Keystone logo

4 آنلاین دکترا برنامه ها که در مطالعات اقتصادی اقتصاد 2024

فیلترها

فیلترها

  • دکترا
  • مطالعات اقتصادی
  • اقتصاد
رشته های تحصیلی
  • مطالعات اقتصادی (4)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

آنلاین دکترا برنامه ها که در مطالعات اقتصادی اقتصاد

یک دکتر فلسفه، که بیشتر به عنوان دکترا شناخته می شود، مدرک کارشناسی ارشد است که اغلب برای پیگیری مدرک کارشناسی یا مدرک کارشناسی ارشد است. در حالی که به طور سنتی در علوم اجتماعی و علوم انسانی اهدا می شود، دکترای مدرن ممکن است در تقریبا هر موضوع به دست آورد. متوسط ​​برنامه دکترا تمایل دارد تا پنج تا هشت سال گذشته باشد.

برخی از دانش آموزان ممکن است بدانند که دکترای اقتصاد چیست؟ اقتصاد، مطالعه نحوه ایجاد، توزیع و مصرف کالا و خدمات است. در این بررسی، عوامل اقتصادی مانند خریداران و فروشندگان، با یکدیگر تعامل دارند و رفتارهایی که این تعاملات را ایجاد می کنند. کاندیداهای دکترا به طور کلی درمورد اقتصاد میکرو، که درمورد عوامل خود و اقتصاد کلان متمرکز است، درمورد اینکه چگونه این عوامل به طور کل اقتصاد را تشکیل می دهند، یاد می گیرند.

یک دکتر در اقتصاد مهارتهای محاسباتی قوی دریافت می کند که نه تنها در کسب و کار مفید بلکه مدیریت امور مالی در زندگی روزمره نیز مفید است. برنامه ها همچنین استدلال کمی را تدریس می کنند، به طوری که دانش آموزان مدارک تجربی را برای استدلال های خود در داخل و خارج از مشاغل خود می آموزند. مهارت های حل مسئله آموخته کمک به باز کردن مشکلات اقتصادی و شخصی است.

هزینه تحصیل در رشته دکتری می تواند بسته به نوع دانشگاه و نیازهای زندگی نامزدی متفاوت باشد. برنامه های کوتاه تر تمایل دارند که پول کمتری نسبت به دیگران داشته باشند. تماس مستقیم با موسسه ساده ترین راه برای درک بهتر شرایط مالی است.

دکترای اقتصاد برای بسیاری از حرفه ها، از جمله تحلیلگران بازار تحقیق، مدیران جبران خسارت و تحلیلگران اعتباری مفید است. برای حرفه های به ظاهر غیر مرتبط، مانند وکلا، برای تحصیل در این دکتری، غیر معمول نیست. این اجازه می دهد تا آنها را درک کنند که چگونه اقتصاد بر صنایع خود تاثیر می گذارد. تحلیلگران سیاست دولتی به سیاستمداران کمک می کنند تا بدانند که قوانین و مقررات ممکن است بر اقتصاد ملی تأثیر بگذارد.

بسیاری از دانشگاه ها ممکن است دکترا را در اقتصاد ارائه دهند، به طور بالقوه دانشجویان گزینه های محلی و همچنین مطالعه آنلاین را ارائه می دهند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.