Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 10 آنلاین دوره ها  (دوره آموزشی) برنامه ها که در گردشگری 2024

10 آنلاین دوره آموزشی برنامه ها که در گردشگری 2024

بررسی اجمالی

در بعضی از کشورها، یک دوره به یک واحد واحد علمی تکمیل شده در طی یک دوره معین، مانند یک ترم اشاره دارد. در مکان های دیگر، یک دوره شامل تمام طیف کلاس ها یا ماژول هایی است که برای گرفتن مدرک لازم است و ممکن است چندین سال طول بکشد.

دوره ی آنلاین در گردشگری چیست؟ در سراسر جهان، بخش گردشگری پررونق است، و این دوره ممکن است به دانش آموزان کمک کند تا برای حرفه ای موفق در صنعت آماده شوند. این می تواند دانش آموزان را در مورد مدیریت کسب و کار و امور مالی فراهم کند؛ قوانین محلی، ملی و بین المللی گردشگری؛ و جزئیات روز به روز برنامه ریزی رویداد، مشاوره سفر، خدمات غذایی و سایر مطالب مربوط به گردشگری.

یک دوره در گردشگری برای هر دو محل کار و زندگی روزمره است. این دوره می تواند دانش آموزان را در ارتباطات، سازمان، خدمات مشتریان و مدیریت مالی فراهم کند. دانش آموزان همچنین می توانند حس گرایی فرهنگی را برای بازدید از صنعت گردشگری بین المللی یاد بگیرند.

هزینه ها و طول دوره ها ممکن است بسته به جایی که آنها ارائه می شوند و مدت زمان آنها متفاوت باشد متفاوت باشد. اگر سوالی یا نگرانی در مورد هزینه ها یا امکان کمک مالی دارید، با موسسه علمی که میزبان درس مورد علاقه شما است، تماس بگیرید.

برای کسانی که از جستجوی مکان های جدید و سفر دریاها و آسمان ها لذت می برند، یک دوره آنلاین در گردشگری ممکن است درب ها را برای کار در صنایع کروز یا خطوط هوایی باز کند. این دوره همچنین ممکن است برای کار در مدیریت در یک مقصد توریستی، مانند یک رفت و آمد مکرر، پارک یا کازینو، قابل استفاده باشد. دانشجویان گردشگری ممکن است انتخاب کنند که در تفریح، مهمان نوازی و خدمات غذایی، مدیریت رویداد یا مسافرت تخصص داشته باشند.

بین تعهدات کار و خانواده، همه دانش آموزان برای کلاس های سنتی وقت ندارند، اما دوره های آنلاین از موسسات در سراسر جهان، راحت تحصیل می کنند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • دوره آموزشی
  • گردشگری و مهمان نوازی
  • گردشگری
رشته های تحصیلی
  • گردشگری و مهمان نوازی (10)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه