close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ مروری بر تمامی 2‏ دوره تحصیلی را مطالعات دوره ای پژوهش های بازاریابی آنلاین

یک دوره آنلاین تجربه کلاس مانند مجموعه ای در قالب اینترنت قابل دسترسی است. دوره های آنلاین مناسب در که شما می توانید آنها را هر کجا که می اینترنت دسترسی هستند، و آنها معمولا به فارغ التحصیلان دبیرستان باز است. دوره آنلاین… اطلاعات بیشتر

یک دوره آنلاین تجربه کلاس مانند مجموعه ای در قالب اینترنت قابل دسترسی است. دوره های آنلاین مناسب در که شما می توانید آنها را هر کجا که می اینترنت دسترسی هستند، و آنها معمولا به فارغ التحصیلان دبیرستان باز است.

دوره آنلاین در تحقیق بازاریابی چیست؟ البته در تحقیق بازاریابی به شما می آموزد که چگونه به حل بسیاری از مسائل بازاریابی است که ممکن است در طول مدت زمان یک پروژه بوجود می آیند. این کمک می کند به پیش بینی مشکلات و طرح بر این اساس، محصولات برنامه ریزی و منتشر و بر اساس سطح علاقه رو به رشد یا کاهش در آن محصول است. البته در تحقیقات بازاریابی نیز به شما می آموزد چگونه به تمایز بین انواع مختلف از بازارهای با آن شما می شود کار می کند، و کمک می کند که شما می دانید که چگونه به طور موثر استفاده از آن تفاوت.

یک دوره آنلاین در تحقیقات بازاریابی می تواند کمک به توسعه تحقیقات بسیار مهم و مهارت های تحلیلی در شما.آن را نیز به مهارت حل مسأله خود را تیز و بهبود حساب خود را - که هر کدام مهارت های حیاتی در بسیاری از مسیرهای شغلی هستند.

هزینه برای یک دوره در تحقیقات بازاریابی تا حد زیادی متفاوت است، بسته به مدرسه خود را و محل شما. از آنجا که از این ارقام به طور گسترده ای مختلف، بهترین روش عمل (باید به شما تصمیم شما علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد تحقیق بازاریابی هستید) خواهد بود به مدرسه خود را از انتخاب به طور مستقیم برای نقل قول.

اگرچه آنها تضمین شده نیست، گزینه های شغلی پتانسیل برای دانش آموزان با دانش تحقیقات بازاریابی می تواند متنوع و هیجان انگیز است. گزینه برجسته ترین کار است به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به یک تحلیلگر تحقیقات بازار، اما شما همچنین می تواند فرصتی برای تبدیل شدن به یک محقق سنجی و یا به دست آوردن یک موقعیت در بازاریابی است. مدیریت و سمت های اجرایی در تحقیقات بازاریابی ممکن است با کار سخت و آموزش مداوم است.

اگر شما می خواهم برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد در نظر گرفتن دوره های آنلاین در تحقیقات بازاریابی، گام های بعدی خود را ساده هستند. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
format_list_bulleted فیلترها
FutureLearn
شهر بریزبن, استرالیا

بیاموزید که چگونه می توان از بازاریابی برای بهبود مراقبت های بهداشتی ، حفاظت از محیط زیست و غلبه بر مشکلات اجتماعی استفاده کرد. ... +

بیاموزید که چگونه می توان از بازاریابی برای بهبود مراقبت های بهداشتی ، حفاظت از محیط زیست و غلبه بر مشکلات اجتماعی استفاده کرد. -
دوره های آموزشی
پاره وقت
2 هفته
انگلیسی
آنلاین
 
FutureLearn
شارلوتزویل, آمریکا

اصول اولیه تجزیه و تحلیل بازاریابی را بیاموزید و نحوه استفاده از داده ها را اطمینان دهید تا بازاریابی موثر باشد. ... +

اصول اولیه تجزیه و تحلیل بازاریابی را بیاموزید و نحوه استفاده از داده ها را اطمینان دهید تا بازاریابی موثر باشد. -
دوره های آموزشی
پاره وقت
5 هفته
انگلیسی
آنلاین
 

نکته! اگر نماینده یک مدرسه هستید و می‌خواهید برنامه‌های خود را به لیست‌های ما اضافه کنید، در اینجا با ما تماس بگیرید