دوره بارگذاری آنلاین

عمومی

شرح برنامه

مهارتهای اصلی بارتکرن اصلی را در زمان خود و با سرعت خود انجام دهید. اکنون ، با دسترسی به طول عمر فقط 24 یورو.

آنچه با دوره آنلاین ما به دست می آورید ...

 • 3.5 ساعت فیلم های درخواستی
 • 35 درس پاداش
 • 48 دستور العمل کوکتل
 • دسترسی به کتاب کاری اختصاصی ما
 • گواهینامه ای از مدرسه برجسته بارتنی جهان پس از گذراندن امتحان
 • آزادی یادگیری در لپ تاپ ، تلفن یا تلویزیون

این همه را برای زندگی ، فقط با 22 پوند دریافت کنید.

* مربی به زبان انگلیسی صحبت می کند ، اما زیرنویس ها به زبان اسپانیایی ، فرانسوی ، آلمانی و ایتالیایی موجود است.

نگاهی دزدکی از محتوای دوره

چرا این دوره را بگیرد؟

آیا می خواهید وارد صنعت شوید؟ مهارتهایت را بهبود ببخش؟ یا به سادگی می خواهید یاد بگیرید که چگونه نوشیدنی های عالی تهیه کنید؟ هرچه را جستجو می کنید ، آن را در دوره آنلاین ما پیدا خواهید کرد.

در طول 20 سال گذشته ، ما دوره های برتر بارمن در جهان را طراحی کرده ایم. و برای این برنامه آنلاین ، ما تخصص گسترده ما را در 3/5 ساعت راه اندازی کرده ایم و کامل ترین دوره باربری آنلاین این صنعت را ایجاد می کنیم.

در هر کجا که باشید ، تبدیل به یک متصدی بار شوید

از بهترین باراندازان صنعت یاد بگیرید

بیش از 20 سال تجربه در صنعت. بیش از 50،000 دانش آموز راضی. بیش از 25 مدرسه در سراسر جهان. وقتی صحبت از بارگیری می شود ، ما چیزهای خود را می دانیم. بنابراین وقتی دوره آنلاین ما را طی می کنید ، می توانید مطمئن باشید که از بهترین ها یاد می گیرید.

مهارت های اصلی بارتینگ را توسعه دهید

در بیش از سه ساعت ، شما فقط دستور العمل های کوکتل را یاد نخواهید گرفت. ما در واقع تکنیک های اساسی و مهارت های لازم برای تبدیل شدن به یک قاچاقچی خوب را به شما آموزش خواهیم داد. تاریخچه میکسولوژی را کشف کنید. روشهای ریختن را بیاموزید. کاوشگرهای طعم را کشف کنید. و مهارتهای خدمت رسانی برجسته مربی خبره ما گاوین Wrigley این همه و سایر موارد را به شما آموزش خواهد داد.

برنامه خود را انتخاب کنید

اشتیاق را به دست آورد اما وقت آن نیست؟ این دوره آنلاین روشی کاملاً راحت (و جامع) برای ورود به دنیای پادشاهی است. از آسایش خانه خود می توانید تماشا کنید و یاد بگیرید و یا همراه باشید. و با دسترسی مادام العمر ، هر زمان که دوست دارید می توانید متوقف و شروع کنید.

cocktail, drinks, liqueur

با مربی خود ملاقات کنید

گاوین وریگلی
رئیس آموزش و پرورش در European Bartender School

 • 20 سال در صنعت باربری
 • 6 سال به عنوان معلم پاداش
 • 10 سال به عنوان مدیر شرکتهای پیشرو کافه ها ، کلوپ های شبانه و شرکتهای پذیرایی کوکتل
 • در مسابقات پاداش در سراسر جهان داور شوید

133182_133159_Affiliates_Keystone_Home_0002_Layer11.jpgEuropean Bartender School","author_url":"","source":"European Bartender School"}" />

مرورگر محتوای آموزشی

در 3.5 ساعت ، یاد خواهید گرفت ...

خدمت عالی
با درست کردن کوکتل ، به دست آوردن طعم های مناسب فقط نوک کوه یخ است. ناخن زدن به سرویس مناسب همه چیز را شامل می شود ، از ظروف شیشه ای و یخ گرفته تا چاشنی و میکسر. گاوین با شما صحبت خواهد کرد که چگونه جین و تونیک نهایی ، Aperol spritz و ناخن زنگ زده را جمع کنید.

تاریخچه کوکتل ها
Bartending دارای گذشته ای غنی و شلوغ است که به شدت بر صنعت امروز تأثیر گذاشته است. سفر جالب کوکتل ، از اوایل دهه 1800 ، تا پیش از ممنوعیت آمریکا و دوران تیکی را دنبال کنید - درست تا ترکیب امروزی.

