دوره: طراحی پیشرفته برای مطالعات مجازی پایداری

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

دوره طراحی پیشرفته برای پایداری (ades4s) یک دوره آموزشی منحصر به فرد ساخته شده توسط برنامه های بین رشته ای است که به دانشجویان می آموزد تا از طریق طراحی ، اکتشافات علمی و فن آوری و تحولات با نیازهای جامعه و محیط را بسازند . دانشجویان ما عمیقاً به تحقیق در مورد مرزهای انضباطی ، کسب دانش از زمینه های علمی و علوم انسانی مختلف ، و از طریق پایگاه مهارت خودشان که تولید راه حل های نوآورانه معاصر برای چالش های پیچیده چند لایه امروزی است ، می پردازند. ما دوره ades4s 2020/2021 را با شرایط جهانی فعلی تطبیق داده ایم و از اکتبر 2020 برنامه ما نیز در مطالعات مجازی موجود است.

برنامه مجازی دارای پنج ماژول ما است:

 1. "طراحی تفکر" ،
 2. "پایداری ، مقاومت و محیط زیست" ،
 3. زندگی مصنوعی و پایداری ،
 4. قبیله و ساختارهای اجتماعی آینده ، و
 5. Biodesign: دنیای چیزهای در حال رشد.

پنج ماژول در کنار هم یک دوره کامل یک ساله را تشکیل می دهند. البته شرکت در ماژول ها به طور جداگانه و براساس ترجیحات شخصی امکان پذیر است. به عنوان مثال ، ممکن است شخصی انتخاب شود که فقط به یک ماژول یا سه ماژول یا دوره کامل بپیوندد.

135226_Image1.pngInstitute of Advanced Design Studies","author_url":"","source":""}" />

ساختار و جزئیات استودیوی مجازی ADES

ماژول 1 و 2 فقط در حالت مطالعه مجازی ارائه می شود. ماژول های 3 ، 4 و 5 هم در حالت مطالعه مجازی و هم در استودیو در دسترس هستند. به طور طبیعی ، مدل مطالعه مجازی مبتنی بر 100٪ سخنرانی زنده است ، اما کلیه مطالب کلاس ثبت شده و برای تسهیل انعطاف پذیری در اختیار دانشجویان قرار می گیرد.

ماژول های موجود در کلاس مجازی:

 • فعالیتهای 4 روز در هفته ، از جمله:
  • سخنرانی ها ، مباحث و کارگاه های زنده با مجریان برجسته
  • استودیوی مجازی و کارهای تحقیقاتی در گروه ها
  • تدریس فردی و گروهی با مجریان ADES
 • تعامل توصیه شده کل: 16 ساعت در هفته
 • حداکثر تعداد دانشجو 25 دانشجو در هر واحد است

الزامات دوره

ما به عنوان مثال از افراد با سوابق مختلف فرهنگی و انضباطی با مدرک کارشناسی ارشد (پس از انتخاب BSc) دعوت می کنیم - اما به آنها محدود نمی شود - طراحی محصول - خدمات ، معماری ، فناوری ، مهندسی ، همچنین فارغ التحصیلان علوم کاربردی ، هنرمندان ، انسان شناسان و فیلسوفان. از متقاضیان درخواست خواهد شد در بخشی از مراحل درخواست ، که در آن مهارت زبان انگلیسی ارزیابی خواهد شد ، در یک مصاحبه آنلاین شرکت کنند ، (بنابراین نیازی به ارسال گواهینامه های رسمی نیست).

چرا با ADES تحصیل می کنید و چرا اکنون؟

ما تأکید زیادی بر تعامل ، همکاری دانشجو و ناظر داریم. ماژول ها برای دانش آموزان طراحی شده اند تا در زمینه ایجاد چالش در درون موضوع مشخص با تمرکز روی پایداری ، در کنار هم کار کنند. از طریق تحقیقات قابل توجهی در زمینه طراحی ، دانشجویان یاد می گیرند دانش تولید شده را در قالب رشته ها و شیوه های صنعت ، در قالب پروژه های استودیوی ماژول بکار گیرند. بهترین پروژه های ماژول توسط ADES در انتهای هر ماژول منتشر می شود. علاوه بر این ، ما مشارکت در فعالیتهای خارج از برنامه درسی مانند دوره های کوتاه و سفرهای مطالعاتی که توسط ADES برگزار می شود ، ارائه می دهیم برای دانشجویان پیروی از برنامه مطالعات مجازی و افرادی که مایل به پیوستن به استودیوی ADES در بوداپست هستند ، ما از ژانویه سال 2021 (مشروط بر محدودیت های ایمنی و مسافرت) درهای استودیوی خود را برای دانشجویان باز خواهیم کرد.

تمرکز بر پایداری امروز بسیار زیاد است. این تلاشها در سراسر جهان به موقع است ، زیرا تغییرات آب و هوا و ردپای انسان در محیط در مقیاسی آشکار می شود که ما برای آن آماده نشده ایم. در واقع فراخوان "عمل کن" بسیار ضروری است. ADES برای پاسخ به این فوریت ساخته شده است. اما نه با محصولات ، سیستم ها و خدمات بیشتر سبز ، بلکه با این ایده که ما برای دستیابی به راه حل های واقعا بنیادی نیاز به "سر قبل" داریم. ایده ای که نمی توانیم با همان ابزاری که آنها ایجاد کرده ایم مشکلات خود را حل کنیم. طراحی جدید برای پایداری اندیشیدن لازم است که عملی را که سریعاً خواستار آن شده است ، آگاه سازد.

مزایای مطالعه با ADES تقریباً

 • تدریس یک به یک: آموزگاران با تجربه ADES همیشه برای بحث و ارائه راهنمایی به دانشجویان و همچنین گروه ها در دسترس هستند. توابع استودیوی مجازی ADES شبیه به هر استودیوی طراحی محصول کوچک ، آزمایشگاه ها یا اتاق های فکر است که در آن دانش آموزان ، مجریان و مدرسان دسترسی برابر به فعالیت های تولید دانش دارند و در آنجا هدف تولید نسل دانش است.
 • متخصصان طراحی برای مطالعات پایداری: ما یک مدرسه مستقل و پیشگام طراحی هستیم که دانش آموزان خود را به سمت تبدیل شدن به رهبران اندیشه در پایداری هدایت می کنیم.
 • مدرسین میهمان کلاس جهانی: دانشجویان ADES با دانشمندان ، دانشمندان ، طراحان و مبتکرانی که به طور گسترده ای شناخته شده اند و در صدر تغییر جامعه ما از طریق کارشان قرار دارند کار می کنند.
 • محیط یادگیری خلاق ، فراگیر: به عنوان یک آموزش واقعاً بین رشته ای ، محیط یادگیری ADES امکان آزمایش ، خلاقیت و نوآوری بنیادی را در روش های مطالعه و همچنین خروجی ها فراهم می کند ، در حالی که برای تنوع فرهنگی و انضباطی که گروه های چند رشته ای را همراهی می کند ، باز است.
 • واقعیت-محور: نقش ما در آموزش جهانی این است که در آموزش طراحی برای پایداری پیشگام باشیم. ما به صورت چند انضباطی کار می کنیم ، برای تکمیل برنامه های آموزشی موجود و افزایش تنوع آموزشی برای پایداری در بین رشته ها. در دوره های ما دانشجویان فراتر از طراحی سبز تر یاد می گیرند. آنها تحقیق می کنند که چگونه سازمانها و سیستمهای فعلی ما را با دنیایی هدایت کنند که بر اساس اصول بوم شناسی ، پایداری و تاب آوری انجام شود.
 • جامعه بین المللی دانشجویی: دانشجویان ما خلاق و کنجکاو هستند ، از قبل دارای یک مهارت مهارت و یک مدرک در یک رشته هستند و به دنبال پیشرفت مهارت های خود و تخصص در پایداری هستند. کلاسهای ما از افراد با همه زمینه های فرهنگی و انضباطی تشکیل شده است ، به عنوان مثال در طراحی محصول خدمات ، معماری ، مهندسی فناوری ، همچنین فارغ التحصیلان علوم طبیعی ، همچنین هنرمندان ، انسان شناسان و فیلسوفان.
 • انتشار: دوره های ADES فرصت های متعددی را در اختیار دانشجویان قرار می دهد تا پروژه های فردی و گروهی را توسعه دهند تا بتوانند بینش بدست آمده ، پیشرفت شخصی و بین رشته ای و توانایی استفاده از دانش خود را نشان دهند. ADES به انتشار و ارتباطات دیگر کمک خواهد کرد.
 • مهارت های تفکر طراحی شده برای پایداری بنیادی: دانشجویان ADES قادر خواهند بود فراتر از استفاده از راه حل های طراحی معمول برای مطلوبیت بشر حرکت کنند و به روش های انسانی ، محصول یا تجارت محور فکر نکنند ، اما آنها می فهمند که مهمترین محدودیت در همه تلاش های طراحی ، از پایداری رادیکال ، مانند پایداری وجود ما در کنار وجود سیاره ما ، غافل می شود. مأموریت ما انتقال آموزش طراحی بین رشته ای است تا دانش آموزان ما بتوانند در یک محیط رونق مشارکت داشته باشند.
 • گواهی یادگیری الکترونیکی ADES: به دانشجویان ما گواهی فارغ التحصیلی از Institute of Advanced Design Studies ، بوداپست اعطا می شود. این گواهی پس از اتمام پروژه ماژول اعطا می شود.

