دوره تجزیه و تحلیل داده های پیش بینی شده

عمومی

شرح برنامه

این دوره بینش در مورد مفاهیم اساسی یادگیری ماشین و پیش بینی عملی با استفاده از تجزیه و تحلیل پیش بینی ارائه می دهد. این مفاهیم کلیدی را برای استخراج اطلاعات و دانش مفید از مجموعه داده های بزرگ برای مدل سازی تحلیلی پوشش می دهد.

اطلاعات دوره

 • اعتبارات: 2.5 اعتبار
 • مکان مطالعه: مستقل از مکان
 • تاریخ شروع: 2020-11-30 - 2021-01-17 (نیمه وقت 25٪)
 • دستورالعمل آموزش: چرخه دوم
 • کد دوره: DVA478
 • حوزه اصلی: علوم کامپیوتر

درباره این دوره

این دوره با هدف ارائه بینش در مورد مفاهیم اساسی یادگیری ماشین برای تجزیه و تحلیل پیش بینی برای ارائه عملی ، یعنی تصمیم گیری بهتر و آگاهانه تر ، در پیش بینی است. این مفاهیم کلیدی برای استخراج اطلاعات و دانش مفید از مجموعه داده ها برای ساخت مدل سازی پیش بینی را پوشش می دهد.

 • مقدمه: مروری بر تجزیه و تحلیل داده های پیش بینی شده و یادگیری ماشین برای تجزیه و تحلیل های پیش بینی شده.
 • اکتشاف و تجسم داده ها: مطالعات موردی را از حوزه های کاربردهای صنعتی ارائه می دهد و در مورد موضوعات اصلی فنی مربوط به چگونگی دستیابی به بینش بحث می کند و ما را قادر می سازد روندها و الگوها را در داده های صنعتی ببینیم.
 • مدل سازی پیش بینی: شامل مواردی در ساخت مدل سازی پیش بینی ، یعنی داده های مدل و تعیین الگوریتم های یادگیری ماشین برای تجزیه و تحلیل پیش بینی و تکنیک های ارزیابی مدل است.

شما یاد خواهید گرفت

 • الگوریتم های یادگیری ماشین مناسب را برای حل یک مسئله خاص برای تجزیه و تحلیل داده های پیش بینی کننده انتخاب کنید.
 • داده ها را کاوش کنید و مجموعه داده های مناسب برای مدل سازی تحلیلی را تولید کنید.
 • مبانی یادگیری ماشین برای تجزیه و تحلیل پیش بینی.

شرایط ورود

 • 90 اعتبار از آن حداقل 60 اعتبار در علوم کامپیوتر یا معادل آن ، از جمله 15 اعتبار در برنامه نویسی و همچنین 2،5 اعتبار در تئوری احتمال پایه و 2،5 اعتبار در جبر خطی ، یا معادل آن.
 • بعلاوه دوره انگلیسی A / English Course 6 لازم است.

شما همچنین می توانید برای دوره شرکت کنید و صلاحیت خود را بر اساس دانش به دست آمده از راه های دیگر مانند تجربه کاری ، سایر مطالعات و غیره ارزیابی کنید.

عنوان دوره به زبان سوئدی

داده های پیش بینی شده

اطلاعات برنامه

بعد از ارسال درخواست الکترونیکی خود ، مرحله بعدی ارسال اسناد برای اثبات صلاحیت خود برای دوره ای که درخواست کرده اید است. برای مستند سازی صلاحیت خود ، باید مدرک دیپلم دبیرستان و متن دانشگاه و مدرک زبان انگلیسی خود را ارائه دهید.

شرایط ورود

برای پاسخگویی به شرایط ورود به این دوره ، باید مدارک تحصیلی قبلی (تحصیلات دانشگاهی) را داشته باشید. موارد ورود خاص را در بالا مشاهده خواهید کرد.

مدارک تحصیلی ندارد؟

اگر صلاحیت رسمی رسمی لازم برای یک دوره خاص را ندارید ، می توانید برای دوره شرکت کنید و صلاحیت خود را بر اساس دانش به دست آمده از راه های دیگر مانند تجربه کاری ، سایر مطالعات و غیره ارزیابی کنید و این نیز به عنوان یک دوره شناخته می شود. اعتبار سنجی یادگیری قبلی.

شناخت از یادگیری قبلی به معنای نگاشت ارزیابی مهارت و صلاحیت یک فرد است ، صرف نظر از نحوه ، مکان یا زمان تحصیل - در سیستم آموزش رسمی یا به روش دیگری در سوئد یا خارج از کشور ، به تازگی یا مدت طولانی پیش.

اگر فکر می کنید دانش و شایستگی های شما در این دوره واجد شرایط است ، باید موارد زیر را با برنامه خود بارگذاری کنید:

 • CV با شرح سوابق تحصیلی و حرفه ای خود. CV شما باید دانش و شایستگی های شما را در رابطه با شرایط ورود توضیح دهد.
 • اگر به تجربه کاری مراجعه می کنید ، باید گواهی کارفرمایان را بارگذاری کنید.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر ، با شما تماس خواهیم گرفت.

آینده

این دوره ها بخشی از پروژه FutureE است که MDH دوره های آنلاین را در زمینه های هوش مصنوعی ، مهندسی محیط زیست و انرژی ، مهندسی نرم افزار و سیستم های رایانه ای ارائه می دهد.

آخرین به روز رسانی اکتبر 2020

درباره این دانشگاه

At Mälardalen University people meet who want to develop themselves and the future. Our 16 000 students read courses and study programs in Business, Health, Engineering, and Education. We conduct rese ... اطلاعات بیشتر

At Mälardalen University people meet who want to develop themselves and the future. Our 16 000 students read courses and study programs in Business, Health, Engineering, and Education. We conduct research within all areas of education and have internationally outstanding research in future energy and embedded systems. Our close cooperation with the private and public sectors enables us at MDH to help people feel better and the earth to last longer. Mälardalen University is located on both sides of Lake Mälaren with campuses in Eskilstuna and Västerås. اطلاعات محدود
Västerås , اسکیلستونا + 1 بیشتر کمتر