دوره آموزش تجزیه و تحلیل کسب و کار

Global Edulink

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دوره آموزش تجزیه و تحلیل کسب و کار

Global Edulink

دوره ی تجزیه و تحلیل کسب و کار ما موفق ترین نقطه شروع برای صدها تحلیلگر کسب و کار در هر سال است. تجزیه و تحلیل کسب و کار یک رشته تخصص است که سازمان را قادر می سازد تصمیم های سرمایه گذاری مطلوب در مورد تغییرات بالقوه کسب و کار را فراهم کند.

سازمان ها به طور مداوم تلاش می کنند تا کارآمدتر و موثرتر شوند و تحلیلگران کسب و کار از طریق توضیح گزینه های مناسب برای سازمان، ارزیابی این گزینه ها و حصول اطمینان از اینکه راه حل انتخاب شده به روشنی تعریف شده است، از این تلاش ها حمایت می کند.

پنج عنصر کلیدی برای تجزیه و تحلیل کسب و کار وجود دارد:

 • بررسی وضعیت های تجاری - استفاده از طیف وسیعی از تکنیک ها برای کشف علل ریشه ای مشکلات و شناسایی مسائل کلیدی.
 • تجزیه و تحلیل نیازهای کسب و کار - درک ذینفعان کسب و کار و دیدگاه های آنها، ایجاد یک دید کلی از سیستم کسب و کار مورد نظر و شناسایی اقدامات لازم برای تغییر.
 • گزینه های ارزیابی - شناسایی گزینه ها برای تغییر کسب و کار و کار با متخصصان دیگر برای تعریف تاثیرات مالی و تجاری برای هر گزینه.
 • تعیین الزامات - مدل سازی و مستند سازی نیازهای کسب و کار و سیستم.
 • مدیریت مزایا - پشتیبانی از حامی پروژه و مدیر پروژه برای اطمینان از اینکه هر تغییری در الزامات در مورد کسب و کار منعکس می شود.

تجزیه و تحلیل کسب و کار موثر نیاز به مهارت های حرفه ای از تحقیق، تجزیه و تحلیل و مدل سازی، و مهارت های بین فردی برای کار با طیف وسیعی از مردم است. این دوره شما را از طریق یک پروسه اثبات شده و ساختار یافته برای بهبود توانایی شما برای جمع آوری، تجزیه و تحلیل و پیش بینی اطلاعات کسب و کار و مالی برای ایجاد بینش ارزشمند از داده های کسب و کار به شما می دهد.

این دوره همچنین به شما در مورد نحوه گزارش دادن به اطلاعات کسب و کار و ارائه اطلاعات و تجزیه و تحلیل به مشتریان و ذینفعان آموزش می دهد. این به ویژه، اما نه به طور انحصاری، در تحلیلگران مالی و کسب و کار، مدیران، برنامه ریزان، کارمندان خدمات مشتری، پرسنل عملیاتی و پرسنل مدیریت اطلاعات است.

برنامه آنلاین ما به خوبی طراحی شده است شما احساس می کنید که اگر شما در کلاس درس هستید. این دوره شامل ماژول های الکترونیکی آموزش حرفه ای، روایت های تعاملی، آزمون ها و امتحانات است. همه از طریق سیستم تحویل داده می شود که به مدت 24 ساعت در روز، 7 روز در هفته به مدت 365 روز (12 ماه) دسترسی خواهید داشت.

خدمات پشتیبانی موثر و مواد مطالعه (از جمله فیلم های آموزش گام به گام راهنمای) اعتماد به نفس شما را برای مطالعه موثر و هدایت شما برای تضمین صلاحیت خود را.

برای کیست؟

دوره تجزیه و تحلیل کسب و کار مناسب برای هر کسی که نیاز به درک تجزیه و تحلیل کسب و کار. این شامل تحلیلگران کسب و کار، مدیران کسب و کار و کارکنان آنها، مدیران تغییر مدیریت کسب و کار و مدیران پروژه می شود. این دوره نیز مناسب کسانی است که از تغییر شغلی برای تبدیل شدن به یک تحلیلگر کسب و کار استفاده می کنند و مایلند در مورد نقش بیشتر درک کنند.

 • این دوره نیز مناسب کسانی است که از تغییر شغلی برای تبدیل شدن به یک تحلیلگر کسب و کار استفاده می کنند و علاقه مند به درک و شناخت بیشتر در مورد نقش آن هستند.

شرح دوره:

این دوره آموزشی آنلاین جامع است و برای پوشش موضوعات کلیدی ذکر شده در برنامه درسی طراحی شده است.

مدت دوره:

شما از 12 ماه زمان دسترسی به پلت فرم مطالعه آنلاین خود را از تاریخ خریداری کرده اید. البته گام به گام است، بنابراین شما تصمیم می گیرید که چقدر سریع یا آهسته آموزش می رود. شما می توانید دوره را در مراحل بازبینی آموزش در هر زمان کامل کنید. این دوره برای 30 ساعت یادگیری هدایت شده است.

روش ارزیابی:

در انتهای دوره، دانش آموزان یک آزمون ارزیابی پرسشنامه چند گزینه ای را انتخاب خواهند کرد. این آزمون سوال چند گزینه ای آنلاین به صورت خودکار نشان داده می شود، بنابراین شما یک امتیاز فوری دریافت خواهید کرد و می دانید که آیا شما دوره را گذرانده اید.

صدور گواهینامه:

نامزدهای موفق یک گواهینامه برای "Essential Training Analysis Analysis" کسب خواهند کرد.

شرایط ورود:

 • این دوره برای همه دانش آموزان از همه زمینه های تحصیلی در دسترس است. با این حال، دانش پایه و درک کسب و کار و مالی، یک مزیت است.
 • یادگیرندگان باید سن 16 یا بیشتر را برای کسب مدرک تحصیلی بگیرند.
 • درک اصلی در مورد زبان انگلیسی، سواد آموزی، حسابداری و ICT برای حضور در این دوره ضروری است.

مسیر شغلی:

تکمیل این دوره هر کارفرمای احتمالی را نشان می دهد که شما قادر به تجزیه و تحلیل کسب و کار است و دانش این دوره می تواند در زیر فرصت های شغلی عملکرد:

 • تحلیلگران کسب و کار و تحلیلگران سیستم
 • تحلیلگر مالی
 • مدیران کسب و کار
 • سیستم
 • توسعه دهندگان
 • مدیران پروژه و رهبران تیم
 • تضمین کیفیت و مدیریت کیفیت
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی


آخرین به روز رسانی December 1, 2017
مدت زمان و قیمت
این دوره Online
Start Date
تاریخ شروع
زمان ثبت نام باز است
Duration
مدت زمان
20 
پاره وقت
تمام وقت
Price
قیمت
79 EUR
قیمت با تخفیف قیمت کامل دوره: 299 پوند
Locations
بریتانیا - London, England
تاریخ شروع : زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
زمان ثبت نام باز است
بریتانیا - London, England
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات