برنامه های PhD و DBA آنلاین

PhD یا دکترای فلسفه یک درجه دکتراست که از سوی دانشگاه ها اعطا می شود. این درجه بالاترین درجه تحصیلی در یک رشته محسوب می شود. درجه دکترای مدیریت بازرگانی (DBA) یک درجه دکتراست که از سوی مدارس عالی بازرگانی یا دانشکده های بازرگانی یک دانشگاه ارائه می شود.

تکمیل مقطع PhD آنلاین یا DBA آنلاین می تواند منجر به چشم اندازهای شغلی بسیار بهتر شود. برای دانشجویان یا اساتیدی که علاقمند به رهبری، مشاغل دانشگاهی، مشاوره، تحقیق و پژوهش و کارآفرینی هستند، درجه PhD یا DBA می تواند یک مزیت باشد و یا همان درجه تحصیلی ای باشد که به آن احتیاج دارند.

بسیاری از دانشگاه های سرتاسر جهان برنامه های تحصیلی PhD آنلاین و DBA آنلاین را ارائه می کنند.

تنوع برنامه های PhD آنلاین و DBA آنلاین بسیار زیاد است - پس به همین بسنده نکنید! جستجوی خود را با نگاهی بر پرطرفدارترین دوره های PhD آنلاین و برنامه های DBA در فهرست زیر آغاز کنید.

برنامه های PhD آنلاین جدید

Mind Development Academy

دکترای مدیریت بازرگانی

نوامبر 13, 2018
برنامه دکترا بازرگانی (DBA، Ph.D.) برای پیشرفت حرفه ای مدیران و متخصصان باتجربه در عرصه ی کسب و کار، گسترش دانش دانش خود را مدیریت و تجهیز آنها به مهارت های گسترده ی تحقیق و مدیریت فرایند، که آنها را قادر می سازد تا یک نقش رهبری کلیدی در زمینه های انتخابی خود.… [+] [-]

Noble Manhattan Coaching Americas

دوره آنلاین: دکتر مربیگری حرفه ای

نوامبر 1, 2018
دکتر مربیگری حرفه ای (DPC) به طور خاص به عنوان یک مطالعه کاربردی و عملی برای حرفه ای مربیگری کار می کند. برنامه DPC در حال بررسی ابعاد انتقادی رهبری موثر و مربیگری در سطح پیشرفته است. این برنامه منحصر به فرد، یک رویکرد مدیریت و کارآفرینی را با سختی تحصیلی مدرک دکترا ترکیب می کند. علاوه بر این، این برنامه پلتفرمی را فراهم می کند که شرکت کنندگان را قا… [+]در می سازد تا با درنظر گرفتن مهارت ها، باورها و ارزش های شخصی خود، به عنوان رهبران و مربیان موثر توسعه یابند، زیرا آنها با کسانی که با آنها ارتباط برقرار می کنند، ارتباط دارند. شرکت کنندگان در بینش و مهارت های خود را برای بالابردن مربیان، رهبران و مدیران مؤثر از طریق تحقیق و کاربرد دقیق در سطح دکترا توسعه خواهند داد. [-]

Concordia University Portland

دکترا آموزش

دسامبر 11, 2018
شما الهام گرفته اید شما اختصاص داده شده است شما یک رهبر هستید اگر شما مجبور به ارتقاء توانایی های رهبری خود در آموزش و پرورش و مدیریت هستید، برنامه دکترای آموزش و پرورش دانشگاه Concordia-Portland برای شما مناسب است. برنامه دکترا ما بر توسعه تمرینکنندگان بازتابنده و رهبران تحول گرا تمرکز دارد. ما اعتقاد داریم که رهبران گام بردارند و مسئولیت خود را بگیر… [+]ند، اما در عین حال، ثبات را تحت فشار قرار می دهند و روح مشترک را حفظ می کنند. این برنامه بصورت کاملا آنلاین در دسترس است و ایده آل برای متخصصان تعادل کار، خانواده و تعهدات جامعه است. از پنج غلظت EdD را انتخاب کنید، هر کدام که می توانید 100٪ آنلاین در 3 سال تکمیل کنید. هر غلظت شامل یک جزء تعاملی "اقامت مجازی" است، که به شما اجازه می دهد همان تجربه همکاری، عمیق تحصیلی را به عنوان خانه های سنتی به اشتراک بگذارید. در دانشگاه Concordia، آموزش ما عملی، مبتنی بر تحقیق و دقیق است. برنامه درسی شدید توسط محققان بسیار مورد توجه از زمینه های مختلف، از جمله دانشگاه های محترم و کسب و کارهای موفق، آموزش داده می شود. اعتبار، غیر انتفاعی و بر اساس ارزشهای لوتری ساخته شده است، ما رهبران را برای تبدیل بیش از 110 سال به جامعه آماده کرده ایم. [-]

PhD آنلاین چیست؟

دکترای فلسفه یا PhD یک درجه تحصیلی دکتراست که به دارنده آن عنوان "دکتر" می بخشد. در غالب موارد، درجه PhD بالاترین درجه ای است که در یک رشته تحصیلی اعطا می شود و بنابراین نمایانگر بالاترین سطح تحصیلات در یک رشته است. بسیاری از دانشگاه های سرتاسر جهان برنامه های PhD آنلاین را ارائه می نمایند. برنامه های تحصیلی PhD آنلاین مناسب دانشجویانی است که به دلیل کار یا تعهدات خود، محل زندگی یا عوامل دیگر نمی توانند به طور منظم به محل دانشکده رفت و آمد داشته باشند. دانش آموختگان موفق برنامه های PhD آنلاین همان درجه تحصیلی دانش آموختگان حضوری PhD را دریافت می نمایند.

