دوره مد و تصویر

عمومی

شرح برنامه

این دوره آنلاین بینشی از صنعت مد را ارائه می دهد و چگونگی تأثیر مد در فرهنگ را تحت تأثیر قرار می دهد و از طریق تصویر ارتباط برقرار می کند - مقدمه ای مناسب برای افراد مجذوب و الهام گرفته از مد و تصویر.

با استفاده از این دوره در Fashion & Image ، چگونگی شکل گیری مد ، تصویر و فرهنگ در طی دهه ها صنعت را کشف می کنید.

شما یاد می گیرید که چگونه افراد تأثیرگذار اصلی در این زمینه ها را شناسایی کنید و چگونه از طریق تصویر مد و ارتباط برقرار می شود.

این دوره شامل موارد زیر است:

  • اطلاع از تاریخ مد و تصویر.
  • محرکهای اجتماعی ، فرهنگی و فناوری در تغییر مد و تصویر و نحوه کار بازاریابی در این صنایع.
  • ابعاد اخلاقی مد و تصویر.

شما هر هفته بر روی طیف وسیعی از فعالیت ها کار خواهید کرد ، پروژه های فردی و کار گروهی را با هم ترکیب می کنید. این امر به فرصت ها می دهد تا به طور مستقل و همچنین در کنار دانشجویان دیگری که دوره را انجام می دهند ، به طور مشترک کار کنند.

پس از اتمام موفقیت آمیز دوره ، یک گواهی نامه موفقیت برای Condé Nast دریافت خواهید کرد.

این دوره همچنین به عنوان پایه ای برای سایر دوره های کالج Condé Nast در سطوح بالاتر برای کسانی که مایل به پیشرفت تحصیل هستند ، عمل می کند.

135430_photo-1512436991641-6745cdb1723f.jpg

چرا این دوره را انتخاب می کنید؟

کالج Condé Nast دسترسی بی نظیر به بهترین و درخشان ترین ذهن های صنعت از جمله تیم های Vogue ، LOVE ، Glamour ، GQ و تعدادی دیگر از عناوین Condé Nast دارد. دانشکده از موقعیت بالایی برخوردار است که می تواند تعالی دانشگاهی را با پیوندهای بی نظیر صنعت مد و رسانه ترکیب کند. این یک محیط آموزشی منحصر به فرد برای پیشرفت دانش آموزان ایجاد می کند.

نتایج دوره

در پایان دوره ، افرادی که ارزیابی را تکمیل و قبولی می کنند ، گواهی دستیابی Conde Nast را دریافت می کنند.

تو خواهی توانست:

  • درک اساسی از چگونگی شکل گیری مد ، تصویر و فرهنگ صنعت در طی دهه ها نشان دهید.
  • روشها ، کانالها و تکنیکهای ارتباط و بازاریابی مد و تصویر را مشخص کنید.
  • مهارت های تفکر خلاق و عملی را کسب کنید که مربوط به صنعت مد و صنایع خلاق است.
  • تأثیرگذار اصلی مد و تصویر را از گذشته تا به امروز بشناسید.

تحویل دوره

این دوره کاملاً بصورت آنلاین است و شش هفته با 4-5 ساعت فعالیت آنلاین هر هفته به همراه راهنمایی و مشاوره در مورد خواندن ، تماشا و گوش دادن انجام می شود.

چه کسی در این دوره تدریس می کند؟

کلیه مطالب هفتگی توسط Conde Nast College خبره Conde Nast College تحویل داده می شود مانند:

  • لیزا مان - مربی و کارآفرین برنده جوایز
  • هریت پوسنر - متخصص بازاریابی و برندسازی مد و نویسنده
  • سارا حسن - سردبیر مد ، سبک و نویسنده

و تخصص خود را از خودی صنعت برتر از جمله بن اوانز ، هماهنگ کننده هنر برای بریتانیا Vogue بکشید .

این دوره تعاملی ، چندرسانه ای محور و از نظر علمی دقیق است.

پذیرش و معیارهای ورود

این دوره برای کسانی که مایل به گسترش دانش خود در مورد نحوه برقراری مد هستند و می خواهند یک روش جالب و نوآورانه برای یادگیری از دانشگاهیان و متخصصان صنعت مد را کشف کنند ایده آل است.

شرایط ورود

این دوره هیچ پیش نیاز دانشگاهی ندارد. این برنامه برای هرکسی که مایل به گسترش دانش خود در مورد چگونگی برقراری ارتباط مد است و افرادی که مایل به کشف یک روش جالب و خلاقانه برای یادگیری از دانشگاهیان و متخصصان در صنعت مد هستند ، هستند.

شما باید با شروع دوره 18 سال یا بالاتر باشید و سطح انگلیسی خوبی داشته باشید.

الزامات زبان انگلیسی

هیچ الزام رسمی زبان انگلیسی برای این دوره وجود ندارد. با این وجود ، اگر دانشجوی خارج از کشور انگلستان هستید و انگلیسی زبان اول شما نیست ، توصیه می کنیم که نمره IELTS آکادمیک 5.5 داشته باشید یا قبل از شروع تحصیل بتوانید از زبان انگلیسی در این سطح استفاده کنید. این وظیفه شماست که اطمینان حاصل کنید که می توانید کاملاً در یک مدرک تحصیلی و ارزیابی شده به زبان انگلیسی شرکت کنید.

آخرین به روز رسانی May 2020

درباره این دانشگاه

The Condé Nast College is an important starting point for those who want to be tomorrow’s stars of the fashion industry. With outstanding resources, modern facilities and access to experts from the wo ... اطلاعات بیشتر

The Condé Nast College is an important starting point for those who want to be tomorrow’s stars of the fashion industry. With outstanding resources, modern facilities and access to experts from the worlds of fashion, style and luxury, the College prepares its students to work in all areas of this exciting and innovative industry. اطلاعات محدود