ONLINESTUDIES

‏ مروری بر تمامی درجه های دکترا آنلاین را اقتصاد سیاسی در سوئیس 2020‏

PhD یک درجه تحصیلی تکمیلی عالی است که به دانش آموختگان کمک می نماید در رشته خود مهارت و تخصص کسب نمایند. اخذ این درجه تحصیلی می تواند به دانشجویان کمک نماید تا بهتر برای مشاغل منتخب خود و نیز برای هرگونه گزینه تخصصی که در نظر دارند، آماده گردند.

زمینه اقتصاد سیاسی از اقتصاد سنتی متفاوت است زیرا آن را بر اثر قوانین و مقررات در بازارهای مالی و صنعت. دانش آموزانی که مایل به تخصص در این زمینه ممکن است مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی قوی توسعه در حالی که یادگیری در مورد مسائلی که کشورهای تاثیر سراسر جهان است.

حتی اگر شرکت در کلاس آموزش از راه دور من آنلاین، چندین دانشگاه نگه شروع در چندین محل. شما حتی می تواند قطع مصرف کلاس برای هفته ها در طول سال بدون خروج و بدون پرتاب وام های دانشجویی خود را به بازپرداخت. این یک استدلال قوی بسیاری از مردم در هنگام ثبت نام در کلاس های آموزش از راه دور نگاه است.

سوئیس، رسما کنفدراسیون سوئیس، یک جمهوری فدرال پارلمانی متشکل از 26 استان، با برن به عنوان مقر مقامات فدرال است. سوئیس 'بازدید کنندگان استقلال و بی طرفی مدت طولانی است که توسط قدرت های بزرگ اروپا افتخار. سوئیس اقتصاد بازار مدرن صلح آمیز، مرفه، و با ثبات با نرخ بیکاری پایین است.

‏ با دانشگاه ها تماس بگیرید ، رده های برتر برنامه های دکترا آنلاین را اقتصاد سیاسی در سوئیس 2020‏

1نتایج دراقتصاد سیاسی, سویس, آموزش از راه دور Filter

دکترا در اقتصاد سیاسی

SMC Business School
دکترا(PhD)
<
تمام وقت
<
پاره وقت
انگلیسی
آنلاین

دکترا / دکترا در اقتصاد سیاسی مطالعه گسترده در روند سیاسی و دیپلماتیک از امروز است، نیاز به دست به یک پس زمینه جامد در زمینه هم از نظر علمی و حرفه ای. ...

اطلاعات بیشتر