دوره ی توسعه از طریق وب توسعه

عمومی

شرح برنامه

تمام روز، پنج روز در هفته. آموزش روزانه زندگی، آنلاین از هر کجا که برای شما کار می کند.

شکست در توسعه وب در 13 هفته

کلاس های مجازی دقیق و تعاملی ما به شما کمک می کند تا مهارت هایی را که لازم باشد برای تبدیل شدن به یک توسعه دهنده وب کامل پشته ایجاد کنید.

تجربه GA Campus، عملا

برنامه آموزشی مشابه همان زمان که بیش از 3،000 فارغ التحصیل محوطه دانشگاه به اتمام رسانده است، یاد بگیرید که برای زندگی، یادگیری آنلاین سازگار است.

واجد شرایط باشید

مهارت های بیشتر در زمینه تقاضای استاد فن آوری، مانند جاوا اسکریپت، Git، و Rails، به عنوان نمونه کارها حرفه ای از وب سایت های واقعی و برنامه های مبتنی بر داده ها را ایجاد می کنید.

استخدام کنید

با کمک مربی حرفه ای حرفه ای خود، حرفه ای جدید خود را راه اندازی کنید، که در آن شما را در هر مرحله از مسیر هدایت خواهد کرد.

درس گل سرسبد ما به شما می آید

با استفاده از پلت فرم یادگیری آنلاین ما در زمینه صنعت، شما تجربه کامل کلاس درس غواصی - سازگار برای زندگی، یادگیری از راه دور - از هر کجا که شما انتخاب می کنید.

مشغول کردن

سخنرانی های کوچک، کار گروهی تعاملی و نسبت 6: 1 معلم به دانش آموز، همه به منظور حفظ توجه شما و کمک به شما در کنار برنامه درسی قرار دارند.

ارتباطات زنده

از سؤالاتی بپرسید، بازخورد دریافت کنید، و با همکلاسیهایتان و همکلاسیهایتان ارتباط برقرار کنید - همه در زمان واقعی. از راه های مختلفی از جمله چت زنده، صدا و ویدیو برای کار بر روی درک مطلب، راه حل ها و پروژه ها استفاده کنید.

شبیه سازی محل کار

در فضای کاری اختصاص داده شده شما تجربه ای برای کار و همکاری به عنوان یک توسعه دهنده در یک محیط برنامه نویسی تعاملی و واقعی در جهان خواهید داشت.

پشتیبانی شغلی

به شبکه کارفرمایان ما از بیش از 2،000 شغل استخدام کنید و با مربی حرفه ای خود کار کنید تا یک استراتژی جستجو برای استخدام پیدا کنید که به شما کمک می کند استخدام کنید.

فارغ التحصیلان: WeWork

فارغ التحصیلان WDIR دریافت سه ماه رایگان ما عضویت از WeWork. لذت بردن از حوادث محلی محترم، ارتباط با یک جامعه جهانی از متخصصان و خدمات و فضای کاری کتاب در 100 مکان در سراسر جهان.

چه چیزی را یاد خواهید گرفت

ما مهارت هایی را که شما نیاز دارید تا حرفه ای خود را به عنوان یک توسعه دهنده و یادگیرنده مادام العمر پرورش دهید، تدریس کنید. از اصول برنامه نویسی برای راه اندازی برنامه های کامل وب، شما یاد خواهید گرفت که با استفاده از بهترین شیوه های صنعت در یک محیط مشترک، مشکلات را با کد حل کنید.

اصول برنامه نویسی

درک اینکه چگونه محیط توسعه خود را راه اندازی کنید، به عنوان یک توسعه دهنده کارآمدی داشته باشید و پروژه های خود را به موفقیت برسانید. یادگیری اصول برنامه نویسی، همراه با مبانی محاسبات، شبکه ها و ساختارهای داده.

مبانی توسعه محصول

تعریف اینکه چه کاربر می تواند با برنامه شما انجام دهد، داده های خود را به درستی مدل سازی کند، خطوط ساده را توسعه دهد و یاد بگیرد که یک فرآیند توسعه مشترک را با استفاده از کنترل نسخه انجام دهد.

