دوره ارتباطات و مهارتهای بین فردی در محل کار - دانشگاه لیدز

عمومی

2 مکان موجود
برای خواندن اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب‌سایت مؤسسه مراجعه کنید

شرح برنامه

109555_button_read-more-about-this-program-on-the-schools-website.png

مهارت های ارتباطی خود را در محل کار بهبود بخشیده و یاد بگیرید که چگونه می توانید از همکاری های مثبت در محیط کار مدرن حرکت کنید.

این دوره بخشی از برنامه همکاری ، ارتباط و کار از راه دور است که به شما امکان می دهد نحوه کار و برقراری ارتباط موثر در محیط کار مدرن را بیاموزید.

راهکارهای ارتباطی مفیدی را برای محل کار کشف کنید

این که چه از پشت صفحه و چه از چهره به چهره ارتباط برقرار کنیم ، مهارت های قوی بین فردی به ما امکان می دهد تا ایده ها ، نقطه نظرات ، تخصص و اطلاعات را به طور موثر به اشتراک بگذاریم.

در این دوره ، شما بهترین استراتژی های ارتباطی را برای همکاری موثر در محل کار کشف می کنید و در مورد سبک ارتباطات شخصی خود تأمل می کنید.

شما اهمیت تطابق سبک ارتباطی خود با اهداف کاری و پروژه خود را یاد خواهید گرفت و یاد می گیرید که چگونه مکالمات چالش برانگیز را مدیریت و کنترل کنید.

چه موضوعاتی را پوشش می دهید؟

 • سبک ارتباطات شخصی خود را مشخص کنید.
 • کاوش در بسترهای مختلف ارتباطی.
 • کاوش رویکرد شما در ارتباطات.
 • استفاده از سبک ارتباطی خود در محیط کار.
 • مدیریت مکالمات چالش برانگیز با نتایج مثبت.
 • مهارت های ارتباطی خود را نشان می دهد.

چه زمانی دوست دارید شروع کنید؟

بیشتر دوره های FutureLearn چندین بار اجرا می شود. هر دوره از دوره دارای تاریخ شروع مشخصی است اما می توانید پس از شروع کار به آن بپیوندید و از طریق آن کار کنید.

 • اکنون در دسترس است
 • 28 سپتامبر 2020

چه چیزی به دست خواهید آورد؟

در پایان دوره می توانید:

 • سبک ارتباطات شخصی خود را مشخص کنید.
 • سکوهای ارتباطی مختلف را کاوش کنید.
 • در مورد اینکه آیا ارتباط شما با اهدافتان مطابقت دارد تأمل کنید.
 • سبک ارتباطی خود را در محیط کار اعمال کنید.
 • درگیر گفتگوهای چالش برانگیز با نتایج مثبت باشید.
 • در سبک و تکنیک شخصی خود تأمل کنید.

این دوره برای چه کسانی است؟

این دوره برای افرادی طراحی شده است که مهارت دیجیتالی دارند اما مایل به ایجاد اعتماد به نفس در استفاده از فناوری دیجیتال در محیط کار هستند.

این ممکن است شامل کسانی باشد که در مقاطع A تحصیل می کنند ، افرادی که دارای مدرک تحصیلی هستند ، یا کسانی که می خواهند چشم انداز شغلی خود را بهبود بخشند.

این دوره همچنین برای هر کسی که می خواهد مهارت های دیجیتالی خود را افزایش دهد یا هر کسی که به محل کار برگشته و دوست دارد به نحوه تکامل شیوه های کاری اعتماد به نفس داشته باشد ، مفید خواهد بود.

همچنین ممکن است شما علاقه مند به دوره های دیگر در مجموعه مهارت های دیجیتال برای مجموعه کار از دانشگاه لیدز و انستیتوی برنامه نویسی باشید.

با چه کسی یاد خواهید گرفت؟

جنیفر روزن

سلام! من مربی پیشرو برای چند دوره آموزشی Future Learn هستم. من یک متخصص ارتباطات و فیلمساز هستم. من همچنین یک مربی صحیح بهداشتی و معلم یوگا هستم.

چه کسی دوره را توسعه داد؟

دانشگاه لیدز

به عنوان یکی از بزرگترین دانشگاههای تحقیقاتی بریتانیا ، دانشگاه لیدز عضو گروه معتبر راسل و مرکز تعالی تدریس است.

موسسه برنامه نویسی

انستیتوی برنامه نویسی خانواده ای از زبان آموزان ، مشاغل و آموزگاران است که روشی جدید برای توسعه مهارت های دیجیتالی مورد نیاز در محل کار و پس از آن ایجاد می کند.

چه چیزهایی اضافه شده است؟

دانشگاه لیدز به همه افرادی که به این دوره می پیوندند یک نسخه رایگان دیجیتالی را ارائه می دهد تا بتوانید مزایای کامل تحصیل آنلاین را به صورت رایگان تجربه کنید. این بدان معنی است که شما دریافت می کنید:

 • دسترسی نامحدود به این دوره.
 • شامل هر مقاله ، فیلم ، بررسی همسالان و آزمونها است.
 • تست هایی برای اعتبار سنجی یادگیری شما.
 • یک گواهی PDF دستاورد برای اثبات موفقیت خود در هنگام واجد شرایط بودن.
آخرین به روز رسانی سپتامبر 2020

درباره این دانشگاه

Learn 100% online with world-class universities and industry experts. Develop your career, learn a new skill, or pursue your hobbies with flexible online courses.

Learn 100% online with world-class universities and industry experts. Develop your career, learn a new skill, or pursue your hobbies with flexible online courses. اطلاعات محدود
آلبوکرک , ایروین , سانفرانسیسکو , سیاتل , سیدنی , لندن , ابردین , اوکلند , بالتیمور , بارسلونا , حمام , حمام کردن , برگن , بیل / بیین , بیرمنگام , Bracknell , شهر بریزبن , کمبریج , کیپ تاون , Clayton , کراولی , شارلوتزویل , Delhi , دوبلین , داندی , دورام , ادینبورگ , انشده , اکستر , Fiesole , ژنو , رویال Borough از گرینویچ , گرنوبل , گرونینگن , زالزالک , هسینچو , اورشلیم , کانتربری , هنگ کنگ , Lancaster , لیدز , لستر , لوون , مادرید , ماکاتی , منچستر , ملبورن , آن آربور , میلتون کینز , مونترو , مردوخ , Norman Gardens , نورویچ , آکسفورد , Padua , پاریس , Darling Heights , خواندن , Rehovot , سئول , شفیلد , لاغر , ساوتهمپتون , گلاسکو , گیلدفورد , سیدنی , تایپه , توکیو , تروندهایم , اوپسالا , وارویک , وست لافایت , یورک , شیکاگو , نیوکاسل , کاونتری + 75 بیشتر کمتر
از وب سایت مدرسه دیدن کنید