برنامه های PhD و DBA آنلاین

PhD یا دکترای فلسفه یک درجه دکتراست که از سوی دانشگاه ها اعطا می شود. این درجه بالاترین درجه تحصیلی در یک رشته محسوب می شود. درجه دکترای مدیریت بازرگانی (DBA) یک درجه دکتراست که از سوی مدارس عالی بازرگانی یا دانشکده های بازرگانی یک دانشگاه ارائه می شود.

تکمیل مقطع PhD آنلاین یا DBA آنلاین می تواند منجر به چشم اندازهای شغلی بسیار بهتر شود. برای دانشجویان یا اساتیدی که علاقمند به رهبری، مشاغل دانشگاهی، مشاوره، تحقیق و پژوهش و کارآفرینی هستند، درجه PhD یا DBA می تواند یک مزیت باشد و یا همان درجه تحصیلی ای باشد که به آن احتیاج دارند.

بسیاری از دانشگاه های سرتاسر جهان برنامه های تحصیلی PhD آنلاین و DBA آنلاین را ارائه می کنند.

تنوع برنامه های PhD آنلاین و DBA آنلاین بسیار زیاد است - پس به همین بسنده نکنید! جستجوی خود را با نگاهی بر پرطرفدارترین دوره های PhD آنلاین و برنامه های DBA در فهرست زیر آغاز کنید.

برنامه های PhD آنلاین جدید

University of Fairfax

دکترا در امنیت سایبری

مارس 10, 2018
به عنوان یک دانشجوی دکترا، تمام دوره های خود را در اینجا در مورد مسائل مربوط به سیاست های امنیتی سایبری در مدیریت شرکت بررسی خواهد کرد، شما یک پروژه امنیتی سایبری را در هر کدام، که شما را قادر می سازد کمک های فوری و پایدار در محل کار را کامل کنید. شما از هیئت علمی برجسته و حرفه ای در زمینه امنیت سایبری یاد خواهید گرفت که همکاران سایبری خود می توانن… [+]د در طول زندگی حرفه ای شما بخشی جدایی ناپذیر از شبکه حرفه ای شما باشند. [-]

California Intercontinental University

دکترای مدیریت بازرگانی

ژانویه 22, 2018
برنامه دکترا امور بازرگانی (DBA) فارغ التحصیلان را برای پیشرفت در اشتغال فعلی یا فرصت های شغلی جدید خود آماده می کند. در حال یادگیری پیشرفته ترین مهارت ها و تکنیک های تصمیم گیری، نامزدان دکترای همچنین مهارت های تحقیق و نوشتن مورد نیاز برای مسئولیت های سطح بالا در محیط های علمی و تجاری را توسعه می دهند. این برنامه مدیران اجرایی، استادان دانشگاه ها و یا دانش… [+]گاه ها و مشاوران را برای استفاده از زمینه های حرفه ای خود برای کشف، طراحی و مدیریت سیستم های بزرگ در سازمان های پیچیده اقتصاد به طور فزاینده چند وجهی و چند بخشه تشویق می کند. [-]

Open University of Taras Shevchenko National University

دکترا در حسابداری و مالیات

آگوست 28, 2017
یکی از بهترین دانشگاه های دنیا و 200 سال پیش. دکترا در حسابداری و مالیات ارائه شده توسط دانشگاه ملی دانشگاه تارس شوچنکو - KNU دانشگاه باز، دوره دکترا است که پس از استادان در حسابداری و مالیات. دوره دکترا تفکر انتقادی در زمینه مالیات و حسابداری را توسعه می دهد. این برنامه نه فقط روش های حسابداری معمولی بلکه همچنین امور مالی، نظریه تصمیم گیری، مالیات و آمار … [+]آماری را بررسی می کند. مطالعات همچنین می توانند شامل گزارش مالی، اقتصاد اطلاعاتی و تأثیرات مالیاتی بر کسب و کار و افراد باشند. [-]

PhD آنلاین چیست؟

دکترای فلسفه یا PhD یک درجه تحصیلی دکتراست که به دارنده آن عنوان "دکتر" می بخشد. در غالب موارد، درجه PhD بالاترین درجه ای است که در یک رشته تحصیلی اعطا می شود و بنابراین نمایانگر بالاترین سطح تحصیلات در یک رشته است. بسیاری از دانشگاه های سرتاسر جهان برنامه های PhD آنلاین را ارائه می نمایند. برنامه های تحصیلی PhD آنلاین مناسب دانشجویانی است که به دلیل کار یا تعهدات خود، محل زندگی یا عوامل دیگر نمی توانند به طور منظم به محل دانشکده رفت و آمد داشته باشند. دانش آموختگان موفق برنامه های PhD آنلاین همان درجه تحصیلی دانش آموختگان حضوری PhD را دریافت می نمایند.

فوائد بیشماری در اخذ درجه PhD آنلاین نهفته است. در تحصیلات آنلاین نیازی به رفت و آمد منظم به دانشگاه وجود ندارد. دوره های PhD آنلاین به دانشجویان امکان می دهد تا در هر زمان، روز یا شب، و در هر کجا که دسترسی به اینترنت دارند، به مطالعه مشغول شوند. انعطاف پذیری تحصیلات PhD آنلاین برای افراد بسیاری از جمله شاغلین و دانش آموزانی که تعهدات خانوادگی دارند و افرادی که به لحاظ جغرافیایی دور هستند، بسیار ارزشمند است. برخی در نظر دارند در برنامه های PhD آنلاین ثبت نام نمایند زیرا می توانند از مزایای آموزش الکترونیک بهره مند گردند. با استفاده از روش PhD آنلاین، برخی دانشجویان درمی یابند که فرصت های بیشتری برای ارتباط مستقیم با ناظرین و سایر دانشجویان هم ردیف خود دارند. به علاوه، برای دانشجویان PhD که در حال تحقیق و پژوهش در رشته خود هستند، ورود به مقطع PhD آنلاین سهل تر است زیرا می توانند اطلاعات مورد نظر را از منابع در دسترس استخراج نمایند.

برنامه های PhD آنلاین در بسیاری از رشته های دانشگاهی وجود دارد، از جمله علوم اجتماعی، آموزش، علوم بهداشت، بازرگانی، علوم فیزیک و غیره. عناوین تحصیلی، مطالب درسی و موضوع تحقیق با توجه به رشته تحصیلی متفاوت خواهد بود. به طور کلی، تکمیل مطالب و عناوین درسی و انجام تحقیق مستقل لازمه به پایان رساندن مقطع PhD آنلاین است.

گذراندن PhD آنلاین می تواند چشم اندازهای شغلی به مراتب بهتری را پیش روی دانش آموختگان قرار دهد. به ویژه برای افراد شاغلی که علاقمند به رهبری، مشاغل دانشگاهی، مشاوره، تحقیق و کارآفرینی هستند، درجه PhD می تواند مزیت یا صلاحیت لازم را برای ایشان فراهم نماید.

شهریه برنامه PhD آنلاین از دانشگاهی به دانشگاه دیگر بسیار متغیر است. دانشگاه، محل تحصیل، برنامه تحصیلی و رشته تحصیلی همگی می توانند از عوامل موثر در تعیین هزینه PhD آنلاین باشند. برخی از دانشگاه ها ممکن است کمک های مالی یا توصیه هایی در زمینه اخذ بورسیه و حمایت مالی ارائه نمایند. بسیار مهم است که با دانشگاه ها تماس حاصل شود تا در خصوص هزینه برنامه های آنلاین PhD کسب اطلاع شود.

پیش نیازهای برنامه های تحصیلی PhD آنلاین نیز می تواند با توجه به رشته دانشگاهی و الزامات دانشگاه متفاوت باشد. بسیاری دانشگاه ها متقاضیانی را پذیرش می کنند که مدرک کارشناسی ارشد دارند، در حالی که در برخی دیگر این امکان وجود دارد که از درجه کارشناسی به طور مستقیم وارد مقطع دکترا شد. برخی از دانشگاه ها از متقاضیان می خواهند تا نمرات آزمون های پذیرش یا آزمون های مهارت زبانی را برایشان ارسال نمایند. در صورت قبولی در برنامه PhD آنلاین، دانشجویان می بایست حداقل های مورد نیاز در مطالعات درسی را کسب نمایند. دانشجویان PhD آنلاین همچنین می بایست تحقیق مستقلی را انجام دهند و منتشر نمایند که یافته های جدید و مهمی را همراه با دانش بیشتر در رشته خود ارائه نماید.

ساختار و مدت زمان برنامه PhD اغلب بستگی به معیارهای کشوری دارد که دانشگاه محل تحصیل در آن واقع است. به عنوان مثال، دانشجویان مقطع PhD می بایست آزمون های جامعی را پس از پایان دو سال نخست تحصیل در دوره PhD بگذرانند تا به عنوان متقاضی PhD پذیرفته شوند. در آلمان، کمتر احتمال می رود که دانشجویان PhD در کلاس های لازم شرکت نمایند؛ به جای آن دانشجویان رهنمود های آکادمیک در زمینه تحقیق و پژوهش خود را از یک نفر استاد یا یک کمیته اخذ می نمایند. در بیشتر کشورها، زمان لازم برای تکمیل مقطع PhD بستگی به دانشجو و تحقیق وی دارد.

دانشگاه ها در کشورهای سرتاسر جهان برنامه های PhD آنلاین را ارائه می نمایند. شیوه تحصیلات آنلاین به دانشجویان امکان می دهد تا در هر کجای جهان زندگی کنند - حتی در یک قاره متفاوت از محل دانشگاه. درباره برنامه های PhD آنلاین در دانشگاه های برتر جهان بیشتر مطالعه کنید.