روشها و روشهای اساسی
این دوره شما را با مهارت های اصلی شما می توانید پشت هر نوار عملی کنید. گاوین تکنیک های اساسی لرزش ، ریختن ، گل زدن ، تکان دادن و چرخیدن را به شما آموزش می دهد. او همچنین روشهای پیشرفته تری را پوشش می دهد ، مانند بطری دوتایی و ریختن آن.

تجهیزات
با تجهیزات اصلی خود که در پشت یک نوار واقعی استفاده می کنید - یا نوار خانگی خودتان - به آنها دسترسی پیدا کنید. شما با عینک همزن ، میکسر ، لکه دار ، قاشق ، فشرده مرکبات ، گل و لای ، جیگر و موارد دیگر کار خواهید کرد.

دستور العمل های کوکتل
دنیای شگفت انگیز کوکتل ها در انتظار است. شما با اصلی شروع می کنید ، سپس به سرعت به سمت خلاقیت های پیچیده تر بروید. دایکیری ، موجویتو ، سفید روسی ، پیسکو ترش و چیزهای دیگر را کشف کنید.

طعم
شما می دانید چه چیزی به یک کوکتل می رود. حالا وقت آن رسیده است که بدانیم چرا. گاوین پنج طعم اصلی را پوشش می دهد: شیرین ، ترش ، تلخ ، شور و امامی. او سپس توضیح می دهد که چگونه تعادل مناسب را به دست بیاورید و خلاقیت های خود را اختراع کنید.

هر سوالی دارید؟

آیا امتحان وجود دارد؟
بله ، در پایان دوره یک امتحان کوتاه مدت چند گزینه ای وجود خواهد داشت ، بنابراین می توانید هر آنچه را که آموخته اید برای آزمون بگذارید.

آیا گواهی اتمام دریافت می کنم؟
بله ، به شما یک گواهینامه دوره آنلاین EBS اعطا می شود ، با نمره آزمون و خلاصه ای از همه چیزهایی که آموخته اید.

دوره چقدر است؟
این دوره فقط بیش از سه ساعت محتوای ویدیو است که به درس های مختلف از جمله دستور العمل ها ، تاریخچه و نکات بارگیری تقسیم می شود. هر وقت دوست دارید می توانید قسمت ها را دوباره تماشا کنید.

چه چیزی در این دوره گنجانده شده است؟
همچنین به عنوان دروس آنلاین ، به کارنامه ای کامل و پر از دستور العمل ها ، نظریه ها و توضیحاتی که می توانید بعد از کلاس مطالعه کنید ، دسترسی خواهید داشت.

آیا باید دوره را در یک بازه زمانی خاص تکمیل کنم؟
نه ، شما می توانید دوره را به وقت خود و با سرعت خودتان طی کنید. پس از خرید دوره ، دسترسی نامحدودی برای زندگی خواهید داشت.

بعد از اتمام دوره چه اتفاقی می افتد؟
می توانید در هر زمان به عقب برگردید و مطالب درسی را مرور کنید. و اگر ما از شما الهام گرفته ایم تا در مورد دنیای bartending بیشتر بدانید ، می توانید برخی از دوره های دیگر را که ارائه می دهیم بررسی کنید.

چرا این دوره برای شماست؟

با گذراندن این دوره ، شما ...

 • یک مهارت عملی را که می توانید بر آن بنا کنید بیاموزید
 • مهارت ها و مهارت های اساسی در زمینه بهره برداری را توسعه دهید
 • دانش حیاتی محصول را بدست آورید
 • مهارت های خود را به CV اضافه کنید و چشم انداز شغلی خود را ارتقا دهید
 • نحوه ایجاد طیف وسیعی از کوکتل ها را برای تحت تأثیر قرار دادن دوستان و خانواده خود کشف کنید
 • برای ایجاد نوار خانگی خود الهام بگیرید
 • از یک روش انعطاف پذیر برای یادگیری و مطالعه با سرعت خود لذت ببرید
آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

European Bartender School is the world’s leading bartending school. We pride ourselves on training aspiring bartenders to a globally recognised standard. We already trained +70,000 graduated for 20 ye ... اطلاعات بیشتر

European Bartender School is the world’s leading bartending school. We pride ourselves on training aspiring bartenders to a globally recognised standard. We already trained +70,000 graduated for 20 years. اطلاعات محدود
بارسلونا , لندن , Phuket , پاریس , نیویورک , آمستردام , کیپ تاون , استکهلم , رم , Kos , سیدنی + 10 بیشتر کمتر