به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می شود، دوره آنلاین کارشناسی ارشد اقتصاد بهداشت در دانشکده مدیریت UPF بارسلونا شما را متخصص در اقتصاد و مدیریت خدمات بهداشتی و دارویی می کند و در عین حال به شما می آموزد که چگونه حرفه ای مدیریت خدمات بهداشتی هر یک از دولت، سازمان و یا سازمان بیمه درمانی، چه عمومی و چه خصوصی.

دوره آنلاین تحصیلات تکمیلی در اقتصاد سلامت به شما آموزش می دهد تا مفاهیم، ​​تکنیک ها و ابزارهای اقتصادی را برای مدیریت مشکلات اصلی تخصیص منابع مواجه شده با ادارات، آژانس های بیمه و سازمان های بهداشتی در زمینه مراقبت های بهداشتی تدریس کنید.

دوره کارشناسی ارشد آنلاین در اقتصاد سلامت با متخصصان و فارغ التحصیلان درگیر در بخش بهداشت و درمان و داروسازی، دارای کارکنان آموزشی است که از سخنرانان برجسته بخش های اقتصاد، تجارت و علوم پزشکی دانشگاه پمپیو فابرا تشکیل شده است.

دوره آنلاین کارشناسی ارشد در اقتصاد سلامت متشکل از ماژول 1، 2، 3، 6 و 7 از استاد آنلاین در اقتصاد سلامت و داروسازی اقتصاد است .

اهداف

برای ارائه آموزش تخصصی در اقتصاد و مدیریت خدمات بهداشتی و دارویی (اقتصاد بهداشت و داروسازی).

مفهوم مدیریت در بخش سلامت و بخش داروسازی به معنای وسیع تر این اصطلاح در نظر گرفته شده و شامل خدمات عمومی، مراکز و خدمات مربوط به موسسات درمانی در هر سطح مراقبت، ارائه دهندگان خدمات، سازمان ها برای ارزیابی مواد مخدر و فن آوری های پزشکی، همراه با صنعت داروسازی، توزیع کنندگان دارویی، شرکت های بیمه و شرکت های مشاوره و مشاوره ای.

برنامه ویژه ای برای حرفه ای ها و فارغ التحصیلان مربوط به بخش سلامت دارد که علاقه مند به موضوعات اقتصاد سلامت، داروسازی اقتصاد و طراحی و مدیریت برنامه های کیفیت هستند.

این برنامه به ویژه در این فارغ التحصیلان و متخصصین بخش سلامت، هدف قرار می دهد و آموزش علمی با شهرت بالا در بازار ارائه می دهد.

شرکت کنندگان نیازی به داشتن دانش قبلی در مورد اقتصاد ندارند.

برای کیست؟

این برنامه به متخصصان بخش سلامت و بخش داروسازی است که نمی توانند از زمان حضور در یک دوره آموزشی در محل و یا کسانی که ترجیح می دهند به طور عمده از طریق ارتباطات مجازی کار کنند. این مدرک کارشناسی ارشد بین المللی در اقتصاد بهداشت و داروسازی با نیازهای و نیازهای هر دو متخصص با تجربه و فارغ التحصیلان جدید که مایل به افزایش دانش خود در این زمینه هستند، مطابقت دارد.

دوره آنلاین تحصیلات تکمیلی در اقتصاد سلامت به متخصصانی که هر کجا در جهان زندگی می کنند، به دنبال دوره ای از راه دور با ویژگی هایی که در بالا ذکر شده است، خطاب می شود. این کاملا به صورت آنلاین انجام می شود و در هیچ زمان لازم نیست جلسات جلسات جلسات را برگزار کنید. نسخه بین المللی این برنامه به طور کامل به زبان انگلیسی انجام می شود.

به طور خاص، این برنامه برای تکمیل آموزش حرفه ای با مسئولیت های مدیریتی و فارغ التحصیلان علاقه مند به کسب مهارت های لازم برای انجام چنین مسئولیت هایی طراحی شده است:

  • بیمارستان ها، آزمایشگاه های بالینی و مراکز بهداشت عمومی و خصوصی.
  • موسسات دولتی که مسئول مدیریت و / یا تأمین مالی داروها و خدمات بهداشتی هستند.
  • شرکت های بیمه خصوصی
  • شرکت های داروسازی و شرکت های مربوط به توزیع دارویی.
  • مراكز آموزشي مديريت خدمات دارويي و بهداشتي.
  • شرکت های مشاوره و مشاوره مربوط به بخش سلامت و غیره

تا به امروز، نسخه اسپانیایی و بین المللی این برنامه آموزش آنلاین بیش از 350 شرکت کننده در چندین کشور اروپایی، آفریقایی و آمریکای لاتین دنبال شده است.

شرایط پذیرش

  • لیسانس یا معادل آن.
  • پذیرش براساس CV تحصیلی متقاضی است. اولویت دادن به متقاضیانی است که مایل به ثبت نام برای دوره کامل استاد هستند.
برنامه آموزش در:
  • انگلیسی

مشاهده 2 برنامه دیگر ارائه شده توسط Barcelona School of Management · Pompeu Fabra University »

آخرین به روز رسانی نوامبر 19, 2018
این دوره آنلاین
Duration
24 
تمام وقت
Price
4,850 EUR
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
End Date
جولای 28, 2020
آخرین مهلت تقاضا
Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
جولای 28, 2020