Read the Official Description

برنامه آموزشی آنلاین برای متخصص دامپزشک تعیین شده در آزمایشگاه حیوانات آزمایشگاهی

برنامه Labvet Europe قصد دارد دامپزشکان آزمایشگاه دامپزشکی تعیین شده را به سطح مورد نیاز در سال 2010 اتحادیه اروپا در مورد حفاظت از حیوانات مورد استفاده برای اهداف علمی و مقالات هدایت شده بعدی اضافه کند. این به عنوان یک ادامه از توانایی های حاصل از پیروی از برنامه های پیشین FELASA درجه D دیده می شود، اما تنها به هزاران نفر از دامپزشکان که در سراسر جهان به عنوان دامپزشکان آزمایشی حیوانات کار می کنند، اختصاص داده شده است.

این برنامه 100٪ آنلاین است و توسط فدراسیون انجمن های انجمن علوم آزمایشگاهی اروپا (FELASA) تأیید شده است. این ساختار به شما کمک می کند تا دانش و مهارت هایی را که می توانید در کار روزانه خود به عنوان یک دامپزشک تعیین شده استفاده کنید.

"هدف ما ارائه یک برنامه در سطح بالا، با کیفیت بالا و دسترسی آسان برای دامپزشکان تعیین شده در سراسر جهان است"

پروفسور برنامه Axel Kornerup

این برنامه در اطراف آموزش و منابع، صدور گواهینامه و انجمن Labvet ساخته شده است. دانش آموزانی که در این برنامه ثبت نام کرده اند پس از اتمام کسب گواهی از FELASA و دسترسی به انجمن LabVet اروپایی خواهند بود.

آموزش و منابع

با ثبت نام در برنامه آنلاین Labvet Europes شما به منابع مربوطه و مواد آموزشی برای دامپزشکان تعیین شده دسترسی خواهید داشت. این برنامه براساس یادگیری آنلاین است که امکان دسترسی شما به دانش و تدریس ما را در هر کجا که در جهان هست و هر زمان که برای شما مناسب است، فراهم کند.

پلت فرم و مواد آنلاین ما بر روی تجربه طولانی ما در حال توسعه آموزش های آنلاین ساخته شده و از آخرین تکنولوژی یادگیری الکترونیکی و تعاملی استفاده می کند. در طی یک ماژول، متون، فیلم ها و فایل های صوتی مربوط به پلت فرم یادگیری الکترونیکی LabVet Europe را پیدا خواهید کرد. علاوه بر این، از شما خواسته می شود که در تعدادی از فعالیت های آنلاین مانند بحث ها و خود تست آنلاین شرکت کنید. این برنامه با آزمون نهایی نوشته شده و شفاهی پایان می یابد.

دوره های آموزشی

برنامه Labvet Europe شامل 6 ماژول است و هر کدام از آنها یک چشم انداز منحصر به فرد در علوم آزمایشگاهی حیوانات را ارائه می دهد. در مجموع، آنها شرکت کننده را آموزش می دهند تا به یک متخصص دامپزشک اختصاص یابد. 5 ماژول عبارتند از:

 1. ماژول 1 - قوانین و ارتباطات دامپزشکی
 2. ماژول 2 - اخلاق، رفاه حیوانات و سه Rs
 3. ماژول 3 A - مراقبت از حیوانات، مدیریت و ارتباطات دامپزشکی
 4. ماژول 3 B - بهداشت
 5. ماژول 3 C - ژنتیک و پرورش
 6. ماژول 4 - بیهوشی، درد زایمان، جراحی
 7. ماژول 5 - نقش DV در مدل سازی بیماری های انسانی در حیوانات
 8. ماژول 6 - معرفی محیط زیست محلی

صدور گواهینامه

تبدیل شدن به دامپزشک دامپزشکی مجاز FELASA از طریق Labvet Europe

برنامه LabVet Europe توسط FELASA برای آموزش دامپزشکان تعیین شده (FELASA Category D) تایید شده است. FELASA یک سازمان غیر دولتی اروپایی است که در میان مجموعه ای از وظایف مختلف گواهی موسسات که مایل به آموزش کارکنان آزمایشی حیوانات است. اعتبار نامه FELASA در تمام کشورهای عضو اتحادیه اروپا و فراتر از آن مورد تایید قرار می گیرد.

برای دامپزشکان آزمایشی حیواناتی که در یک آزمایشگاه غیر اروپایی کار می کنند، صدور گواهینامه های حیوانات در یک سطح اروپایی، در هنگام کار با امکانات و مجلات اروپایی، در زمان انتشار کارهایی که در این تاسیسات انجام می شود، بخش قابل توجهی از انجام مطالبات شرکت های اروپایی است.