فوائد بیشماری در اخذ درجه PhD آنلاین نهفته است. در تحصیلات آنلاین نیازی به رفت و آمد منظم به دانشگاه وجود ندارد. دوره های PhD آنلاین به دانشجویان امکان می دهد تا در هر زمان، روز یا شب، و در هر کجا که دسترسی به اینترنت دارند، به مطالعه مشغول شوند. انعطاف پذیری تحصیلات PhD آنلاین برای افراد بسیاری از جمله شاغلین و دانش آموزانی که تعهدات خانوادگی دارند و افرادی که به لحاظ جغرافیایی دور هستند، بسیار ارزشمند است. برخی در نظر دارند در برنامه های PhD آنلاین ثبت نام نمایند زیرا می توانند از مزایای آموزش الکترونیک بهره مند گردند. با استفاده از روش PhD آنلاین، برخی دانشجویان درمی یابند که فرصت های بیشتری برای ارتباط مستقیم با ناظرین و سایر دانشجویان هم ردیف خود دارند. به علاوه، برای دانشجویان PhD که در حال تحقیق و پژوهش در رشته خود هستند، ورود به مقطع PhD آنلاین سهل تر است زیرا می توانند اطلاعات مورد نظر را از منابع در دسترس استخراج نمایند.

برنامه های PhD آنلاین در بسیاری از رشته های دانشگاهی وجود دارد، از جمله علوم اجتماعی، آموزش، علوم بهداشت، بازرگانی، علوم فیزیک و غیره. عناوین تحصیلی، مطالب درسی و موضوع تحقیق با توجه به رشته تحصیلی متفاوت خواهد بود. به طور کلی، تکمیل مطالب و عناوین درسی و انجام تحقیق مستقل لازمه به پایان رساندن مقطع PhD آنلاین است.

گذراندن PhD آنلاین می تواند چشم اندازهای شغلی به مراتب بهتری را پیش روی دانش آموختگان قرار دهد. به ویژه برای افراد شاغلی که علاقمند به رهبری، مشاغل دانشگاهی، مشاوره، تحقیق و کارآفرینی هستند، درجه PhD می تواند مزیت یا صلاحیت لازم را برای ایشان فراهم نماید.

شهریه برنامه PhD آنلاین از دانشگاهی به دانشگاه دیگر بسیار متغیر است. دانشگاه، محل تحصیل، برنامه تحصیلی و رشته تحصیلی همگی می توانند از عوامل موثر در تعیین هزینه PhD آنلاین باشند. برخی از دانشگاه ها ممکن است کمک های مالی یا توصیه هایی در زمینه اخذ بورسیه و حمایت مالی ارائه نمایند. بسیار مهم است که با دانشگاه ها تماس حاصل شود تا در خصوص هزینه برنامه های آنلاین PhD کسب اطلاع شود.

پیش نیازهای برنامه های تحصیلی PhD آنلاین نیز می تواند با توجه به رشته دانشگاهی و الزامات دانشگاه متفاوت باشد. بسیاری دانشگاه ها متقاضیانی را پذیرش می کنند که مدرک کارشناسی ارشد دارند، در حالی که در برخی دیگر این امکان وجود دارد که از درجه کارشناسی به طور مستقیم وارد مقطع دکترا شد. برخی از دانشگاه ها از متقاضیان می خواهند تا نمرات آزمون های پذیرش یا آزمون های مهارت زبانی را برایشان ارسال نمایند. در صورت قبولی در برنامه PhD آنلاین، دانشجویان می بایست حداقل های مورد نیاز در مطالعات درسی را کسب نمایند. دانشجویان PhD آنلاین همچنین می بایست تحقیق مستقلی را انجام دهند و منتشر نمایند که یافته های جدید و مهمی را همراه با دانش بیشتر در رشته خود ارائه نماید.

ساختار و مدت زمان برنامه PhD اغلب بستگی به معیارهای کشوری دارد که دانشگاه محل تحصیل در آن واقع است. به عنوان مثال، دانشجویان مقطع PhD می بایست آزمون های جامعی را پس از پایان دو سال نخست تحصیل در دوره PhD بگذرانند تا به عنوان متقاضی PhD پذیرفته شوند. در آلمان، کمتر احتمال می رود که دانشجویان PhD در کلاس های لازم شرکت نمایند؛ به جای آن دانشجویان رهنمود های آکادمیک در زمینه تحقیق و پژوهش خود را از یک نفر استاد یا یک کمیته اخذ می نمایند. در بیشتر کشورها، زمان لازم برای تکمیل مقطع PhD بستگی به دانشجو و تحقیق وی دارد.

دانشگاه ها در کشورهای سرتاسر جهان برنامه های PhD آنلاین را ارائه می نمایند. شیوه تحصیلات آنلاین به دانشجویان امکان می دهد تا در هر کجای جهان زندگی کنند - حتی در یک قاره متفاوت از محل دانشگاه. درباره برنامه های PhD آنلاین در دانشگاه های برتر جهان بیشتر مطالعه کنید.