close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ مقایسه کنید ‏ درجه PhD را درجه های دکترا سرمایه گذاری آنلاین

بدست آوردن یک دکترا یک تحسین قابل تحسین است که به طور کلی دانش آموزانی را که تخصص برنامه را در موضوعات مورد علاقه خود تجربه می کنند، می دهد. دانش ارزشمند به طور معمول به دانشآموزان اجازه می دهد دسترسی به طیف گسترده ای از گز… اطلاعات بیشتر

بدست آوردن یک دکترا یک تحسین قابل تحسین است که به طور کلی دانش آموزانی را که تخصص برنامه را در موضوعات مورد علاقه خود تجربه می کنند، می دهد. دانش ارزشمند به طور معمول به دانشآموزان اجازه می دهد دسترسی به طیف گسترده ای از گزینه های حرفه ای بالا پرداخت و می تواند آنها را به مقامات در زمینه انتخاب خود را.

دکترای سرمایه گذاری چیست؟ به طور کلی، این نوع برنامه دانش آموزان را به دانش کامل مالی، اقتصاد و حسابداری می دهد تا به آنها آموزش دهد که چگونه به درستی سرمایه گذاری و مدیریت وجوه داشته باشند. از طریق سخنرانی ها، پروژه های تحقیقاتی و مطالعات موردی، دانش آموزان معمولا درباره مدیریت جهانی، تجزیه و تحلیل اطلاعات راهبردی و رهبری یاد می گیرند. دوره ها همچنین می توانند چگونگی به طور کامل و موثر موضوعات مختلف را بررسی کنند.

دکترای سرمایه گذاری به طور معمول دانش آموزان را قادر می سازد تا مهارت های کلیدی در ریاضیات، تفکر تحلیلی و رهبری را پرورش دهند. مهارتهای ریاضی و تحلیلی قوی ممکن است به دانش آموزان در درک مطالب درس کمک کند و آنها را قادر به پیشرفت در حرفه های انتخابی خود کند. مهارت های رهبری اغلب برای دانش آموزان در زندگی حرفه ای و شخصی آنها سودمند است.

از آنجا که هر مدرسه مجموعه ای از برنامه های مختلف را ارائه می دهد و دارای هزینه های تعیین شده برای تحصیل است، هیچ قیمت برای یک برنامه دکترا وجود ندارد. تماس با دانشگاه های آینده نگر معمولا بهترین راه برای تعیین هزینه دقیق برای مدرک دکترا است.

افرادی که دارای دکترا در سرمایه گذاری هستند، اغلب فرصت دارند تا چندین گزینه شغلی مختلف را دنبال کنند. بسیاری از آنها به عنوان کارآفرینان یا مدیران کسب و کار عمومی عمل می کنند، در حالی که بعضی دیگر موقعیت را به عنوان بانکداران سرمایه گذاری پیدا می کنند. موقعیت به عنوان تحلیلگران مالی و مدیران ریسک گزینه های محبوب هستند، یا دانش آموزان می توانند مشاوران کسب و کار شوند. مشاغل به عنوان مدیران غرامت نیز اغلب در دسترس هستند، همچنین شغل به عنوان مدیران مالی است.

برای کمک به افراد بیشتری توانایی تحصیلات عالی را فراهم می کند، بسیاری از دانشگاه ها به صورت آنلاین و در محوطه دانشگاه ارائه می دهند. کلاس های درسی از راه دور اغلب انتخاب خوبی برای دانشجویان دکترا است زیرا اجازه می دهد تا تحصیلات خود را با مشاغل و خانواده ها تعادل دهند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
format_list_bulleted فیلترها
OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland
زوریخ , سویس

دکترا در ارزیابی ریسک و سرمایه گذاری استراتژیک یک مدرک که در آن دانش آموزان با مدرک کارشناسی ارشد در زمینه های مرتبط می تواند موجب افزایش و بالا بردن دانش خود را است. ... +

دکترا در ارزیابی ریسک و سرمایه گذاری استراتژیک یک مدرک که در آن دانش آموزان با مدرک کارشناسی ارشد در زمینه های مرتبط می تواند موجب افزایش و بالا بردن دانش خود را است. -
دکترا(PhD)
تمام وقت
پاره وقت
3 سال ها
انگلیسی
آنلاین
 

نکته! اگر نماینده یک مدرسه هستید و می‌خواهید برنامه‌های خود را به لیست‌های ما اضافه کنید، در اینجا با ما تماس بگیرید