با یک گواهی نامه از برنامه LabVet Europe، شما مستندات رسمی برای صلاحیت های خود دارید و به الزامات اروپایی برای دامپزشکان تعیین شده مطابق با دستورالعمل اتحادیه اروپا 2010/63 / EU، article no. 25:

"کشورهای عضو باید اطمینان حاصل کنند که هر پرورشدهنده، تامین کننده و کاربر، دارای یک متخصص دامپزشک تعیین شده در آزمایشگاه داروهای دامپزشکی یا یک متخصص واجد شرایط متخصص در مواردی که مناسب تر است، به وظایف مشاوره در رابطه با رفاه و درمان حیوانات متهم شود"

نتایج آموزشی برای LabVet Europe

توانایی ها

پس از اتمام برنامه، کارآموز در حال انجام است

 • سطح ورود برای یک دامپزشک تعیین شده (DV) همانطور که در دستورالعمل 2010/63 / EU و "سند کار برای توسعه یک چارچوب آموزش و تعلیم مشترک برای اجرای الزامات تحت این دستورالعمل" 19-20 فوریه 2014 شرح داده شده است.

دانش پیشین

پس از ثبت نام در برنامه، فرض بر این است که دانش آموز دارای مدارک معادل با FELASA قدیمی C رده یا عملکرد اتحادیه اروپا A / B / D است.

دانش

پس از تکمیل برنامه، کارآموز می داند:

 • دیدگاه های مختلف اخلاقی در مورد آزمایش حیوانات، از جمله اصول سه Rs، و همچنین اصول رفاه و علم خوب حیوانات
 • اصول آزمایشگاه دامداری از جمله سیستم های قفس سازی، شرایط محیطی، غنی سازی، بهداشت، و بهداشت و ایمنی شغلی
 • ویژگی های بیولوژیک کلیدی گونه های مربوطه و اهمیت آنها برای مراقبت و استفاده
 • اصول برای مدل سازی بیماری های انسان در حیوانات، از جمله روش های طراحی رویه ها و پروژه ها، برای ایجاد و استفاده از حیوانات تغییر یافته ژنتیکی و برای جراحی های تجربی.

مهارت ها

پس از تکمیل برنامه، کارآموز قادر است:

 • برای انجام وظایف DV، منابع اطلاعات لازم را پیدا کنید
 • حیوانات مربوطه را با بیشترین احترام به نتایج علمی و رفاه حیوانات کشته
 • انجام مراسم عروسی حیوانات خانگی، تجزیه و تحلیل آسیب-سود، نظارت بر سلامت، استراتژی های امنیتی و بیماری، بیهوشی و تسکین درد، و ارتباط آن با نتایج علمی و رفاه در آزمایش های حیوانی
 • دستورالعمل های بین المللی برای طبقه بندی در مورد انواع ژنتیک حیوانات آزمایشگاهی را اعمال کنید
 • خلاصه وظایف قانونی و الزامات حرفه ای DV در ارتباط با تعاملات کارکنان، رفاه حیوانات، استفاده از دارو، واردات و صادرات و حمل و نقل حیوانات آزمایشگاهی، استفاده از حیوانات تغییر یافته ژنتیکی و اجرای سه Rs
 • اهمیت سلامت حیوانات و رفاه و نیاز به فرهنگ مراقبت و علم خوب را توضیح دهید

پذیرش

شما می توانید برای دسترسی به LabVet Europe یا LabVet Europe از جمله برنامه تمرین ABD درخواست کنید.

فرآیند برنامه

فرم درخواست را با اسناد لازم تکمیل کنید.

ما درخواست شما را پردازش خواهیم کرد تا اطمینان حاصل کنید که معیارهای پذیرش را برآورده می کنید.

اگر معیارهای درخواست شما را برآورده می کنید، یک نامه پذیرفته و یک فاکتور دریافت خواهید کرد.

هنگامی که ما پرداخت خود را دریافت کرده اید، به پلت فرم یادگیری دسترسی خواهید داشت.

درخواست برای تبدیل شدن به یک شرکت کننده در LabVet اروپا برای 3500 €.

برای آزمایش Labvet Europe از جمله گواهینامه تابع ABD برای 5000 یورو درخواست دهید.

Program taught in:
انگلیسی
Last updated February 12, 2019
این دوره Online
Start Date
Open Enrollment
Duration
تمام وقت
Price
3,500 EUR
درخواست برای تبدیل شدن به یک شرکت کننده در LabVet اروپا برای 3500 €. درخواست برای دوره کامل درخواست برای Labvet اروپا از جمله تابع ABD صدور گواهینامه برای 5000 €.
By locations
By date
Start Date
Open Enrollment
Application deadline

Open Enrollment