دوره آموزشی ضروری Adobe Photoshop CS4

Global Edulink

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دوره آموزشی ضروری Adobe Photoshop CS4

Global Edulink

آیا شما به دنبال توسعه مهارت های خود با استفاده از Adobe Photoshop (CC) برای گردش کار خود هستید؟ آموزش حرفه ای Adobe Photoshop (CC) Essential Training را به کار خود اضافه کنید. Global Edulink یکی از پیشگامان حرفه ای دوره های آموزشی در انگلستان است و به همین ترتیب این دوره آموزشی عالی شما را در درک عمیق و دانش عملی Adobe Photoshop (CC) به شما می دهد که به شما اجازه می دهد از آن به عنوان یک متخصص استفاده کنید.

این دوره آموزشی شما را با مفاهیم و مهارت های لازم برای استفاده از Adobe Photoshop (CC) موثر می سازد. شما در حال تمرین و تمرین با روش های ابتدایی و پیشرفته هستید تا بیشتر از تجربه خود استفاده کنید. شما اصول لایه، رتوچو عکس و ویرایش تصویر را یاد خواهید گرفت. این که آیا شما طراح، تصویرگر، عکاس، هنرمند ویدیو، وب مستر و یا فقط یک مبتدی هستید، فتوشاپ فرصت های زیادی را برای ایجاد تصاویر شما عالی می کند.

یاد بگیرید از Adobe Photoshop (CC) به سطح پیشرفته با مواد آموزشی حرفه ای از Global Edulink یاد بگیرید. تصور کنید که می توانید شروع به کار در Adobe Photoshop (CC) با تولید تصاویر با کیفیت حرفه ای برای وب، چاپ و دستگاه های تلفن همراه. استفاده از لایه ها، اعمال افکت ها و فیلتر ها برای ایجاد جلوه های ویژه، از جمله بافت ها و نورپردازی. شما توانایی خود را برای ایجاد ماسک های دقیق، جلوه های تصویری و عکس های مجدد، ایجاد مناطق جدا و ماسک ها با استفاده از ابزارهای تخصصی توسعه می دهید.

برنامه آنلاین ما به خوبی طراحی شده است که شما احساس خواهید کرد که شما در کلاس درس هستید! این دوره شامل آموزش ویدئویی طراحی شده به خوبی، یک سرویس حمایت از مربی، خواندن و مطالعه مواد، یک پلت فرم مطالعه آنلاین و یک انجمن است. این امکانات به مطالعه شما کمک می کند و شما را راهنمایی می کند تا مهارت ها و دانش خود را در مورد نحوه استفاده از Adobe Photoshop (CC) در جریان کاری خود بدست آورید.

برای کیست؟

این دوره برای هر کسی که علاقه مند به صنایع مرتبط با طراحی و چاپ است، چه شما یک مبتدی هستید یا فقط نیاز به مهارت های خود را بالا ببرید، این دوره مناسب برای داوطلبان راهنمای کاملی برای Adobe Photoshop (CC) است.

روش ارزیابی:

در انتهای دوره، دانش آموزان آزمون آنلاین آزمون سوالات چندگانه را می پذیرند. این آزمون سوالات چند گزینه ای آنلاین به صورت خودکار نشان داده می شود، بنابراین شما یک امتیاز فوری دریافت خواهید کرد و می دانید که آیا شما دوره را گذرانده اید.

صدور گواهینامه:

نامزدهای موفق به دریافت گواهینامه برای "Essential Training Training Adobe Photoshop (CC)" اهدا خواهند شد.

شرایط ورود

الزامات خاصی برای حضور در این دوره آموزشی نیازمندی های ورودی معمولی در زیر وجود ندارد:

  • هیچ تجربه یا شرایط قبلی برای ثبت نام در این دوره وجود ندارد. این در دسترس همه دانش آموزان از همه زمینه های تحصیل است.
  • یادگیرندگان باید سن 17 یا بالاتر را برای کسب مدرک تحصیلی بگیرند.
  • درک اصلی در مورد زبان انگلیسی، سواد آموزی، حسابداری و ICT برای حضور در این دوره ضروری است.

مسیر شغلی:

حرفه های زیادی وجود دارند که نیاز به استفاده از Adobe Photoshop (CC) دارند، مانند:

  • عکاس
  • طراح وب
  • طراح گرافیک
  • تبلیغ کننده
  • تصویرگر

داشتن مدرک کارآفرینان را ثابت می کند که شما به طور کامل قادر به استفاده از Adobe Photoshop (CC) هستید و حرفه ای خود را با افزایش کارایی خود افزایش می دهید.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی December 1, 2017
مدت زمان و قیمت
این دوره Online
Start Date
تاریخ شروع
زمان ثبت نام باز است
Duration
مدت زمان
20 
پاره وقت
تمام وقت
Price
قیمت
345 GBP
+ مالیات بر ارزش افزوده
Locations
بریتانیا - London, England
تاریخ شروع : زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
زمان ثبت نام باز است
بریتانیا - London, England
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات