دکترا در حال توسعه و ارزیابی

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دکترا در حال توسعه و ارزیابی

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland

3 دانشگاه برتر = 1 دکترای اروپایی

همه دانش آموزان علاوه بر داکتر ABMS سوئیس یک دکترای مشترک با دانشگاه Dąbrowa Górnicza (WSB) و دانشگاه ملی تاراس شوچنکو (KNU) داشته باشد. ABMS توسط EFMD EOCCS، کیفیت ملی آموزش و پرورش (EduQua) و ASIC UK تأیید شده است. WSB یک دانشگاه اروپایی به رسمیت شناخته شده دانشگاه و KNU یک دانشگاه عمومی اروپایی است که 200 سال پیش تاسیس شده و در بین 500 دانشگاه برتر جهان قرار دارد.

3 دانشگاه های اروپایی = بهترین برنامه های مجازی / آنلاین = 1 دکترای اروپایی اروپایی سوئیس + اتحادیه اروپا + TOP RANKED 500

دکترا در توسعه و ارزیابی طرح با کیفیت یک مدرک قوی است که مرتبط با این نظریه است که نشان می دهد ارتباط با نظریه که با توسعه و همچنین ارزیابی طرح های مرتبط با کیفیت مربوط است. تقاضای مناسبی از حرفه ای که این صلاحیت به دست آمده به دلیل نیاز به توسعه و همچنین ارزیابی توسط کارشناسان است که همیشه حاضر است. دانش آموزان در مورد مفاهیم و نظریه های مختلف است که می تواند در گرفتن بهترین نتایج در زمینه تحقیق و کسب و کار کمک کند هدایت می شود.

یک نکته مهم به ذکر است در اینجا این است که طرح ارزشیابی به طور معمول مشخص می کند که آنچه در واقع ارزیابی خواهد شد، هدف و همچنین معیار است که برای ارزیابی مجموعه، سوالات اولیه مرتبط با ارزیابی، شیوه ای که در داده های جمع آوری شده است، روش ارتباط برای جمع آوری از داده ها، تجزیه و تحلیل، گزارش و همچنین داده های سنتز. در این برنامه ها مدل های منطقی نیز گنجانده شده است.

چارچوب ارزیابی برای ارائه چارچوب کلی برای ارزیابی در سراسر برنامه های مختلف و همچنین مفاهیم ارزیابی مختلف پوشا در سراسر سطوح مختلف شناخته شده است. این می تواند گنجاندن هدایت بر منابع داده ها و همچنین روش های مدیریت مرتبط داشته باشد.

کیفیت یک طرح است از اهمیت اولیه تا آنجا که بهره وری مربوط می شود و دانش آموزان راهنمایی جامد مرتبط با توسعه و همچنین ارزیابی از برنامه های مختلف مربوط به کیفیت ارائه شده است. شما می توانید طیف وسیعی از مزایا را با گرفتن در این دوره ها ثبت نام کنید. بهترین چیز این است که مردم همچنین می توانید دکترا خود را در توسعه و ارزیابی درجه طرحهای کیفیت آنلاین به دست آورند.

دکترا در توسعه و ارزیابی طرح ریسک یکی از آن شرایط مدرن است که برای کاوش نظریه های مختلف و همچنین مفاهیم که با کاهش خطر برخورد طراحی شده است. قبل از حرکت به جلو مهم است که به برجسته یک نقطه که در اینجا اجرای کاهش ریسک است که در واقع این روش که در آن اجرای اقدامات مرتبط با کاهش خطرات انجام می گیرد. این روش در واقع انجام نظارت و کنترل ریسک ها و دیگر تهدیدات بالقوه برای تهیه پیش نویس یک طرح است که می تواند شما را از عواقب بی رحمانه را نجات دهد. دکترا در این بخش دارای پتانسیل کمک به شما به طوری که بقای در محیط دشوار و رقابتی را می توان در بهترین صورت ممکن را تضمین نمود.

مراحل برجسته، که در این زمینه در نظر گرفته، در حال زیر ذکر شده به طوری که خوانندگان ما می تواند یک ایده بهتر با مفاهیمی است که آموزش داده خواهد شد.

 • شناسایی خطرات
 • ارزیابی اثرات خطر
 • پیگیری خطر
 • تجزیه و تحلیل اولویت بندی ریسک
 • برنامه ریزی کاهش ریسک، اجرای و همچنین نظارت بر پیشرفت

مراحل مختلف درگیر در توسعه طرح تعدیل کننده است که در واقع برای مدیریت، از بین بردن و همچنین کاهش خطرات به سطح است که قابل قبول هستند طراحی شده است. حوادث خطرات به عنوان خطرات مهم و همچنین متوسط ​​ارزیابی شده و آنها بیشتر به کاهش ریسک و نیز اجرای فرستاده می شود.

دکترای سطح - این برنامه معادل EQF (مدارک اروپا چارچوب) سطح 8 است.

این برنامه معادل 180 ECTS است

چه مدت باید پایان نامه من باشد؟

معمولا 60.000-100.000 کلمات، دانش آموزان مجاز به 10 درصد کمتر یا بیشتر.

آیا شما در دکتری ذکر آنلاین یا از راه دور؟

شماره

آیا من می توانم به عنوان استفاده کنید؟

ما خواسته اند مقامات سوئیسی در مورد عنوان و جواب آنها این بود (دانش آموزان مجاز به استفاده از عنوان آنها را از مدرسه کردم)

یک "دفاع پایان نامه" وجود دارد؟

بله، و توصیه می کنیم دانش آموزان را به انجام آن در سوئیس با این حال می توان آن را به صورت آنلاین انجام بیش از حد، شما نیاز به دوربین و میکروفون.

مطالعه زبان: این مطالعه برنامه به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس. در حال حاضر 4 مصرف در هر سال: ژانویه، آوریل، جولای و اکتبر

است ABM ها معتبر توسط بدن مجوز رسمی اروپا به رسمیت شناخته؟

بله، ABM ها مجاز است، معتبر، گواهی شده، معتبر و عضو نهادی در بیش از 50 سازمان دولتی / خصوصی.

پذیرش مورد نیاز

 • مدت زمان: 1 سال دفاع مطالعه + (پایان نامه طول می کشد به طور متوسط ​​2 سال)
 • سن: حداقل سن 25 سال
 • مطالعه قبلی: کارشناسی ارشد یا معادل آن
 • سطح زبان انگلیسی: IELTS یا معادل آن (تنها برای دانش آموزان از غیر انگلیسی کشورها و یا دانش آموزان زبان که در مدرسه انگلیسی زبان را مطالعه کنید)
 • روش مطالعه: 100٪ آنلاین / فاصله
 • هزینه: 24،900 یورو (برای تمام برنامه مطالعه)

نکته: هزینه مطالعه می کند نرم افزار و هزینه رزرو (به شما یک محل مطالعه را تضمین) 240 یورو (پرداخت یک زمانی و غیر قابل استرداد) شامل نمی شود.

ماژول:

برای دکترا، پایان نامه خود را مهم ترین بخش است، شما باید برای ارسال طیف پایان نامه در مورد "در حال توسعه و ارزیابی" با یکی از سرپرستان است.

ماژول های زیر به شما خواهد شد در طول سال اول تحصیل:

 • مدیریت جهانی
 • مدیریت استراتژیک و رهبری
 • مدیریت پروژه
 • تجزیه و تحلیل استراتژیک سیستم اطلاعات
 • حسابداری و مالیه
 • روش های پژوهش
 • روش تحقیق الکترونیک
 • وب سایت های پویا
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره Online
Start Date
تاریخ شروع
زمان ثبت نام باز است
Duration
مدت زمان
پاره وقت
تمام وقت
Price
قیمت
3,460 EUR
هزینه کل
Locations
سویس - Zürich, Zurich
تاریخ شروع : زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
زمان ثبت نام باز است
سویس - Zürich, Zurich
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات