دولت دکتر کسب و کار (DBA)

عمومی

2 مکان موجود

شرح برنامه

بررسی اجمالی

هدف از این دکتر از برنامه مدیریت کسب و کار است که به گسترش درک فرد از فرآیندهای مدیریتی و روابط بین مسائل داخلی و بین المللی. این برنامه طراحی شده است برای آماده سازی رهبران برای ارشد سطح با وسعت دانش به آدرس چالش های مسائل پیچیده بین المللی است. پس از اتمام برنامه، فارغ التحصیل DBA آماده در هر دو تئوری و در عمل در نحوه مدیریت در عرصه بین المللی برای طیف وسیعی از انواع کسب و کار در بازار جهانی خواهد شد.

اهداف برنامه:

- برای افزایش درک از رفتار انسان در سازمان های بین المللی / جهانی - به منظور ارتقاء دانش مسائل منابع انسانی مواجه سازمان های بین المللی - برای ساختن درک درستی از سازمان های صنعتی و تئوری سازمانی در عملیات جهانی / بین المللی - برای ساختن یک بنیان قوی در زمینه مدیریت کسب و کار و پژوهش برای تصمیم گیری در سطح بالا در کسب و کار - ایجاد یک درک استراتژی سازمانی و عملکرد شرکت - توسعه دانش و مهارت در روش تحقیق

مدیران باید قادر به ارتباط واضح و قانعکنندهای در صورتی که به عنوان رهبران در سازمان کسب و کار، دولت، و غیر انتفاعی در خدمت. بنابراین این برنامه بر استراتژی های مختلف به طور موثر ارتباط برقرار هر دو صورت شفاهی و در فرمت نوشته شده است.

پذیرش معیارهای

هر متقاضی برای پذیرش خواهد شد یک ارزیابی شخصی از ضبط و آزمون ملی نتایج علمی خود را با توجه به برای کمک به ارزیابی شانس خود را برای رسیدن به موفقیت در تکمیل این برنامه از مطالعه.

معیارهای موجود در این ارزیابی هستند:

رکورد کارشناسی جامد. منطقه متقاضی از مطالعات از انجام یک رکورد موفقیت آمیز از پیشرفت تحصیلی اهمیت کمتری است.

کارشناسی ارشد به دست آورده. اگر درجه یک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) و سپس مدرک کارشناسی ارشد در رشته ارتباط نزدیکی با مورد نیاز است. متقاضیانی که ترم MBA اند انجام نمی ممکن است مورد نیاز برای تکمیل تا چهار دوره مقدماتی برای اطمینان آمادگی برای rigors از مطالعه دکترا در کسب و کار و مدیریت.

موفقیت نشان داده در بهره برداری از یک کسب و کار، سازمان نه برای سود، و یا سازمان دولتی.

بیانیه شخصی متقاضی از خود و یا دلیل او را برای دنبال یک برنامه درجه دکترا و چگونه پس زمینه متقاضی او و یا او را برای موفقیت تحصیلی آماده کرده است. نتایج پذیرش آزمون های تحصیلات تکمیلی مدیریت (GMAT) برای ورود به برنامه مورد نیاز نمی باشد. متقاضی، با این حال، ممکن است مایل به ارسال چنین نمرات در حمایت از برنامه خود را.

متقاضیانی که مدرک کارشناسی ارشد در یک زبان غیر از انگلیسی به پایان رسید، باید شواهد صلاحیت انگلیسی یا از طریق TOEFL را ارسال و یا ILETS نمرات به عنوان بخشی از پذیرش مواد خود را.

ساخت برنامه

این برنامه در قالب کوهورت طراحی شده است. دانش آموزان بخشی از یک گروه متشکل از دیگر دانشجویان دکترا که از طریق این برنامه پیشرفت با هم. این رویکرد ایجاد یادگیری از طریق پویایی گروه و ایدز در حال توسعه مهارت حل مساله برای موفقیت در دنیای کسب و کار حیاتی است.

انتظار می رود که دانش آموزان را دو دوره در هر ترم (ترم) تا رسیدن سطح پایان نامه و پس از آن هر دوره باید پی در پی گرفته شده است. طول این برنامه برای سه (3) سال برنامه ریزی شده. اگر یک دانش آموز می تواند نشان دهد تخفیف دهنده شرایط، زمان برای تکمیل ممکن است به همان اندازه که چهار و نیم (4 1/2) سال با تصویب رئیس گسترش داده است.

برنامه شامل 60 واحد به شرح زیر است:

- 36 اعتبار از ترم عمده - 12 اعتبار از دوره پژوهش - 12 اعتبار از دوره های پایان نامه
آخرین به روز رسانی آوریل 2015

درباره این دانشگاه

Dulles University is dedicated to the delivery of collegiate education in a manner that respects the dignity, worth and potential of each and every student. By creating an environment whereby knowledg ... اطلاعات بیشتر

Dulles University is dedicated to the delivery of collegiate education in a manner that respects the dignity, worth and potential of each and every student. By creating an environment whereby knowledge is acquired and developed and where creative activities seek to enrich the experiences of the student to be prepared for a global society, the University prepares its students for a range of employment opportunities. اطلاعات محدود