یاد بگیرید چگونه یک کسب و کار کوچک موفق داشته باشید

آیا شما فکر می کنید که کسب و کار خود را شروع کنید یا شاید شما قبلا قصد خرید دارید و فقط نیاز به یک دست کمک دارید تا بتوانید کسب و کار جدید خود را حتی بیشتر انجام دهید؟

در هنگام شروع کسب و کار خود، چیزهای زیادی برای در نظر گرفتن وجود دارد، از درک مشتریان خود از طریق به بودجه، طرح های تجاری و قوانین.


چرا این دوره

این دوره آموزشی هشت هفته ای به شما کمک می کند تا از طریق تمام عناصر ضروری کسب و کار خود، از بین بردن و حرکت خود را انجام دهید.

شما مهارت های ضروری و کسب و کار مورد نیاز برای اجرای یک کسب و کار موفق را به دست می آورید و تمرکز خود را بر استراتژی های کم هزینه و سریع برای پیاده سازی به شما می دهد تا از روند و فن آوری های نوظهور بهره ببرید و از طریق انجام یادگیری یاد بگیرید.


آنچه را یاد می گیرید

  • ایجاد یک استراتژی و طرح کسب و کار: تعریف دیدگاه شما برای آینده و برنامه ریزی مراحل برای رسیدن به آن.
  • تحقیقات بازار: آنچه که به خوبی کار کرده و چه چیزی نداشته است و آنچه که شما می توانید از آن در یادگیری استراتژی کسب و کار خود استفاده کنید.
  • محصولات و قیمت گذاری: چه چیزی نیاز دارید که بتوانید به قیمت محصولات و خدمات خود دقیقا بدانید؟ هزینه کالاهای شما چیست؟ آیا شما تخفیف می دهید؟ آیا شما نیاز به برنامه های خرده فروشی و عمده فروشی عمده فروشی دارید؟ شما این همه و بیشتر را کشف خواهید کرد.
  • جریان نقدی، پیش بینی مالی و گزینه های جمع آوری پول: شما شنیده اید که "پول نقد پادشاه است"، چگونه پول خود را در بهترین حالت برای کسب و کار خود افزایش می دهید و مدیریت می کنید؟
  • حقوقی و تدارکات: مسلح به یک برنامه برای کسب و کار شما، این است که در آن شما با گرفتن مجوز، ثبت نام و حسابداری مورد نیاز است.
  • ارتباطات: چگونه و کجا داستان خود را بنویسید و نام تجاری خود را بسازید.
  • پچینگ، مذاکره و فروش
برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 2 برنامه دیگر ارائه شده توسط Red Smart Academy With Falmouth University »

آخرین به روز رسانی October 22, 2018
این دوره آنلاین
Duration
تمام وقت
Price
550 GBP
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