Keystone logo

فیلترها

 • دکترا
 • مطالعات علوم انسانی
رشته های تحصیلی
 • مطالعات علوم انسانی (63)
 • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

63 آنلاین دکترا برنامه ها که در مطالعات علوم انسانی 2024

  آنلاین دکترا برنامه ها که در مطالعات علوم انسانی

  یک دکترا (دکتر فلسفه) در بسیاری از حرفه ها درجه بالایی دارد. ممکن است از چهار تا هفت سال طول بکشد و معمولا یک پروژه تحقیقاتی طولانی با یک پایان نامه نوشته شود. دانش آموزان می توانند از طیف وسیعی از موضوعات برای مطالعه، از علوم به هنر، انتخاب کنند.

  دکترای مطالعات انسانی چیست؟ این مدرک دکتری می گوید که راه های بی شماری که مردم در حال پردازش و ثبت زندگی خود هستند. بنابراین، طیف گسترده ای از موضوعات زیر چتر های انسانی، از جمله مذهب، هنر، ادبیات، موسیقی، زبان، تاریخ و فلسفه است. دانش آموزان معمولا بر روی یک موضوع تمرکز می کنند تا جزئیات بیشتری را مطالعه کنند. آنها ممکن است طبقاتی در سیاست، الهیات، منطق و زیبایی شناختند.

  در حال تحصیل در مقطع دکتری در مطالعات انسانی، دانش آموزان می توانند برای سازماندهی خوب، پردازنده های کارآمد، مدیران زمان موثر و محققان کامل درس بخوانند. این مهارت ها ممکن است به تمام جنبه های زندگی و بسیاری از حرفه های مختلف منجر شود.

  هزینه ثبت نام در PhD در مطالعات انسانی برای هر مدرسه متفاوت خواهد بود. تعداد اعتبارات مورد نیاز، محل تحصیل و هزینه تحصیل و هزینه ها بر کل هزینه تاثیر می گذارد. هر دانش آموز باید مدارس را مقایسه کند تا بتواند یکی از بهترین ها را پیدا کند.

  از آنجایی که یک دکترا در مطالعات علوم انسانی مجموعه گسترده ای از موضوعات را پوشش می دهد، ممکن است مسیرهای حرفه ای زیادی برای دانشجویانی که درآمد کسب می کنند، باز باشد. آنها ممکن است ویراستاران، روزنامه نگاران یا نویسندگان شوند. موقعیت های آموزشی به عنوان معلمان، استادان، مدرسان و مدرسان دانشگاه وجود دارد. بنگاهها اغلب فارغ التحصیلان انسانی را استخدام می کنند تا در تبلیغات به عنوان کپی رایتان، تحلیلگران بازار تحقیقات و مشاوران کار کنند. دانش آموزان همچنین ممکن است در امور دولتی در خارج از کشور به عنوان وزیر امور خارجه سفارتخانه کار کنند.

  دانش آموزان می توانند یک دکترا در مطالعات انسانی از دانشگاه های سراسر جهان کسب کنند. برخی از موسسات همچنین می توانند برنامه های آنلاین را ارائه دهند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.