ONLINESTUDIES

‏ مرور کنید ‏ {onlinestudies-mba-1-year-mba:singular} را {onlinestudies-mba-1-year-mba:plural} مدیریت حمل و نقل آنلاین

کسانی که می خواهند آموزش کسب و کار خود را قبل از شروع کار حرفه ای تر کنند، ممکن است در یک برنامه MBA یک ساله وارد شوند. این برنامه برای کمک به دانش آموزان تمرکز و مهارت هایی را که منجر به موفقیت می شود، طراحی می کند.

دانشجویان مدیریت حمل و نقل یاد بگیرند که چگونه به کشتی محصولات و موارد دیگر از مکانی به مکان دیگر. دانش آموزان با سنگ تیز کردن توانایی های خود را به صورت متمرکز، جزئیات گرا، و بسیار سازمان یافته قادر به نظارت بر تحویل، مدیریت فروشندگان، عامل مهم تامین اطلاعات بیمه، و به درستی ذخیره اقلام در انتظار حمل و نقل.

در حالی که دوره های آموزش از راه دور داشته تاریخ به دلیل است که باید رعایت شود این است که، یک معامله افسانه انطباق به عنوان زمانی که شما می توانید انجام تکالیف هنگام مطالعه در فاصله وجود دارد. با گزینه آنلاین، شما می توانید گروه بحث به عنوان مورد نیاز به بازگشت به کار و سپس در صورت نیاز بعد از کار ملحق خارج شوید. دوره های آموزش از راه دور را می توان در هر صورت گرفته شما دسترسی به اینترنت داشته باشد. شما می توانید حتی کلاس های کامل از سالن به اینترنت در هر هتل در سراسر جهان اگر شما نیاز به یک تعطیلات.

‏ {onlinestudies-mba-1-year-mba:singular} را مدیریت حمل و نقل آنلاین

1نتایج درمدیریت حمل و نقل, آموزش از راه دور Filter

استاد مدیریت و مدیریت کسب و کار (MBA) - تخصص در لجستیک و حمل و نقل

IMF Business School
دوره یک ساله MBA
<
پاره وقت
<
12 ماهها
اسپانیایی
آنلاین

رشته های مختلفی را هدایت و مدیریت می کند که به عملکرد صحیح یک شرکت تخصصی لجستیک و حمل و نقل اجازه می دهد. ...

اطلاعات بیشتر