درباره مدرسه

Institute of Advanced Design Studies (ADES) یک مدرسه مستقل از طراحی است که برنامه های مطالعاتی را در زمینه پایداری برای دانشجویان و متخصصان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد. برنامه ما مبتنی بر یک رویکرد بین رشته ای برای پایداری است و ما دانش آموزان را از همه پیش زمینه ها می پذیریم. ما پیچیدگی و چند نظم و انضباطی چالش هایی را که امروزه با تغییر اوضاع ، تخریب محیط زیست ، زندگی کار و تغییرات در جامعه جهانی روبرو هستیم را تشخیص می دهیم و برای مقابله با این چالش ها به نوع جدیدی از تخصص لازم است. ADES برای آموزش نوع جدیدی از طراح ، مجهز به ابزارهای Design Designing و ابزار طراحی فرآیند طراحی شده است ، و در ضمن توانایی کار در تیم های بین رشته ای را دارد ، ضمن اینکه این قدرت را دارد که بتواند رشته خود را به کار ببرد ، چه در زمینه طراحی ، شیمی یا مهندسی زیستی ، برای حل چند مشکلات انضباطی امروز. ADES به جای داشتن یک دانشکده سنتی ، با مجریهای میهمان که از رهبران فکری جهانی از انواع رشته ها ، از طراحان گرفته تا زیست شناسان ، مهندسان و فیلسوفان هستند ، همکاری می کند تا به رویکردهای کاملی برای حل مشکلات امروز دست یابد.

برنامه مطالعه مجازی ADES 2020/21

href = "https://www.designstudies.hu/virtual-studio

برنامه مطالعه ADES در استودیو (ترکیب مجازی و استودیویی) برنامه 2020/21

href = "https://www.designstudies.hu/ades4s

آخرین به روز رسانی May 2020

درباره این دانشگاه

The Institute of Advanced Design Studies (ADES) is an independent school of design offering study programmes in sustainability for postgraduate students and professionals. Our programmes are based on ... اطلاعات بیشتر

The Institute of Advanced Design Studies (ADES) is an independent school of design offering study programmes in sustainability for postgraduate students and professionals. Our programmes are based on a transdisciplinary approach to sustainability and we accept students from all backgrounds. اطلاعات محدود