دوره ویدئو کنفرانس یک به یک

عمومی

شرح برنامه

دوره ویدئو کنفرانس یک به یک:

یادگیری زبان انگلیسی یا فرانسوی در خانه، هر روز و هر زمان که بخواهید، راحت باشید.

  • 12/24/26 کلاس های حضور در کلاس از طریق ویدئو کنفرانس
  • 3/6/9 ماه از دسترسی به پلت فرم یادگیری آنلاین.
  • 1/2/3 ماژول (ها) (معادل حدود 60 ساعت مطالعه).

Cambridge Institute ماژول هایی را از سطوح A1.I تا C1.III به زبان انگلیسی (Common European Framework of Reference) ارائه می دهد.

فرانسوی از سطح A1.I تا B2.II (چارچوب مشترک اروپایی مرجع).

* پس از خرید دوره شما باید سطح خود را از زبان را انتخاب کنید تا مشخص شود کدام ماژول مربوط به دانش شماست.

دوره ویدئو کنفرانس:

این روش به شما فرصتی برای تمرین ارتباط انگلیسی خود با معلم و دانش آموزان دیگر در طول یک ساعت در هفته می دهد. به طور کلی، شما 12 کلاس برای بهبود انگلیسی خود خواهید داشت. شما می توانید بین دوشنبه، سه شنبه، چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه انتخاب کنید. همچنین شما می توانید منطقه زمانی که مناسب شما را انتخاب کنید: 01: 00-04: 00، 04: 00-07: 00، 7: 00-10: 00، 10: 00-13: 00، 13: 00-16: 00، 16: 00-19: 00، 19: 00-21: 00، 22: 00-01: 00.

دوره آنلاین:

این دوره انگلیسی شامل چهار مهارت زبان: خواندن، نوشتن، صحبت کردن و گوش دادن، از طریق متن، ویدئو و تمرینات تعاملی است که به صورت خودکار توسط سیستم اصلاح می شود. این دوره باید به پلت فرم آنلاین ما منتقل شود، که واحدهای در موضوعات متنوعی را ارائه می دهد که سطح دشواری آن با توجه به سطح زبان انگلیسی هر دانش آموز افزایش می یابد. این دوره شامل موارد زیر است: مطالب تدریس و شنوایی، بخش خبر، پیوند به برخی از مهمترین وبسایت ها در زبان انگلیسی و فرهنگ لغت برای ترجمه تمام کلمات و عبارات.

پس از اتمام دوره، دانش آموز باید مدرک بگیرد که پس از آن گواهینامه را با سطح زبان انگلیسی نشان می دهد. هزینه گواهی 9 یورو است و توسط ایمیل ارسال می شود.

امکانات:

دوره ویدئو کنفرانس از طریق پلت فرم WEBEX انجام می شود. این دوره آنلاین از طریق پلت فرم تعاملی ENGLISH ONLINE شما امکان یادگیری ساختار و دستور زبان انگلیسی با کمک مواد صوتی و تصویری، تمرینات تعاملی، واژگان و اصطلاحات اصطلاحی را فراهم می کند. پلت فرم یادگیری آنلاین تعاملی و شخصی شده است و انگلیسی شما را با استفاده از سه حالت مطالعه، بهبود می بخشد: کاوش، تمرین و تست. این دوره برای آماده سازی آزمون های شناخته شده بین المللی که گواه بر دانش انگلیسی (مانند TOEFL، TOEIC، ALTE UCLES، IELTS و شورای اروپا) توصیه می شود. تمرینات مبتنی بر چند رسانه ای هستند. معلمان و مربیان شخصی ابزار مورد نیاز برای آموزش شخصی، پیگیری و ارزیابی را فراهم می کنند. برای انتخاب مناسب ترین برنامه یادگیری برای دانش آموز، او باید آزمون اولیه برای ارزیابی دانش انگلیسی را منتقل کند.

آخرین به روز رسانی اکتبر 2018

درباره این دانشگاه

..Cambridge Institute is a private educational center specialized in language training, mainly English, Spanish, French and German, with a proven experience in the sector and international coverage. O ... اطلاعات بیشتر

..Cambridge Institute is a private educational center specialized in language training, mainly English, Spanish, French and German, with a proven experience in the sector and international coverage. Our work methodology is guaranteed success for the students who are committed to our training programs, to whom we offer quality, innovation and a teaching plan completely adapted to their needs... اطلاعات محدود