دکترای زیبایی شناسی بیولوژیکی

عمومی

شرح برنامه

دکترا در زیبایی شناسی Bio-Regenerative یک برنامه آموزش الکترونیکی فشرده از حالت مختلط است و توسط متخصص پوست و متخصص مجرب نظارت می شود که هدف آن ظهور به پیشگامان نوبل و رهبران مبتکر در صنعت زیبایی شناسی احیا کننده است.

زیبایی شناسی Bio-Regenerative با موفقیت مطالعه عمیق از بازسازی بیولوژیکی و علم زیبایی شناسی جامع را با هم ترکیب می کند. این برنامه برای زیبایی شناسان و زیبایی شناسان و همچنین دانشمندان ، پرستاران ، متخصصان تغذیه / متخصصان تغذیه و داروسازانی که مایل به تعمیق دانش خود در مورد فیزیولوژی پوست هستند و تحقیق در مورد آخرین روندهای زیبایی شناسی مبتنی بر علوم بیولوژیکی ایده آل است.

چرا فارغ التحصیل زیبایی شناسی Bio-Regenarive هستید؟

به عنوان یک دانش آموز EWAA ، شما از قدرت علمی که اخیراً به دست آورده است و تأثیری که بر مشتری خود ایجاد می کنید ، نیاز به نوشتن محتوا ، انتشار مقالات به اتفاق اجماع در یافته های خود ، آزمایش روش های جدید یا برنامه های راه حل استفاده خواهید کرد. مجموعه ای از راه حل های همزمان که می توانند در این زمینه به اشتراک گذاشته شوند.

این دوره زیبایی شناسی و ترمیم کننده زیبایی شناسی شما را به صورت قدم به قدم از معرفی به علوم بیولوژیکی علوم ترمیمی ، از طریق فیزیولوژی که بعداً در شناخت پاتوفیزیولوژی و راه حل های اساسی صعود می کند ، پیش می برد ، تسلط بر شرایط مشتری و سفارشی سازی از آموزش دیده شما. دید در مورد چگونگی ارائه راه حلی که شامل همه مواردی است که برای رفع آن نیاز دارند یعنی Frailty و / یا سندرم متابولیک.

شما تحقیق را انجام داده و پایان نامه ای را با تمرکز بر حوزه مورد علاقه خود در علوم ترمیمی تحویل می دهید ، و به دکتر مشاور تبدیل می شوید که می توانست علم را به دست بیاورد و الگویی از راه حل را در علوم ترمیمی مطالعه کرده باشید.

شناخت تصمیمات حرفه ای شما در تصمیم گیری در مورد بهترین ترکیب اقدامات زیبایی شناختی برای مددجویان شما از لحظه ورود تا لحظه بازگشت و ماندن در کنار شما به عنوان متخصص انتخابی خود ، رشد شما در صنعت شما را با ارتقاء علمی به ارتفاعات می رساند. و دانش

یک متخصص زیبایی شناسی که تسلط بر علوم مربوط به دغدغه های مشتری را داشته باشد همواره بر خلاف متخصصان زیبایی شناسی با پشتوانه غیر علمی با ادعاهای غیرقابل تأیید در نتایج راه حل های زیبایی شناسی که ارائه می دهند یا قصد ارائه آنها را دارد ، همیشه ارزش افزوده و رهبری لیگ خواهد بود. که معمولاً به شدت به محصول یا وابسته به دستگاه هستند.

چه کسی باید حضور یابد

فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد زیبایی شناسی بیولوژیکی ، محققان ، متخصصان پوست ، پزشکان عمومی ، رهبران صنعتی پیشگامان / پیشگامان ، مشاوران زیبایی ، زیبایی شناسان ، پزشکان پیراپزشکی ، پرستاران.

هدف برنامه

توسعه و توانمندسازی متخصصان ، محققان ، پیشگامان و رهبران خبره در زمینه زیبایی شناسی ، ترمیم و زیبایی زیستی برای تکمیل زمینه در حال رشد سریع پزشکی احیا کننده و ضد پیری بیولوژیکی.

مهارت های بدست آمده پس از اتمام

مهارت های تحقیقاتی سطح بالا در علوم زیبایی شناختی زیستی ، رهبری پیشرفته صنعتی ، مهارت های مدیر برای بهره برداری از مراکز زیبایی شناسی و احیاء روش های پزشکی زیبایی در عمل موجود.

سرفصل دروس

 • پاتوفیزیولوژی پیشرفته سیستم استنتاج
 • فارماکولوژی زیبایی شناسی پیشرفته تولید مثل زیستی
 • پوست زیبایی شناسی پیشرفته
 • مدیریت پیشرفته درد
 • علوم پیشرفته لیزر و دستگاه مبتنی بر دستگاه
 • بیماریهای عفونی پیشرفته پوست
 • خطرات پیشرفته حرفه ای و عقیم سازی
 • مشاوره پیشرفته تغذیه و سبک زندگی
 • مدیریت تجارت بین الملل
 • روانشناسی پیشرفته مصرف کننده
 • انبارداری و لجستیک
 • مدیریت حق رای دادن
آخرین به روز رسانی آوریل 2020

درباره این دانشگاه

In Bio-Regenerative Esthetics, the focus will be on how BioRegenerative Science can restore the natural condition of the integumentary (skin) system and its corresponding pathophysiology, the esthetic ... اطلاعات بیشتر

In Bio-Regenerative Esthetics, the focus will be on how BioRegenerative Science can restore the natural condition of the integumentary (skin) system and its corresponding pathophysiology, the esthetic pharmacology of bio regeneration, pain management, esthetic dermatology and much more. The program is also designed to impart the requisite business management and entrepreneurship skills that are required for Estheticians to be able to successfully operate their business and even progress towards franchising. اطلاعات محدود