دکترا در مدیریت کسب و کار

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دکترا در مدیریت کسب و کار

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland

3 دانشگاه برتر = 1 دکترای اروپایی

همه دانش آموزان علاوه بر داکتر ABMS سوئیس یک دکترای مشترک با دانشگاه Dąbrowa Górnicza (WSB) و دانشگاه ملی تاراس شوچنکو (KNU) داشته باشد. ABMS توسط EFMD EOCCS، کیفیت ملی آموزش و پرورش (EduQua) و ASIC UK تأیید شده است. WSB یک دانشگاه اروپایی به رسمیت شناخته شده دانشگاه و KNU یک دانشگاه عمومی اروپایی است که 200 سال پیش تاسیس شده و در بین 500 دانشگاه برتر جهان قرار دارد.

3 دانشگاه های اروپایی = بهترین برنامه های مجازی / آنلاین = 1 دکترای اروپایی اروپایی سوئیس + اتحادیه اروپا + TOP RANKED 500

دکترای مدیریت امور مالی با تمرکز بر سیاست عمومی یا مدیریت عمومی

این دکترا برای دانشگاهی که علاقه مند به توسعه راه حل های پایدار و مولد، به بهبود کیفیت زندگی مردم هستند. شما یک درک عمیق از سیاست های عمومی تئوری، تحقیق و عمل است که دانش آموزان برای پاسخگویی به چالش های جهانی در ارتباط با حکومت و یا خدمات عمومی آماده به دست آورید. این اعتبار علمی کمک خواهد کرد یک دانش آموز ادعا اعتبار خود را در یک تلاش شغلی جدید در جهان عمومی، خصوصی یا غیر انتفاعی. آیا شما می خواهید به یک معلم دانشگاهی و یا از طریق یک نقش رهبری اداری خدمت می کنند، این دکترا شما را با مهارت های ارائه به انجام دادن تغییر است.

دانش آموزانی که پایان نامه خود را کامل باید در یک حرفه در دولت (در صورت امکان) سوار شو، موسسات دانشگاهی و یا سازمان های تحقیقاتی بر اساس بهبود سیاست هایی که زندگی روزمره مردم را تحت تاثیر قرار متمرکز شده است. یکی از نقاط تمرکز اصلی در این برنامه های دکترا است تعمق به این سوال که چه دولت ها باید در یک جامعه انجام دهند و چگونه آنها می توانند حکومت به طور موثر تر و نسبتا. برخی از کارشناسی ارشد است که دانش آموزان می توانند قبل از گام گذاشتن در یک دکتری که اجازه خواهد داد دانش آموزان به تکمیل این دکترا کمی سریع تر به دست آوردن وجود دارد. برخی از نمونه شامل یک کارشناسی ارشد در مدیریت عمومی یا کارشناسی ارشد در مدیریت غیر انتفاعی و رهبری.

این دکترای اجازه خواهد داد که دانش آموز را به طور موثر تر دنبال علاقه خود را از تبدیل جهان به مکانی پایدار با کار به سمت راه حل که مقابله با برخی از مسائل اجتماعی چالش برانگیز ترین در سراسر جهان. بنابراین، پایان نامه انتظار می رود که نشان دهنده سهم قابل توجهی به دانش در سیاست های عمومی که برای بهبود عملکرد یک نهاد دولتی در یک منطقه داده شده است.

دکترای سطح - این برنامه معادل EQF (مدارک اروپا چارچوب) سطح 8 است.

این برنامه معادل 180 ECTS است

چه مدت باید پایان نامه من باشد؟

معمولا 60.000-100.000 کلمات، دانش آموزان مجاز به 10 درصد کمتر یا بیشتر.

آیا شما در دکتری ذکر آنلاین یا از راه دور؟

شماره

آیا من می توانم به عنوان استفاده کنید؟

ما خواسته اند مقامات سوئیسی در مورد عنوان و جواب آنها این بود (دانش آموزان مجاز به استفاده از عنوان آنها را از مدرسه کردم)

یک "دفاع پایان نامه" وجود دارد؟

بله، و توصیه می کنیم دانش آموزان را به انجام آن در سوئیس با این حال می توان آن را به صورت آنلاین انجام بیش از حد، شما نیاز به دوربین و میکروفون.

مطالعه زبان: این مطالعه برنامه به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس. در حال حاضر 4 مصرف در هر سال: ژانویه، آوریل، جولای و اکتبر

است ABM ها معتبر توسط بدن مجوز رسمی اروپا به رسمیت شناخته؟

بله، ABM ها مجاز است، معتبر، گواهی شده، معتبر و عضو نهادی در بیش از 50 سازمان دولتی / خصوصی.

پذیرش مورد نیاز

 • مدت زمان: 1 سال دفاع مطالعه + (پایان نامه طول می کشد به طور متوسط ​​2 سال)
 • سن: حداقل سن 25 سال
 • مطالعه قبلی: کارشناسی ارشد یا معادل آن
 • سطح زبان انگلیسی: IELTS یا معادل آن (تنها برای دانش آموزان از غیر انگلیسی کشورها و یا دانش آموزان زبان که در مدرسه انگلیسی زبان را مطالعه کنید)
 • روش مطالعه: 100٪ آنلاین / فاصله
 • هزینه: 24،900 یورو (برای تمام برنامه مطالعه)

نکته: هزینه مطالعه می کند نرم افزار و هزینه رزرو (به شما یک محل مطالعه را تضمین) 240 یورو (پرداخت یک زمانی و غیر قابل استرداد) شامل نمی شود.

ماژول:

برای دکترا، پایان نامه خود را مهم ترین بخش است، شما باید برای ارسال طیف پایان نامه در مورد "مدیریت کسب و کار" با یکی از سرپرستان است.

ماژول های زیر به شما خواهد شد در طول سال اول تحصیل:

 • مدیریت جهانی
 • مدیریت استراتژیک و رهبری
 • مدیریت پروژه
 • تجزیه و تحلیل استراتژیک سیستم اطلاعات
 • حسابداری و مالیه
 • روش های پژوهش
 • روش تحقیق الکترونیک
 • وب سایت های پویا
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره Online
Start Date
تاریخ شروع
زمان ثبت نام باز است
Duration
مدت زمان
پاره وقت
تمام وقت
Price
قیمت
3,460 EUR
هزینه کل
Locations
سویس - Zürich, Zurich
تاریخ شروع : زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
زمان ثبت نام باز است
سویس - Zürich, Zurich
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات