sky 3D Animation School | ONLINE

آیا شما از کار حرفه ای در صنعت انیمیشن شگفت انگیز رؤیایی دارید؟ Rocket Sky یک مدرسه انیمیشن آنلاین است که توسط متخصصین صنعت در سطح جهانی آموزش داده می شود. ما ارائه می ده ... [+]

پیوستن به تیم Rocket Sky تجربیات زندگی در حال تغییر است و 96 درصد از فارغ التحصیلان ما انیمیشن های حرفه ای امروز هستند.

چرا پیوستن به تیم راکت SKY؟

متفاوت بودند. راکت آسمان با استفاده از رویکرد «محیط تولید شبیه سازی شده» برای یادگیری، که یک استودیوی متحرک دنیای واقعی را تقلید می کند. این فرایند مهارت ها را در بالاترین سطوح توسعه می دهد در حالی که دانشجویان را قادر می سازد تا در دنیای واقعی کار کنند، همه در حالی که هنوز در مدرسه هستند.... [-]

کانادا ادمونتون سنت جان، جان مقدس
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1.5 - 3 سال ها
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی