توضیحات رسمی را مطالعه کنید

یاد بگیرید چگونه یک کسب و کار کوچک موفق داشته باشید

آیا شما فکر می کنید که کسب و کار خود را شروع کنید یا شاید شما قبلا قصد خرید دارید و فقط نیاز به یک دست کمک دارید تا بتوانید کسب و کار جدید خود را حتی بیشتر انجام دهید؟

در هنگام شروع کسب و کار خود، چیزهای زیادی برای در نظر گرفتن وجود دارد، از درک مشتریان خود از طریق به بودجه، طرح های تجاری و قوانین.


چرا این دوره

این دوره آموزشی هشت هفته ای به شما کمک می کند تا از طریق تمام عناصر ضروری کسب و کار خود، از بین بردن و حرکت خود را انجام دهید.

شما مهارت های ضروری و کسب و کار مورد نیاز برای اجرای یک کسب و کار موفق را به دست می آورید و تمرکز خود را بر استراتژی های کم هزینه و سریع برای پیاده سازی به شما می دهد تا از روند و فن آوری های نوظهور بهره ببرید و از طریق انجام یادگیری یاد بگیرید.


آنچه را یاد می گیرید

  • ایجاد یک استراتژی و طرح کسب و کار: تعریف دیدگاه شما برای آینده و برنامه ریزی مراحل برای رسیدن به آن.
  • تحقیقات بازار: آنچه که به خوبی کار کرده و چه چیزی نداشته است و آنچه که شما می توانید از آن در یادگیری استراتژی کسب و کار خود استفاده کنید.
  • محصولات و قیمت گذاری: چه چیزی نیاز دارید که بتوانید به قیمت محصولات و خدمات خود دقیقا بدانید؟ هزینه کالاهای شما چیست؟ آیا شما تخفیف می دهید؟ آیا شما نیاز به برنامه های خرده فروشی و عمده فروشی عمده فروشی دارید؟ شما این همه و بیشتر را کشف خواهید کرد.
  • جریان نقدی، پیش بینی مالی و گزینه های جمع آوری پول: شما شنیده اید که "پول نقد پادشاه است"، چگونه پول خود را در بهترین حالت برای کسب و کار خود افزایش می دهید و مدیریت می کنید؟
  • حقوقی و تدارکات: مسلح به یک برنامه برای کسب و کار شما، این است که در آن شما با گرفتن مجوز، ثبت نام و حسابداری مورد نیاز است.
  • ارتباطات: چگونه و کجا داستان خود را بنویسید و نام تجاری خود را بسازید.
  • پچینگ، مذاکره و فروش
برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 2 برنامه دیگر ارائه شده توسط Red Smart Academy With Falmouth University »

آخرین به روز رسانی October 22, 2018
این دوره Online
Start Date
ژانویه 2020
Duration
تمام وقت
Price
550 GBP
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
ژانویه 2020
آخرین مهلت تقاضا

ژانویه 2020