دوره آنلاین رهبری و نوآوری دیجیتال

عمومی

2 مکان موجود

شرح برنامه

در دنیای دیجیتال امروز ، ضروری است که رهبران فن آوری های مخرب شکل دهنده اقتصاد را درک کنند و مهارت هایی را برای استفاده از فرصت هایی که برای تجارت خود ایجاد می کنند ، داشته باشند. دوره گواهینامه رهبری و نوآوری دیجیتال BrainStation برای تدریس در زمینه تدریس چارچوب های مورد استفاده توسط شرکت های پیشرو در سراسر جهان برای ایجاد نوآوری ، به منظور پاک کردن آخرین فن آوری ها و روندها طراحی شده است. این دوره که توسط رهبران با تجربه دیجیتال با سابقه موفقیت در تحول دیجیتال تدریس می شود ، رهبران جدید و آینده کسب و کار را قادر می سازد تا از فناوری استفاده کنند و تحول دیجیتال را در تجارت خود هدایت کنند.

چه چیزی را یاد خواهید گرفت

فن آوری مخرب را بفهمید و از آن استفاده کنید

از بین بردن سردرگمی در اطراف فن آوری های مخرب که بر کسب و کار در سراسر جهان تأثیر می گذارد. توانایی های آنها و چگونگی فعال کردن مدل های جدید تجاری برای تحول دیجیتالی را درک کنید.

طراحی تفکر را در فرصت های دیجیتال اعمال کنید

تفکر طراحی و نحوه استفاده از آن را برای شناسایی و اجرای فرصت های نوآوری ، صرف نظر از صنعت یا تجارت ، بیاموزید.

آموزش هدایت تحول دیجیتال

همه رهبران باید بدانند که چگونه می توان تحول دیجیتال را مهار کرد تا نوآوری سریع را از طریق استفاده از فناوری امکان پذیر کند. بیاموزید که چگونه از طریق اختلال در تیم های متقابل ، نقشه برداری دیجیتال جاده و اصول چابک مدیریت کنید.

از سخنرانان پیشرو مهمان در صنعت یاد بگیرید

دانشجویان BrainStation به سخنرانیهای اختصاصی مهمان و رویدادهای بحث و گفتگو در زمینه پانل به رهبری برخی از متخصصان و متخصصان برجسته موضوع در جهان دسترسی پیدا می کنند.

به یک انجمن حرفه ای از کلاس جهانی بپیوندید

وقتی دوره BrainStation ، با بهترین مهارت ها یاد می گیرید. امروز ثبت نام کنید تا در شبکه جهانی مدرسین و دانشجویان در برخی از خلاق ترین سازمان های جهان شرکت کنید.

آنچه دانشجویان ما می گویند

وی گفت: "تجربه من در BrainStation چیزی خارق العاده نبود. کارکنان بسیار حرفه ای ، روشنگری و توجه هستند. امکانات فوق العاده هستند و یک محیط ایده آل برای یادگیری و شبکه ایجاد می کنند. من قطعاً برای ادامه حرفه ای من در نظر گرفتن دوره BrainStation دیگری هستم. ""

دیوید ، گوگل

"بهترین قسمت از تجربه من با BrainStation عالی و مطالب درسی که به خوبی برگزار شده اند. من از کاری که در کلاس انجام دادیم بسیار متأثر شدم که به شدت روی پروژه های دستی متمرکز بود."

سانی ، گزارش دوره

"من چندین دوره توسعه حرفه ای را گذرانده ام و BrainStation تاکنون تجربه مورد علاقه من بوده است ... معلمان حرفه ای در صنعت هستند و به نظر می رسد همیشه مایل به گذراندن وقت اضافی در خارج از کلاس برای اطمینان از ماندن در سرعت."

اشلی ، تعویض

گزینه های پرداخت انعطاف پذیر

BrainStation با طیف وسیعی از برنامه های قابل انعطاف و فرصت های بورس تحصیلی ، برخی از گزینه های رقابتی پرداخت برای یادگیری دیجیتال را ارائه می دهد.

آخرین به روز رسانی اکتبر 2020

درباره این دانشگاه

BrainStation is the global leader in digital skills training, empowering students and professionals to succeed in the digital age. Established in 2012, BrainStation has worked with over 500 instructor ... اطلاعات بیشتر

BrainStation is the global leader in digital skills training, empowering students and professionals to succeed in the digital age. Established in 2012, BrainStation has worked with over 500 instructors from the most innovative companies, developing cutting-edge, real-world digital education that has empowered more than 100,000 professionals and some of the largest corporations in the world. اطلاعات محدود
نیویورک , تورنتو , ونکوور + 2 بیشتر کمتر