$close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ مروری بر تمامی ‏ دوره آموزشی را دوره های آموزشی هوانوردی به زبان انگلیسی آنلاین

یک دوره آنلاین یک گزینه برای دانش آموزان که یک جایگزین برای مطالعه در کلاس ترجیح می دهند است. همه از ترم است که معمولا تکمیل و ارسال بر روی وب. دوره آنلاین در حمل و نقل هوایی انگلیسی چیست؟ این نوع دوره که به عنوان زبان دوم (E… اطلاعات بیشتر

یک دوره آنلاین یک گزینه برای دانش آموزان که یک جایگزین برای مطالعه در کلاس ترجیح می دهند است. همه از ترم است که معمولا تکمیل و ارسال بر روی وب.

دوره آنلاین در حمل و نقل هوایی انگلیسی چیست؟ این نوع دوره که به عنوان زبان دوم (ESL) با تمرکز بر صنعت هوانوردی می آموزد انگلیسی است. دوره های هدف برای آماده سازی دانش آموزان برای گرفتن نمره بالا در آزمون صدور گواهینامه، بنابراین البته بار و مدت زمان با توجه به سطح صدور گواهینامه مورد نظر متفاوت خواهد بود. البته می تواند در هر نقطه از یک زن و شوهر هفته تا چند ماه بسته به میزان مواد اضافی تحت پوشش است. به عنوان مثال، یک دوره ESL کامل از سطح مبتدی با تخصص در حمل و نقل هوایی انگلیسی به طور قابل ملاحظه بیش از یک دوره آمادگی آزمون است.

حمل و نقل هوایی انگلیسی استاندارد بین المللی برای ارتباط بین خلبانان و کنترل ترافیک هوایی است.آموزش آن را از طریق یک دوره آنلاین اجازه می دهد تا دانش آموزان از راه دور و یا مشغول به دست آوردن یک درک قوی از آنچه که بیش از کانال های ارتباطی است.

خدمات و پشتیبانی برای حمل و نقل هوایی آموزان زبان انگلیسی بین موسسات متفاوت است، به عنوان انجام جزئیات مربوط به ترم. این ها 'مهم برای تماس با هر مدرسه از علاقه برای رقم دقیق.

این نوع دوره ها تلاش برای آماده سازی دانش آموزان برای نمره بالا در آزمون که اندازه گیری مهارت در حمل و نقل هوایی به زبان انگلیسی. به این ترتیب، موفقیت در یک دوره آنلاین می تواند به پیشرفت در یک کار به عنوان یک کنترل کننده ترافیک هوایی یا خلبان خطوط هوایی را ترجمه کنید. کنترل ترافیک هوایی نیاز به ارتباط برقرار ماهر در زبان انگلیسی به خاطر شغل خود را از هماهنگی و هدایت مسیر پرواز و الگوهای رویکرد فرودگاه. خلبانان باید قادر به درک کامل کنترل خود را 'دستورالعمل ها و به طور موثر ارتباط هر گونه مسائل آنها در طول عملیات عادی از هواپیما.

انتخاب های بسیاری برای این دوره وجود دارد، پس از آن را حس می کند به انتخاب تعدادی از گزینه های مناسب است. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
$format_list_bulleted فیلترها
دسته بندی براساس:
  • پرطرفدار آخرین سمت
  • پرطرفدار
  • آخرین
  • سمت
ITAEREA Aeronautical Business School
مادرید, اسپانیا

در دنیای هوانوردی ، انگلیسی زبان برتر از همه است. تمام کتابچه های راهنما ، آیین نامه ها ، رویه ها و نام ها به این زبان تنظیم شده اند. علاوه بر این ، اگر می خواهید در بخش هوانو ... +

در دنیای هوانوردی ، انگلیسی زبان برتر از همه است. تمام کتابچه های راهنما ، آیین نامه ها ، رویه ها و نام ها به این زبان تنظیم شده اند. علاوه بر این ، اگر می خواهید در بخش هوانوردی به طور حرفه ای پیشرفت کنید ، دانستن و تسلط بر آن ضروری است. -
دوره های آموزشی
اسپانیایی
آنلاین