توسعه وب در جلو

قبل از اینکه شما شروع به کار با کتابخانه ها و چارچوب های پیشرفته کنید، درک نحوه نوشتن کد جاوا با کیفیت بالا را بدست آورید. یاد بگیرید برای ایجاد یک پویا، جلویی به برنامه وب خود را با استفاده از یک کتابخانه جاوا اسکریپت مدرن، و استفاده از CSS برای طرح بندی و سبک برنامه خود را.

توسعه پایدار وب

با استفاده از Ruby on Rails، زبان وب مدرن و چارچوب MVC، برنامه های کاربردی وب را از روی زمین بسازید. API های با کیفیت ساخت با استفاده از Node.js و ادغام داده ها از برنامه های دیگر (مانند توییتر یا Yelp) به پروژه شما.

کار با تیم ها

یاد بگیرید که با همکاری با دیگران برای ایجاد نرم افزار با کیفیت بالا به عنوان یک تیم برای ایجاد، نگهداری، تغییر و ایمن یک برنامه کار کنید.

زندگی دانشجویی

تجربه کل کلاس و جامعه را از طریق ترکیبی از سخنرانی ها، آزمایشگاه های تعاملی و همکاری پروژه دریافت کنید. دو روز به طور دقیق مشابه نیست، اما در اینجا یک مثال از آنچه روز شما می تواند شبیه باشد.

ساخت نمونه کارها خود را

شما پروژه های متعددی را امتحان کنید، از جمله پروژه نمونه اولیه اولیه که به شما کمک می کند تا جستجوی شغلی خود را با اطمینان آغاز کنید.

راهنمایی شغلی

ما هر یک از فارغ التحصیلان غواصی ما را با دسترسی به آموزش آمادگی شغلی، فرصت هایی برای بهبود مهارت های جدید و ارتباط با کارفرمایان ارائه می کنیم.

مربیگری حرفه ای

بهینه سازی رزومه خود را با پشتیبانی از مربی حرفه ای آنلاین.

یک به یک برای ایجاد یک استراتژی جستجوی شغلی سفارشی کنید.

آمادگی شغلی

یادگیری روش ها و استراتژی هایی که به شما کمک می کند تا برای مصاحبه آماده شوید.

یک مجموعه ابزار جستجوی شغلی خود را در یک سری کارگاه های آنلاین ایجاد کنید.

فرصت های شبکه

دسترسی به شبکه کارفرمایان ما از طریق هیئت مدیره انحصاری GA.

با بیش از 25،000 فارغ التحصیل در شبکه آموزشی فارغ التحصیلان ما در ارتباط باشید.

صندوق آینده تو

آیا نیاز به کمک پرداخت دارید؟ گزینه های تامین مالی ما به شما این امکان را می دهد تا به جای موانعی که شما را از رسیدن به آنها دور می کند، بر اهداف خود تمرکز کنید.

بالا رفتن

درخواست 3 ساله، نرخ ثابت، وام مبتنی بر شایستگی 1 برای هزینه تحصیل و هزینه زندگی شما. درآمد فعلی به تأیید تأمین مالی دانشجویان غوطه ور نشده است.

¹ باید یک شهروند یا دائمی ایالات متحده باشد؛ تصویب وضعیت در حالت اقامت
گزینه های مالی در هر بازار متفاوت هستند و فقط برای دانش آموزانی که به برنامه های ما پذیرفته می شوند.
برای کسب اطلاعات بیشتر با یک مأمور پذیرش محلی تماس بگیرید.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

General Assembly is a pioneer in education and career transformation, specializing in today’s most in-demand skills. The leading source for training, staffing, and career transitions, we foster a flou ... اطلاعات بیشتر

General Assembly is a pioneer in education and career transformation, specializing in today’s most in-demand skills. The leading source for training, staffing, and career transitions, we foster a flourishing community of professionals pursuing careers they love. اطلاعات محدود
نیویورک , آتلانتا , آستین , بوستون , شیکاگو , دالاس , دنور , لس آنجلس , سانتا مونیکا , ایروین , نیویورک , مشیت , سانفرانسیسکو , سن خوزه , سیاتل , واشنگتن , آرلینگتون , لندن , هنگ کنگ , سنگاپور , بریزبن , ملبورن , سیدنی , ایالات متحده آنلاین + 23 بیشتر کمتر